Václavík boilie jahoda 16 mm | MRK.cz

Václavík boilie jahoda 16 mm

Zdravím, vím že je zde hodně diskuzí na boilie od václavíka, ale nenašel jsem nikde ani zmínku o jeho boilie BOSS 2 s příchutí jahody. Dnes jsem ho zakoupil k tomu jsem si ještě pořídil CSL Cornkiller liquid ve stejné příchuti a obalovačku ve stejné příchuti. Chci se zeptat zda má někdo s tímto boilie zkušenosti ?
Autor diskuse: Davifi - Profil , 14.1.2015 kaprařina - nástrahy, návnady

Blumik - Profil | So 14.2.2015 15:34:19

carperr >> Tak to je dobra zprava,jedny koupim ,ale nevim ktere.

    Blumik - Profil | So 14.2.2015 15:32:58

    Nějake nove boilie -beton a obalovačky hm ,jsem zvědav jestli to bude i u nas na prodejně.https://www.facebook.com/pages/Carp-Servis-V%C3%A1c​lav%C3%ADk/458314727521363?ref=stream

      carperr - Profil | So 14.2.2015 15:31:14

      Blumik >> to že by se přímo rozpadlo se mi ještě nestalo ono spíš změkne ale průměr drží pořád.

        Blumik - Profil | So 14.2.2015 15:27:46

        carperr >> Měkči mi nevadi ,když to drži, tak je to dobre nebo se stalo že jsi to vytahl bez. A zmenšuji pruměr, nebo jsou stejně velke i po třeba 4 hodinach.

          carperr - Profil | So 14.2.2015 15:20:18

          Blumik >> Já je měl klidně i půl dne a pořád pěkně voněli ale byly už trochu měkčí.

            Blumik - Profil | So 14.2.2015 15:13:14

            carperr >> Carp nektar,uvidime a co plovky od něho ,jak vydrži dlouho nastražene?

              Blumik - Profil | So 14.2.2015 15:10:41

              En_riko >> Směs jsem neměl a nevim co je v tom zvlaštniho, za tu cenu. Pry tepelně opracovane suroviny ,ale ty jsou i v jinych směsich,čim to je ,že kilo vyjde na 30kč,nechapu.A co ti teda šlo?

                En_riko - Profil | So 14.2.2015 1:35:53

                Jako boilies a vůbec výrobky od Václavíka sou fajn. Na nic si nehraje a taky myslí na normální rybáře. Třeba tuto krmítkovku http://www.doctorfishing.cz/katalog/produkty/kaprar​ina/navnady-na-ryby/produkt/cs-vaclavik-krmitkova-s​mes-kbelik-5-2-l/_var=2088 uplně zbožnuju. Vždy perfektně zachytame. Jinak z koulí mi strašně jezdila Mrtvola omočená v marmeládě 😜. Jako na rychlý chytání není co řešit. A i ty ceny jsou opravdu dostupný pro každýho.

                  carperr - Profil | Pá 13.2.2015 22:14:31

                  Blumik >> jojo, oliheň je taky moje oblíbená, carp nectar chci zkoušet letos proto že plovky carp nectar šlapaly na jedničku. Jináč můžu doporučit i tu chobotnici ta mě taky mile překvapila

                    clarence - Profil | Pá 13.2.2015 21:35:53

                    honzina >> To jo jdu spát zítra FF

                      honzina - Profil | Pá 13.2.2015 21:33:53

                      clarence >> to by se paní učitelka vyřádila

                        clarence - Profil | Pá 13.2.2015 21:31:14

                        kopr 13 >> Pavle z toho pravopisu bych normálně blil.J

                          honzina - Profil | Pá 13.2.2015 21:27:57

                          kopr 13 >> ach ta čeština

                            kopr 13 - Profil | Pá 13.2.2015 21:23:53

                            cus mnoho rybařu se žene za novynkami a zavrhuji osvjedčene kuličky loni jsemse přesvječil že osvjedčene funguje na silne prochytane vode,zdar

                              Martin N. - Profil | Pá 13.2.2015 21:22:57

                              Minulý rok na Labi jahoda fungovala dobře, ale pak jsem zkusil ananas a ten byl super. Je zajímavý že nad jezem zase fungovala oliheň a ananas totálně vyhořel. No a teď se v tom vyznej. Tak že za mě,radši menší balení a zkoušet a zkoušet.

                                Blumik - Profil | Pá 13.2.2015 20:58:47

                                carperr >> Už je taky doma, s olihni a nektarem +banan ryba.Nějaka ta marmelada a skleničky na dipovani či boostrovani.

                                  carperr - Profil | Pá 13.2.2015 20:39:18

                                  Davifi - >> Ahoj, minulé jaro jem na tu jahodu hodně chytal a je opravdu dobrá, já i kámoš nani máme každý kapra kolem 10kg a i hodně menších. Určitě si umě najde místo i letošní jaro. Doporučuji.

                                    Blumik - Profil | St 11.2.2015 19:26:25

                                    Čík >> No ,to jsem myslel ,takže dobře si pamatuji ,byla to jen sardinka ,dik za připomenuti.

                                      Čík - Profil | St 11.2.2015 19:24:12

                                      Blumik >> Pokud se nemýlím,tak losos-sardinka se dělal jenom v mražence a v boilie setu.Hotovka byla jenom sardinka.Jinak mraženka fungovala výborně.

                                        Blumik - Profil | St 11.2.2015 19:21:03

                                        Bobajz >> Ok .O)))))