Klub fanoušků Trabucco

Diskuze pro fanoušky značky Trabucco.
Autor diskuse: MartenBear - Profil , 8.3.2015 všeobecné - náčiní, doplňky
Dále moderují: chřenovák Profil + Pafka Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Pafka - Profil | So 13.6.2026 23:23:56

►►► Produktový katalog Trabucco pro rok 2026 (ENG): ◄◄◄

https://issuu.com/trabucco_ita/docs/trabucco_fishing_-_2026_product_catalog_-_english

    kubah - Profil | Ne 24.6.2018 14:05:49

    jak41 >> jenom že
    MIDDY byla kvalita, ne Trabucco...

      jak41 - Profil | Ne 24.6.2018 14:04:45

      Pidess >> Kdybys měl někdy v ruce Middy 3G, která má proměnnou délku 3,50- 3,80, gramáž 100g, tak by viděl, že to z prutu rozhodně kopyto nedělá a pochybuju, že to bude u Trabucca jinak.

        bonhof - Profil | Ne 24.6.2018 13:57:51

        Pidess >> po tým mehodovi pokukuji, je dobrý? co akce prutu?

          Daty - Profil | Ne 24.6.2018 13:54:30

          Pidess >> znáš konkrétně někoho, kdo má přímo ten Inspiron FD Competition MULTI? No nevím tedy, koupit si tento prut kvůli tomuto a pak nepoužívat? Mne to Trabucco nepřestává šokovat :-). Mimochodem ten prut byl první z Inspironu, které byly vyprodány...

          Jo, já methoda mám taky a zvažuji druhý k němu. Původně jsem chtěl dva stejné ,ale to asi ne...

            Palusko - Profil | Ne 24.6.2018 13:31:46

            Daty >> Ja tiez nemam moc rad premenlive dlzky, bez a s nastavcom sa ten prut sprava uplne inak.

              Pidess - Profil | Ne 24.6.2018 13:05:45

              Daty >> já ty nastavitelný pruty nemám všeobecně rád, ten díl dělá z prutů kopyta a co znám lidi co je mají, tak to snad ani jednou nepoužili a chytají pořád na stejnou délku, jinak methoda mám a je tenký jak špejlička :))))

                Daty - Profil | Ne 24.6.2018 12:22:02

                Kanicka >> A co tedy nakonec máš v plánu za prut koupit? Už ses někam v úvahách posunul?

                Mrkneš mi na tento prut? Konečně ho zase mají skladem:

                https://rybarske-potreby.vipa-sro.cz/produkt/trabuc​co-prut-inspiron-fd-competition-multi.html

                Ta proměnná délka může být zajímavá, ale zase nevím ,zda to není nějaký nesmyslný koncept. Zajímala by mne především tloušťka blanku v porovnání s tím Inspiron methodem.

                  Einstein - Profil | Ne 24.6.2018 10:50:20

                  Colasrumem >> jakou máš barvu a průměr,toho p-line? Budu muset převinout,nějak mi dochází . A když chválíte tak bych ho taky zkusil.

                    Palusko - Profil | Ne 24.6.2018 10:17:02

                    Kanicka >> Pri tom krutei vlasca zohrava ulohu aj vlastnost pouziteho materialu, napriklad tvrde vlasce sa ti budu krutit skor a hlavne tie co maju vecsiu pamet ako makke vlasce. No a TT patri uz skor medzi tie tvrdsie.

                      bonhof - Profil | Ne 24.6.2018 8:50:15

                      Kanicka >> Ahoj, vlasec T-foce jsem bral i vloni či předloni a byl vyborný nekroutil se, letos jsem ho vzal celou rulu a už se začal kroutit přímo z cívky aniž bych sním nějak manipuloval,
                      tímto ho nechci hanit vlasec je to jinak skvělý, ohledně prutu určitě nrkni na TXL 75g, super proutek
                      lehky, super zdolávačka ryb, navijáky mám také od Trabucca kdyžtak mrkni do karty mé a spokojenost,
                      nemohu nadávat

                        TomVl - Profil | Ne 24.6.2018 5:32:40

                        Kanicka >> ano já jsem třeba s vlasci Trabucco spokojený. Ono za kroucení vlasce někdy nemůže sám vlasec. Hodně záleží na navijáku a taky na montáži. Některé montáže se při navíjení protáčí a vlasec se kroutí. Taky záleží jak vlasec poprvé navineš. Pokud ho zkroutiš při navíjení na cívku, tak je hotovo, ale to ty jistě víš. Tím to nechci napadat,
                        níže diskutující, že něco udělali špatně. Určitě feederové vlasce Trabucco patří mezi ty lepší. Zkusil jsem hodně různých vlasců a již na všechny feedery navíjím Trabucco. Tím nechci říci, že se mi někde nezkroutil. Např na Lancerovi 5500 se mi to stalo taky, ale nemohu s jistotou říci proč..... Jinak navijáky Trabucco okolo 4 až 5 tis. nejsou špatné, ale Ryobi koupíš za půlku. Můj osobní názor. Pruty Trabucco, vlasec podle zvyků a naviják Ryobi střední třída. Tato sestava za málo peněz je hodně muziky. Vipa Ryobi taky prodává.....

                          Kanicka - Profil | Ne 24.6.2018 0:17:01

                          Tak v úterý 26.6. se s největší pravděpodobností konečně dostanu do Vipy. Mám v plánu všechno koupit ve Vipě (prut, naviják, vlasec), ale trošku jste mě znervoznili, ohledně pár negativních názorů a debatě v poslední době na vlasec TT a navijáku Brave :-D Co se týče navijáku, jediný by se mi ještě zamlouval Xenos CX 4000

                          Máte někdo zkušenosti i s jinými vlasci od Trabucca než je TT a T-force special? Nebo by jste mi na vlasec i naviják raději doporučili jinou značku (přemýšlel jsem hodně i o Ryobi) ? :))

                            chřenovák - Profil | So 23.6.2018 21:17:24

                            Nahozeno, jeden na srkačku s červiky cejnci a Fox kuličky půlnoční pomeranč

                              Colasrumem - Profil | So 23.6.2018 15:53:31

                              fheavy >> mensi modely od Shima jdou mimo mne. Maji mene funkci nez me oblibene znacky.

                                TomVl - Profil | So 23.6.2018 15:34:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Ahoj chlapi ..Kurňa to byla dnes zima.... jinak nádrž Slatina Prágl je plná karasů. Tolik jsem jich již dlouho nechytil..... přišel i jeden 50 cm kapřík... MRX 125 se konečně trochu zapotili.

                                  Maxwell - Profil | So 23.6.2018 13:45:20

                                  Martin M. >> jo takhle... :-)

                                    Martin M. - Profil | So 23.6.2018 13:41:15

                                    Maxwell >> ja ted myslel ten pultik pod navijakem :)

                                      bonhof - Profil | So 23.6.2018 13:26:56

                                      Martin M. >> Ahoj, jak to že nejsi na rybách, já byl od rána od 4h do 9, pak už to nebralo pochytáno cca 30 či 40 cejnu max 35cm věztší nebyl ale je pravda že ráno bylo jen 9 stupnu a foukal vítr a na řece to bylo hodně znát

                                        Maxwell - Profil | So 23.6.2018 13:18:54

                                        a až se manžeka dozví, že jsem si vyhlídnul ty Drennany k nazozkám :-)

                                          Maxwell - Profil | So 23.6.2018 13:17:44

                                          Martin M. >> tenhleten fídr jsi mi neměl ukazovat Martine...neměl....a to jsem začínal tak skromně s jedním prutem od Semy :-)