Václavík boilie jahoda 16 mm

Zdravím, vím že je zde hodně diskuzí na boilie od václavíka, ale nenašel jsem nikde ani zmínku o jeho boilie BOSS 2 s příchutí jahody. Dnes jsem ho zakoupil k tomu jsem si ještě pořídil CSL Cornkiller liquid ve stejné příchuti a obalovačku ve stejné příchuti. Chci se zeptat zda má někdo s tímto boilie zkušenosti ?
Autor diskuse: Davifi - Profil , 14.1.2015 kaprařina - nástrahy, návnady

NBlumik - Profil | St 14.1.2015 19:33:44

Bobajz >> Budeš můj citronek na rybach:o)))

    NBobajz - Profil | St 14.1.2015 19:32:38

    chendler >> Tak to je povzbudivá zpráva.Kdoví,co budou za novinku krill/kreveta a Boss2 beton-oliheň a rozpálená švestka.Ale tam je cena už dost vyšší,tak nevím.

      NBlumik - Profil | St 14.1.2015 19:32:27

      chendler >> http://www.carpservis.cz/index.php?cPath=1582 viděl jsi všechny 4 směsi? Měl jsem tu levnějši variantu bez trusu,jak sladkou, tak tu masovou,nastup možna někdy rychlejši,ale menši ryby.

        Nchendler - Profil | St 14.1.2015 19:29:34

        Bobajz >> ja jsem byl na rybniku,kdyz ten cintron testovali a litalo to

          NBobajz - Profil | St 14.1.2015 19:27:33

          Já loni poslední dva měsíce jahoda,supercrab,oliheň a játra,ta byla ze všech nejslabší.letos prubnu ten citrón,a když nezafunguje,půjde do grogu.

            Nchendler - Profil | St 14.1.2015 19:26:09

            Blumik >> o tom nevim a vypada to dobre. Zkusim. Dik

              NMartian - Profil | St 14.1.2015 19:23:09

              Davifi - >> zdarec. mame s kamosem ozkouseny od vaclavika boilies olihen, ta slape vyborne :-) jinak jsem zkousel nejaky ty ovocny, ale na to mi to nikdy moc nejezdilo... takze pokud vaclavik, tak olihen ;-) je to dobry, ze ta cena je docela fajn, tak toho jde koupit vic no...

                Nchendler - Profil | St 14.1.2015 19:18:38

                datel na entou :-) >> jestli budes zkouset nove kule,vem si skopex ananas,to je pecka koule,k tomu plovku scherry supercrab a to je letadlo.

                  NBlumik - Profil | St 14.1.2015 19:16:44

                  datel na entou :-) >> No ta jahoda muže překvapit ,leč- ja taky co ty -oliheň je čislo 1 a letos asi přidam i chobotnici v tom tvrdšim baleni ,aby to na jednom prutu, zustalo dyl.

                    NBlumik - Profil | St 14.1.2015 19:14:08

                    Bobajz >> To jo ,to byl fakt tenkrat- neuvěřitelny zažitek.Ryba za rybou na jahodu a vždy po zapaleni noveho cigara.Ja snad za 3 hoďky ,si zapalil 15 cigaret a vy jste mi podebirali ty prcky.

                      Ndatel na entou :-) - Profil | St 14.1.2015 19:13:58

                      Václavík je best gule kam se serou nějaký kučerovci LK a ti další co za to chtěj nekřestanský peníz Václavík ya slušný love hodně muziky i když jahodu sem ještě nezkusil já jedu oliheň a obalovačku mrtvola :-) Letos se chystám na brusinku a možná prubnu i tu jahodu

                        Nchendler - Profil | St 14.1.2015 19:10:32

                        Blumik >> jakou myslis novinku?

                          NBobajz - Profil | St 14.1.2015 19:09:54

                          Blumik >> Ale po náhozu sis musel prvni zakuřit,bez toho záběr nebyl.

                            NBlumik - Profil | St 14.1.2015 19:08:57

                            chendler >> Ja nepsal ,že jsem na jahodu ,chytal obry ,ale co nahoz ,to ryba ,jo zapomněl jsem připsat,že jsem to ještě obaloval v jeho obalovačce a na olovo jsem použival jeho loňskou novinku do pva a ta byla taky vyborna na přilakani ryb.

                              Nchendler - Profil | St 14.1.2015 19:04:17

                              Blumik >> no to ja taky,mam jeho vyrobky rad,velka spokojenost,jen ta jahoda....zatim jsem na to nedostal nic velkeho. Jinak luxus.

                                NBlumik - Profil | St 14.1.2015 19:01:54

                                chendler >> Asi tam nebyly ryby:o))) ja si nestěžuji.

                                  Nchendler - Profil | St 14.1.2015 19:01:06

                                  Blumik >> ses sympatak...:) :) :)

                                    NBlumik - Profil | St 14.1.2015 18:58:45

                                    Skvěle boilie na rychle chytani, na ktere jsem si dobře zachytal i s kolegou na několika 3 dennich vypravach a od te doby, mi nesmi chybět v batohu.Vůbec s timto boiliem jsem spokojenej a vlastně chytam převažně jeho vyrobky.

                                      Nchendler - Profil | St 14.1.2015 18:56:56

                                      Chytam na vaclavika. Mam rad jeho vyrobky a neni to nejaka rana na finance. Uplne na jahodu nechytam,ale mam i s obalovackou. A jsou na to ryby,ale musim rict,ze na to mam spis jesetery. A kapra taky,ale spis ty mensi,nic velkeho jsem na to nedal.