Václavík boilie jahoda 16 mm

Zdravím, vím že je zde hodně diskuzí na boilie od václavíka, ale nenašel jsem nikde ani zmínku o jeho boilie BOSS 2 s příchutí jahody. Dnes jsem ho zakoupil k tomu jsem si ještě pořídil CSL Cornkiller liquid ve stejné příchuti a obalovačku ve stejné příchuti. Chci se zeptat zda má někdo s tímto boilie zkušenosti ?
Autor diskuse: Davifi - Profil , 14.1.2015 kaprařina - nástrahy, návnady

NBobajz - Profil | St 11.2.2015 19:18:55

Blumik >> Škoda je co voda sebere a baba sežere.

    NBlumik - Profil | St 11.2.2015 19:17:27

    Bobajz >> No pravě asi jo ,ale bylo to uspěšne boilie ,tak nevim ,proč to přestal dělat ,škoda no.

      NBobajz - Profil | St 11.2.2015 19:12:41

      Blumik >> Ten losos ju sežral.

        NBlumik - Profil | St 11.2.2015 19:12:09

        dukin >> Na tu sardinku, jsem začal chytat a ta jela dobře ,fakt ,lidi nekecam.Akorat si nepamatuji ,že by byla s lososem,myslim koule.

          Ndukin - Profil | St 11.2.2015 9:48:01

          chendler >> Delali se tehdy tri druhy. Losos-sardinka, olihen, mrtvola. Ovsem tu jak jsme varili to byl kanal jak cip :o)

            Ndukin - Profil | St 11.2.2015 9:43:37

            Bobajz >> Jojo to je ono :o)

              NBobajz - Profil | St 11.2.2015 9:29:13

                Nchendler - Profil | St 11.2.2015 9:27:45

                dukin >> tak to se priznam,to jsem u nej nikdy nevidel. Ale clovek nemuze vedet vsechno. Zalovej jim,poptej se. Jako hotovka,to snad nikdy nebylo.

                  Ndukin - Profil | St 11.2.2015 9:12:32

                  chendler >> Ano, kdysi jsem to hodne pouzival. Byl to boilie set v kybliku. Smes, aminokomplex a dip.

                    Nchendler - Profil | St 11.2.2015 9:09:42

                    dukin >> myslis u vaclavika?

                      Ndukin - Profil | St 11.2.2015 8:58:38

                      Jde jeste sehnat Losos-sardinka? Koukal jsem a nenasel. Myslim set v kybliku...

                        Nhonzina - Profil | Po 9.2.2015 19:12:32

                        viceroy >> jojo taky je mám rád restovaný

                          Nviceroy - Profil | Po 9.2.2015 19:10:43

                          honzina >> krasny ryby .........jinak jatra je zdroj aminokyselin a ty jsou zakladni kamen stavby tela .....takze se nedivim taky je pouzivam at v suchem na zapraseni nebo v tekutem stavu

                            Nhonzina - Profil | Po 9.2.2015 18:46:23

                            Samozřejmě oboje zalitý biorapidem stejný příchutě

                              Nhonzina - Profil | Po 9.2.2015 18:45:17

                              Davifi - >> nejsem si jist ale buď přírod.játra nebo jahoda

                                Nhonzina - Profil | Po 9.2.2015 18:43:12

                                Davifi - >> přírodní játra

                                  Nhonzina - Profil | Po 9.2.2015 18:39:07

                                  viceroy >>kromě jahody mě dost fungovali přírodní játra,docela velkej váhovej průměr

                                    Nviceroy - Profil | Po 9.2.2015 18:16:01

                                    Palys97 >> njn vyzuj brusle a odstroj stromecek :-)

                                      NPalys97 - Profil | Po 9.2.2015 18:12:27

                                      strejda16 >> Sakra no jo, to u nas neni, ale neuvedomil jsem si ze uz je po novym roce..od leta do podzimu jsem na to tahal :)) uz aby bylo teplo, ta rybarina neskutecne chybi

                                        Nstrejda16 - Profil | Po 9.2.2015 18:00:24

                                        Palys97 >> Ty se máš, tady u nás je ještě led.