Václavík boilie jahoda 16 mm

Zdravím, vím že je zde hodně diskuzí na boilie od václavíka, ale nenašel jsem nikde ani zmínku o jeho boilie BOSS 2 s příchutí jahody. Dnes jsem ho zakoupil k tomu jsem si ještě pořídil CSL Cornkiller liquid ve stejné příchuti a obalovačku ve stejné příchuti. Chci se zeptat zda má někdo s tímto boilie zkušenosti ?
Autor diskuse: Davifi - Profil , 14.1.2015 kaprařina - nástrahy, návnady

Nchendler - Profil | Po 6.4.2015 21:17:21

Hoolis >> vubec to neres,tenhle mix,je v pohode,ono to ma hodne podobmou vuni. To ze to tatim na tohle nezabralo,je tim taky mix pocasim,pockej si az se to srovna a nevzdavej to!!!!

    NHoolis - Profil | Po 6.4.2015 21:10:02

    Také chytám na Václavíka :-) myslíte, že je blbost, když oliheň boilies obalím obalovačkou s příchutí chobotnice a pak to celé ponořím do biogel dipu oliheň? Záběr jsme na to zatím ještě neměl, ale podle mě to byla ta náhlá změna počasí v těchhle dnech (sníh+mráz, druhý den slunečno). Ale také, jestli už to není přeplácané, co myslíte?

      Nsushi55 - Profil | So 28.2.2015 14:38:13

      ahoj , já na něho chytám a celkem to jde . :) jedna 84-rka :)

        NBlumik - Profil | So 28.2.2015 8:38:58

        K321 >> Tak klidně vyzkoušej .proč ne.

          NK321 - Profil | Út 24.2.2015 16:26:15

          Blumik >> Asi něco vezmu do method směsí na feeder.

            NBlumik - Profil | Út 24.2.2015 13:38:29

            K321 >> http://www.carpservis.cz/aminokomplex-dip-100-ml-2-​p-64492 tady toto ,jak jsem nadipoval na určitem reviru ,bylo to znat ,když jsem dal holou kouli tak ani potah ,jsem nechapal ,asi to mělo něco do sebe. To same obalovačka.

              NBlumik - Profil | Út 24.2.2015 13:28:10

              K321 >> Měl jsem jen jeho tehdejši dip oliheň,ten byl supr ,od předloňska jsem nedipoval nic ,jen daval obalovačku jeho,letos budem s kolegou toho testovat vic i biorapid a kornkiller.kukuřičny olej atd,vše už nakupujem .Libi se mi i ta směs do pva,ta nebyla špatna,určitě ji neodmitnu.

                NBobajz - Profil | Út 24.2.2015 11:48:33

                viceroy >> Citrusové příchutě jsou prý hodně dráždivé.Před lety dělal Kučera mandarinku a podle jeho slov s ní skončil proto,že si rybáři stěžovali,že musí furt přehazovat a dokola zavážet.Předloni jsem zkoušel mandarinku Berkley a taky to celkem šlo.A kdyby hned citron nejezdil,do čaje s rumem bude gut.

                  Nviceroy - Profil | Út 24.2.2015 11:33:02

                  Bobajz >> kamos mel kdysi hotovku sardinka - citron a delali jsme si z neho prdel .........pak si delal prdel on z nas a mi valily oci jak to slapalo

                    NBobajz - Profil | Út 24.2.2015 10:53:42

                    K321 >> Budem to csl s blumíkem letos zkoušet:Dnes koupena příchuť oliheň a vypadá to hodně zajímavě.Budu to používat na míchání směsi do PVA.Taky jsem neodolal novince Boss2 citrón.

                      NK321 - Profil | Po 23.2.2015 17:01:20

                      Blumik >> Ahoj, hele co ty CSL polejvátka .....používáš?

                        NLeorim - Profil | St 18.2.2015 15:57:07

                        Taky chytám krmítkovky od václavíka a nej pro mě-Scopex a perník...dřív jsem rád chytal ještě na Jahodu ta byla taky dobrá...ale ted co je to jahoda citrus tak mě už párkrát hodně sklamala a už ji nekupuju...za ty peníze je to opravdu dobré..
                        Minulý rok jsem chytal i Timára a jezdilo to taky dobře...ale václavíka beru často

                          NBlumik - Profil | St 18.2.2015 15:03:18

                          K321 >> Tak to nevim , mmaximalně tam teda asi budou, jen ty peletky navic,

                            NSAHIB - Profil | St 18.2.2015 6:49:15

                            K321 >>
                            nazdar,
                            sic o ní vím, okukoval jsem ji také co je to zač, ale mne nijakým způsobem neoslovila, zůstanu u svých odzkoušených..

                              NK321 - Profil | Út 17.2.2015 17:09:32

                              Blumik >> Prý to obsahuje peletky a trochu jiné ochucovadla.....jsou to jejich nej krmítkovky.

                                NBlumik - Profil | Út 17.2.2015 17:01:01

                                K321 >> Si myslim ,že to bude podobne ,neli stejne ,jako v těch kyblech,akorat miň a v obalu ,to je o něco dražši.

                                  NK321 - Profil | Út 17.2.2015 16:50:18

                                  Blumik >> Jeden známí to používal a prý dobrý.....
                                  http://www.carpservis.cz/krmitkova-smes-raptor-2-kg​-3-p-61671

                                    NBlumik - Profil | Út 17.2.2015 16:44:56

                                    K321 >> To teda vůbec neznam.

                                      NBlumik - Profil | Út 17.2.2015 16:44:11

                                      En_riko >> Nekupuji feeder krmeni,lorpio plotice ,cejn i na kapry,když to namichaš akorat a daš přes sito ,tak by to mohlo jit si myslim,když ne, použiji na kapry ,na koule nebo jen tak s kuku.