Klub fanoušků Trabucco

Diskuze pro fanoušky značky Trabucco.
Autor diskuse: MartenBear - Profil , 8.3.2015 všeobecné - náčiní, doplňky
Dále moderují: chřenovák Profil + Pafka Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Pafka - Profil | So 13.6.2026 23:23:56

►►► Produktový katalog Trabucco pro rok 2026 (ENG): ◄◄◄

https://issuu.com/trabucco_ita/docs/trabucco_fishing_-_2026_product_catalog_-_english

    Palusko - Profil | Ne 24.6.2018 15:33:09

    bonhof >> Inspiron method na to na co je urceny, tj method a mensich stojakoch je skvely, priam famozny, tak tenky prut s gramazou 90g som este asi nevidel. Zdolavacia jemna parabolicka akcia, pritom prut je pomerne rychly a vykonny. Na rieky to ale nie je uplne to prave.

      Daty - Profil | Ne 24.6.2018 15:30:56

      Kanicka >> v pohode. Ja bych chtel jen porovnat silu blanku mezi temi pruty a tvuj pocit z toho ohybani s a bez toho prodlouzeni. Pokud stihnes budu rad. Taky tk nikdo v obchode v okoli nema a do Phy pro to nepojedu.

      Ani nevis, zda chces stale ten 3m prut? Nebo delsi?

        Kanicka - Profil | Ne 24.6.2018 15:19:53

        bonhof >> já zase z opačného konce cca 25km od Karlových varů na západ :-D Beru to vše jen podle mapy na netu :-D Uvidím, kdyžtak zavolám :))

          bonhof - Profil | Ne 24.6.2018 15:13:04

          Pidess >> Mrkni na wish.com navijáky stejné jak ryobi začínají na cenně od 250kč koupíš i 12 +1 ložisko v rolničce

            bonhof - Profil | Ne 24.6.2018 15:12:16

            Kanicka >> Příteli já jsem z okresu Olomouc, proto bych první zavolal, ale asi bych to tak udělal jak popisuješ

              Kanicka - Profil | Ne 24.6.2018 15:11:04

              bonhof >> https://mapy.cz/s/2I3us .... Mají tam přímo značenou objíždku na mapě, když bych sjel z Štěrboholský spojky (jižní spojky)... Přemýšlím jestli to nebude rovnou lepší vzít od Ruzyně po celým obchvatu (D0) až na (D1) Říčany ... protože kvůli té objíždce už to je jen rozdíl 5km, takže, na co pořád někde sjíždět a najíždět, když můžu pořád rovně na Říčany a zřejmě i rychlejší cesta :-D

                Pidess - Profil | Ne 24.6.2018 15:00:25

                bonhof >> je to dvou díl a navi mám Daiwa Ninja 3012 kupen na Hiki za směšný peníze ))

                  bonhof - Profil | Ne 24.6.2018 14:50:37

                  Pidess >> to je dvoj díl myslím že? co tam máš obuté? myslím navi

                    bonhof - Profil | Ne 24.6.2018 14:50:09

                    Kanicka >> v pondělí zavolej do vipy, že knim jedeš pro věci na rybařinu a zda by ti mohl říct kde že jsou ty uzavírky a nejlepší cesta knim

                      Kanicka - Profil | Ne 24.6.2018 14:43:48

                      Projíždím stránky Vipy a zjistil jsem, že na Českobrodský a Starokolínský je nějaká uzavírka. Doufám, že je tam dobře značená objíždka, abych náhodou nezabloudil :-D

                        Pidess - Profil | Ne 24.6.2018 14:41:40

                        bonhof >> za mě super, mám rád zdolávačky :-)

                          bonhof - Profil | Ne 24.6.2018 14:25:27

                          Pidess >> pěkný, chtěl bych ho na malé říčky a na malé revíry

                            Kanicka - Profil | Ne 24.6.2018 14:25:18

                            Daty >> No, popravdě? asi jsem se neposunul nikam :-D Hrozně těžko se něco vybírá, když jsem ty pruty neměl možnost zkusit a hlavně je vůbec neviděl naživo :)) Počítám s tím, že na něco kápnu až ve Vipě. Pokud ne, tak to budu brát, že jsam si udělal aspon výlet :) :-D

                            Podívat se ti můžu, ale nečekej ode mě nějaký profi zhodnocení. Uvidim veškerý pruty poprví (kromě TXL) :-D

                              bonhof - Profil | Ne 24.6.2018 14:25:03

                              Kanicka >> jasné že jo, zas to vyrabí lidé někdo to dává do mašiny aby se to namotalo, mohl být ožraly nebo z huleny, to my už nevidíme, jinak na trabucco nemohu říct ani slovo, vše super, a Vipa to samé 100% spokojeny, Txl super proutek jsem na něm furt,

                                Pidess - Profil | Ne 24.6.2018 14:18:08

                                bonhof >> pro mě příjemnej, je to parabola, velmi tenký prut a pokřtil jsem ho amurem 88 cm cca. 17 kg a zvládl to :-))

                                  Kanicka - Profil | Ne 24.6.2018 14:17:36

                                  Palusko >> Já myslel, že TT (čirý) je měkký vlasec a special feeder (hnědý) je ten tvrdší? :-D

                                    Pidess - Profil | Ne 24.6.2018 14:17:14

                                    jak41 >> myslel jsem to obrazně, konkrétně kámoš měl třeba jeden Speed Master ax klasika a ax nastavitelny a když je to vedle sebe tak ten jinak famózní tenkej blank dost tím dílem strácel, ale je to můj problém ))))

                                      Kanicka - Profil | Ne 24.6.2018 14:13:40

                                      bonhof >> Je mi jasné, že to je z velké většiny dobrý vlasec a je jen pár ojedinělých případů opaku. U každé sebelepší věci se vždy najde nějaký negativní ojedinělý případ :)) TXL jsem si koupil minulý rok, je vážně skvělý chytám na něj skoro pokaždé, co jsem na rybách. :))

                                        jak41 - Profil | Ne 24.6.2018 14:08:18

                                        kubah >> Mně se Trabucco pruty líbí- některý, ale je fakt, že žádnej nemám...Jinak to černý Technium je famózní, mám a nemá chybu

                                          Kanicka - Profil | Ne 24.6.2018 14:07:10

                                          TomVl >> Jojo, jasně, že to vím a co tím chceš říct :) Ty jo, to jsem ani nevěděl, že Vipa má i Ryobi, nikdy jsem tam nebyl a vše vybíral jen podle e-shopu, kde je v nabídce nemají (možná asi i více věcí tam nemají). To si mi teda udělal radost :-D