Klub fanoušků Trabucco

Diskuze pro fanoušky značky Trabucco.
Autor diskuse: MartenBear - Profil , 8.3.2015 všeobecné - náčiní, doplňky
Dále moderují: chřenovák Profil + Pafka Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NPafka - Profil | So 13.6.2026 23:23:56

►►► Produktový katalog Trabucco pro rok 2026 (ENG): ◄◄◄

https://issuu.com/trabucco_ita/docs/trabucco_fishing_-_2026_product_catalog_-_english

    NBigD - Profil | Pá 20.3.2015 21:45:40

    plavan >> No vidíš, tak jsem kolem tebe projel..
    Je fakt, že jsem to hned zapíchl pod most (bílý pickup) a šel kousek proti proudu k čekacímu stání 5.

      Nplavan - Profil | Pá 20.3.2015 21:45:01

      Občas jsem si i trochu chrupnul, lodička proplula okolo a šplouchající vlny mlátily o břeh a budilo mne to :-))))

        Nplavan - Profil | Pá 20.3.2015 21:42:58

        BigD >> já tam byl od 12:56 do 19:15 hod.

          Nplavan - Profil | Pá 20.3.2015 21:42:01

          Po čtvrté odpoledne se náš břeh skoro vylidnil a bylo třeba už nasadit bundu. I naproti už lidé odjížděli, jak to tak bývá, tak v tom sluníčku to moc nebere.

            NBigD - Profil | Pá 20.3.2015 21:41:54

            plavan >> Tak to jsme se asi těsně minuli- já tam byl od pěti do sedmi... :o)

              Nplavan - Profil | Pá 20.3.2015 21:39:26

              Do krmení jsem dal i kukuřičku, ale voda měla stále jen 7°C a ještě to chvilku potrvá, než se to pořádně rozjede.

                NPlžík - Profil | Pá 20.3.2015 21:37:09

                plavan >> Supr SPZ :-)

                  NPlžík - Profil | Pá 20.3.2015 21:35:59

                  plavan >> Jj, ještě ve TFC

                    Nplavan - Profil | Pá 20.3.2015 21:35:54

                    Tak já sem naflákám report s fotkami z dnešního dne. Rybu jsem žádnou nechytl, nedalo se vybrat dobré místo a později už se mi nechtělo stěhovat. Byl jsem si za Prahou vyzvednout zdravotní pomůcky a tak jsem toho využil. Na Soutocku bylo moc krásně, tři hodiny jsem se slunil na plnej výkon :-))))
                    Pro lepší detail klikni do obrázku :-)))))))))))))))

                      Nplavan - Profil | Pá 20.3.2015 21:33:31

                      Plžík >> Preclíka Heavy jsem ti doporučil ? Určitě ?

                        NPlžík - Profil | Pá 20.3.2015 21:32:32

                        plavan >> Preclíka 3,90 heavy

                          Nplavan - Profil | Pá 20.3.2015 21:30:47

                          Plžík >> jakej feeder sis pořídil ?

                            Nchřenovák - Profil | Pá 20.3.2015 21:29:41

                            jak41 >> jedes zitra na zavody?

                              Njak41 - Profil | Pá 20.3.2015 21:27:06

                              chřenovák >> )))))))

                                NPlžík - Profil | Pá 20.3.2015 21:25:09

                                Tak jsem si dnes na Plavanovo doporučení udělal radost a k boloně Antrax pořídil kamaráda fídra od čibuka. PS: dík Plavane za tvoje velmi užitečné rady a fota.

                                  NPlžík - Profil | Pá 20.3.2015 21:16:53

                                  chřenovák >> Já chodím v kraťasech celoročně.

                                    Nchřenovák - Profil | Pá 20.3.2015 21:11:23

                                    jak41 >> jenom korek🐯

                                      Njak41 - Profil | Pá 20.3.2015 21:09:46

                                      Bear >> MartenBear - 20.3.2015 16:03:00 >> Middinka je moje srdcovka, Tyč, hlava, proutky s ničím jsem nešlápl vedle.

                                        Nchřenovák - Profil | Pá 20.3.2015 17:12:02

                                        Bear >> MartenBear - 20.3.2015 16:03:00 >> To bych neresil taky pouzivam veci od jinich znacek

                                          NMartenBear - Profil | Pá 20.3.2015 17:09:02

                                          černásmrt >> MRX-V Bomba ti zavidim. Mel jsem ho v ruce a je to luxusni proutek. To by teprve byly zdolavacky:-)