Klub fanoušků Trabucco

Diskuze pro fanoušky značky Trabucco.
Autor diskuse: MartenBear - Profil , 8.3.2015 všeobecné - náčiní, doplňky
Dále moderují: chřenovák Profil + Pafka Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Pafka - Profil | So 13.6.2026 23:23:56

►►► Produktový katalog Trabucco pro rok 2026 (ENG): ◄◄◄

https://issuu.com/trabucco_ita/docs/trabucco_fishing_-_2026_product_catalog_-_english

    Martin M. - Profil | So 23.6.2018 12:40:54

    Maxwell >> pan je trochu blazen nejen do ryb, ze? :)

      fheavy - Profil | So 23.6.2018 12:29:26

      Colasrumem >> to mas 100% pravdu takze si to preved i na mensi modely a bude to ok))

        bonhof - Profil | So 23.6.2018 12:11:56

        Colasrumem >> já jsem vzal vloni na skoužku zda mě bude takovy podběrak vyhovovat mám ngt to jetakovy šrot ale na naučení dobry a niní přichází chvíle k nakoupení top kvality hlava a tyč, nej by bylo do 3.5 metru lehka pevná, a hlava co rychle osycha

          Maxwell - Profil | So 23.6.2018 11:48:25

          fheavy >> technium je jeden z nej vlasců na trhu, co se týká otěruzdornosti, nemá s ničím konkurenci....

            Maxwell - Profil | So 23.6.2018 11:47:33

            Colasrumem >> a větší naviáky máme taky...

              Colasrumem - Profil | So 23.6.2018 11:21:41

              falach >> p-line je super.

                Colasrumem - Profil | So 23.6.2018 11:08:01

                bonhof >> u selektoru ma kolega taky zavit v hajzlu. Nechal si vytocit z mosazi novy.

                  Colasrumem - Profil | So 23.6.2018 11:06:17

                  fheavy >> prevod 5:3 nebo 4:6 je znat.

                    clovek1 - Profil | So 23.6.2018 10:25:17

                    bonhof >> Vřele mohu doporučit ručku Trabucco podběráková tyč Selektor Net 350cm

                      bonhof - Profil | So 23.6.2018 9:52:53

                      tak a jeto: hlava a tyč jsou amen, závit v prdel... ale není to trabucco jen laciny věci, musím sehnat něco nového a lepšího

                        bonhof - Profil | So 23.6.2018 9:50:29

                        falach >> už nebudu brát ten vlasec, jedu z ryb, zima jak blázen

                          falach - Profil | So 23.6.2018 9:39:43

                          Colasrumem >> Ja od včerejška až do další neděle s kamarady na rybách. Zima je pěkně znát. Osm stupňů a vitr. Hnus. :)))

                            falach - Profil | So 23.6.2018 9:36:51

                            bonhof >> Ja naposled dvakrat Trabucco a pokaždé kroucení jako svině, návin katastrofa. Zklamání už nikdy, chytám na P-Line a naprostá spokojenost. Zůstávám u něj , Trabucco v propadlišti dejin, škoda .

                              MiPo - Profil | So 23.6.2018 9:31:03

                              chřenovák >> máš teplé prádlo bylo tam i -2stC

                                chřenovák - Profil | So 23.6.2018 9:04:16

                                Razím směr jih 🤗🤗

                                  fheavy - Profil | So 23.6.2018 7:19:20

                                  Colasrumem >> hmmm)))

                                    Colasrumem - Profil | So 23.6.2018 0:08:55

                                    fheavy >> fx9 je na kaprak malej. Mam tam 14000 ultegru. Proti 5500 je fx9 vyrazne silnejsi.

                                      fheavy - Profil | Pá 22.6.2018 22:49:15

                                      Colasrumem >> jeste nedavno to byl Fox fx nee??))nejak panovi ztezkl v rukach))

                                        fheavy - Profil | Pá 22.6.2018 22:47:04

                                        Maxwell >> moje řeč !!akorat teda pouzivam technium to cerny klasicky.

                                          Colasrumem - Profil | Pá 22.6.2018 22:10:52

                                          Maxwell >> Chytam P-line a Technium nepotrebuju :-) :-), Shimano jen Ultegra maly navijaky radsi Ryobi.