Václavík boilie jahoda 16 mm

Zdravím, vím že je zde hodně diskuzí na boilie od václavíka, ale nenašel jsem nikde ani zmínku o jeho boilie BOSS 2 s příchutí jahody. Dnes jsem ho zakoupil k tomu jsem si ještě pořídil CSL Cornkiller liquid ve stejné příchuti a obalovačku ve stejné příchuti. Chci se zeptat zda má někdo s tímto boilie zkušenosti ?
Autor diskuse: Davifi - Profil , 14.1.2015 kaprařina - nástrahy, návnady

NK321 - Profil | Út 17.2.2015 16:39:42

SAHIB >> Ahoj, co krmítkovka Raptor......zkoušel jste někdo?

    NSAHIB - Profil | Út 17.2.2015 8:03:07

    En_riko >>
    nazdar,
    souhlasím s Tebou, že ty směsi v kýblíku něco do sebe maj..
    Já je ještě doma mixnu ptačím zobem,pořádně ručním mixérem protočím na sucho, aby to bylo rovnoměrně mixlý, a jde se na věc a chytá to docela slušně na to, že to stojí pár kaček..
    Jinak ty koule od Václavíka jsou celkem taky dobrý, velice slušný je Nectar, ten jezdí hodně slušně.., a pokud jsem jej měl v kombinaci s peletkou - Halibutkou od Marine, bylo to min. o 50 % lepší..

      NEn_riko - Profil | Po 16.2.2015 23:30:43

      Blumik >> No jako dalo by se. Ikdyž na feeder se spíš hodí klasický feeder krmení. Krmítkovka od Václavíka je spíš do klasických olověných krmítek. Trošku to řežu kukuřičným šrotem a plus kousek strouha ky, aby to nebylo tak silný :-) a ona docela na tom krmelcu drží, proto si myslím, že na feder by se to nehodilo. Tam je ideální sypká směs co se dobře uvolňuje.
      Ale jak říkám. Tu krmítkovku jedu nejvíc na Jaře a k tomu nějakou malou peletku nebo klasickou puffinu. Spíš když se jedu jen tak na chvíli vyprdět a nechci chytat na koule.

        NMrvan - Profil | Po 16.2.2015 22:17:47

        Blumik >> ??????????

          NBlumik - Profil | Po 16.2.2015 12:38:02

          Bobajz >> Jo ,až pojedu tam k nam ,kde chodime, tak se ještě rozhlednu pořadně ,ale tam toho asi moc, nebude.

            NBlumik - Profil | Po 16.2.2015 12:35:53

            Mrvan >> Otazka: něco se Ti nezda,považuješ za utok,tak to je s Tebou zly.Teď už opravdu ,nech se vyšetřit.Něco neni v pořadku ,ale Ja to nejsem.

              NMrvan - Profil | Po 16.2.2015 11:36:17

              Blumik >> Já jsem.Ty jsi na mě zaútočil.

                Nklizak - Profil | Po 16.2.2015 11:16:20

                Vím že to není úpně k tématu, ale když už se nakously ty krmítkovky tak úpně top je pro mně Krmítkový speciál koření. Zatím jsem na nic lepšího nenarazil a chytá na to už celý moje okolí. Bereme toho každej rok kolem 200 kilo a je to fakt pecka.

                  NBlumik - Profil | Ne 15.2.2015 23:08:28

                  Mrvan >> NE, ja s tebou . Něco se ti nezdá, jsem to tady oživil , tak by jsi mohl byt v pohodě.

                    NMrvan - Profil | Ne 15.2.2015 21:40:54

                    Blumik >> s tebou se někdo bavil?

                      NVašek74 - Profil | Ne 15.2.2015 15:59:28

                      Ahoj, protože se mi nějak vymklo z rukou nakupování a zkoušení- zjistil jsem že mám 23 druhů- vše včetně koulí i s peletama a dumbells - 9 obalovaček + boostery a dipy.18 krabiček plovek.Není to tím že bych tak musel utrácet, ale začal jsem trochu více chytat a nechal se vždy zlákat až to takhle mám.Naštěstí chodím s parťákem a když jedeme na soukromák tak se dá na více prutů opravdu zkoušet.
                      Václavík byl pro mě veliké překvarení, začal jsem s krmítkovkou - používám jako základ pro feeder nebo brčko, v kbelíku 5l- moje nejmilejší -scopex,perník opravdu parádní.Obalovačky za ty peníze luxusní-šlo mi o vyzkoušení a milé překvapení.Marmeláda je také skvělá-mám 3 druhy - chtěl jsem zatraktivnit jahodu BOSS,a další ovocné co mám i když od KN ananas -ananas-scopex a KN-Ostružina-brusinka.Nádherné chytání dostupné pro každého.CSL mám kapří nektar, a super do krmítkovek, naložení nástrah i PVA.Trochu mě mrzí že jsem zkoušel i jiné značky několikrát dražší a o tolik lepší to nebylo.Každopádně vlastní zkušenost je ta nejcenější a bývá nejdražší.
                      U Václavíka máte možnost koupit a doladit vše od nástrahy,boosteru, marmelády,obalovačky-vše ve daném druhu do dokonalosti a Vaše peněženka tolik neutrpí.Za ty peníze opravdu dost muziky a byl jsem mile překvapen jak vše dobře funguje.Pokud to nepřeženete jako já vyberete méně druhů-doladíte,obalíte úspěch přijde zaručeně.
                      Ať Vám to hrčí..

                        NBobajz - Profil | Ne 15.2.2015 15:14:18

                        Blumik >> Dělají se 10-16-20mm.

                          NBlumik - Profil | Ne 15.2.2015 14:10:04

                          carperr >> příště se podivam pořádně , možná tam ještě budou.

                            Ncarperr - Profil | Ne 15.2.2015 13:40:20

                            Blumik >> tak to nevim...my měli 14mm a ty byli akorát

                              NBlumik - Profil | Ne 15.2.2015 9:51:55

                              Mrvan >> Něco se ti nezda???

                                NBlumik - Profil | Ne 15.2.2015 9:51:21

                                En_riko >> Tak pokud chytam na boilie ,tak chytam většinou bez mixu ,ale ptam se proto ,že bych to mohl vzit na feeder,ja jsem všeho chuť,nejenom koule, ale i plavana a červi nebo kvašena kuku.

                                  NBlumik - Profil | Ne 15.2.2015 9:48:07

                                  carperr >> Jsem se na ně dival, ale měli male asi 10mm a nebo velke 20mm chtěl bych 16mm,okravat 20 se mo nechce.

                                    NMrvan - Profil | Ne 15.2.2015 2:19:08

                                    En_riko >> ?????

                                      NEn_riko - Profil | Ne 15.2.2015 1:57:17

                                      Blumik >> na rovinu jsem boilie od Vaclavíka dřív moc nevěřil, ale měl sem ho sebou na rybách a jel jsem na týden na dyje 5. Když jsem stavěl bivak a chystal všechny věci, tak jsem tam ze srandy nahodil jen s PVA kuličky přichuť Mrtvola a obalil jsem je do marmelády cherry-monster crab. A než jsem postavil tábor, tak sem měl na břehu 3 kapry :-) sice nejvetší 65 cm, ale i tak mě překvapil ten silnej vábicí učinek.. Ale spíš jsem to tam pak přestal dávat, protože jsem chtěl trošku selektovat a to se uplně s Václavikem nedařilo :-))
                                      Jinak se vrátím ke kyblíkům krmítkové směsi. Mám odzkoušený, že scopex nebo med mají větší uspěchy než daleko dražší krmítkovky.

                                        Ncarperr - Profil | So 14.2.2015 17:45:13

                                        Blumik >> za mě ten carpnectar, je to taková silně ovocná vůně a všeobecně plovky bílé barvy dobře fungují...