Klub fanoušků Trabucco

Diskuze pro fanoušky značky Trabucco.
Autor diskuse: MartenBear - Profil , 8.3.2015 všeobecné - náčiní, doplňky
Dále moderují: chřenovák Profil + Pafka Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Pafka - Profil | So 13.6.2026 23:23:56

►►► Produktový katalog Trabucco pro rok 2026 (ENG): ◄◄◄

https://issuu.com/trabucco_ita/docs/trabucco_fishing_-_2026_product_catalog_-_english

    Daty - Profil | Pá 22.6.2018 13:08:22

    Maxwell >> myslim, ze nejsi daleko od pravdy...

      bonhof - Profil | Pá 22.6.2018 12:43:38

      Maxwell >> Hele i u šimu se stane chyba, Trabucco není špatná značka, tak zas neblbni

        Maxwell - Profil | Pá 22.6.2018 11:57:52

        musite kupovat dobrou značku vlasce i navijáku :-)

          bonhof - Profil | Pá 22.6.2018 11:12:24

          Colasrumem >> já jsem bral na jaře 500 a už nevezmu, asi špatná várka či co, kroutí se jak prase, už z cívky ven

            Colasrumem - Profil | Pá 22.6.2018 11:07:07

            Daty >> 300m bylo stare baleni, jinak je jen 150m a 500m. U toho co jsem videl, bych rekl, ze to nekde previji z velikych navinu mimo profi linku, protoze ten navin je hnus a totez mi drive ukazoval kolega falach na 500m civce.

              Daty - Profil | Pá 22.6.2018 10:06:01

              Colasrumem >> No ty se máš...Doufám, že jsi ten vlasec ze 150m balení na ten naviják natočil, protože to je přesně to balení, které používám. Tak jsem zvědavý, jak ti to s ním půjde.

              Jak to vlastně je u tohoto vlasce s větším balením? On je natočen na stejné cívce, jako to 150 m ???
              Usuzuji z obrázku ve Vipě, kde mimochodem nabízejí jen 150 a 500 m balení. Ale existuje ještě i 300 m, že? Ve Vipě jej nevím proč nenabízejí, ale na obrázcích k tomu 500 m mají fotku 300 m...

              https://rybarske-potreby.vipa-sro.cz/produkt/trabuc​co-vlasec-t-force-tournament-tough-500mt.html

              P.S. Tu poštu jsi zvládl?

                Colasrumem - Profil | Pá 22.6.2018 9:26:01

                Daty >> dneska jedu na 3 dny na ryby a beru kolegovo nove Brave 3500 s sebou a budu ho zkouset jak krouti nebo nekrouti vlasec. Ale pravda, ze se mi vcera dostal do ruky vlasec TT od Trabucca ve 150m navinu a je natoceny jako by ho nekdo navijel rukou. Nerovnomerne hnusne navinute, rekl bych, ze je to previjeno z nejakych velkych civek dodatecne. Tam tipuju bude s kroucenim taky problem.

                  Pidess - Profil | Čt 21.6.2018 20:27:48

                  Willow >> za co?))

                    bonhof - Profil | Čt 21.6.2018 19:36:34

                    Daty >> jj navi horší ale pruty jsou dobré

                      Willow - Profil | Čt 21.6.2018 17:51:53

                      Daty - 21.6.2018 17:32:33 >> Já ne,mám alibi:.Zbytek na:

                      https://www.mrk.cz/diskuse.php?id=753164

                        Daty - Profil | Čt 21.6.2018 17:32:33

                        Willow >> nevim zda spatne. Ale hlavne, ze kdyz jsem pred mesicem rozvazoval co koupim, tak vsichni na to Brave peli chvalu...

                          Willow - Profil | Čt 21.6.2018 17:29:13

                          Pidess >> Dík.😄

                            Willow - Profil | Čt 21.6.2018 17:28:14

                            Daty >> Jsme tady špatně ⁿ??

                              Pidess - Profil | Čt 21.6.2018 17:27:55

                              Daty >> daty - 21.6.2018 17:10:35 >> já jsem teď koupil z hiki ninju 3012 a za ty prachy myslím slušnej naviják s náhradní cívkou ))

                                Daty - Profil | Čt 21.6.2018 17:10:35

                                Willow >> tak uz jsem vyhodil ty dva za to trabucco, ze? Myslis ze nejake shimo za 2 litry je horsi nez ta ninja? Ja ty nove male nasci a sahary neznam

                                  Daty - Profil | Čt 21.6.2018 17:09:08

                                  clovek1 >> muj vydava divne zvuky od pocatku...

                                    Willow - Profil | Čt 21.6.2018 17:08:07

                                    Daty >> U Shimano musíš na 3-4 litry,to ta D je levnější.😎😎😂

                                      Willow - Profil | Čt 21.6.2018 17:06:15

                                      clovek1 >> Dík za tu pravdu.😉

                                        clovek1 - Profil | Čt 21.6.2018 17:02:15

                                        Daty >> Ahoj, mám dva Trabucco Lancery HS 5500, potahali již mrtě ryb a pořád makají, s kroucením vlasce nemám problém. Co se týče toho Brave tak ho má kolega Robutek82 a naposledy když byl semnou na rybách naviják po jedné sezóně a pár větších rybách vydává podivné zvuky.

                                          Daty - Profil | Čt 21.6.2018 16:53:01

                                          Willow >> dnes bych si koupil shimano, nebo i tu daiwu