Václavík boilie jahoda 16 mm

Zdravím, vím že je zde hodně diskuzí na boilie od václavíka, ale nenašel jsem nikde ani zmínku o jeho boilie BOSS 2 s příchutí jahody. Dnes jsem ho zakoupil k tomu jsem si ještě pořídil CSL Cornkiller liquid ve stejné příchuti a obalovačku ve stejné příchuti. Chci se zeptat zda má někdo s tímto boilie zkušenosti ?
Autor diskuse: Davifi - Profil , 14.1.2015 kaprařina - nástrahy, návnady

NPalys97 - Profil | Po 9.2.2015 17:57:52

Chytal jsem na nej letos a macel ho v dipu jahoda od IB a tahal jsem kapry 55-65cm

    NBlumik - Profil | Po 26.1.2015 14:03:02

    Halen >> Šlape pořad a všude, kde jsem byl.

      NHalen - Profil | Po 26.1.2015 13:52:53

      Je to už 10 roků zpátky, ale perfektně šlapala oliheň na Labi.

        NBlumik - Profil | Po 26.1.2015 13:43:43

        PetrSuch >> Nevim ,tady se chyta na Vaclava ,kup- hoď do vody a uvidiš.

          NPetrSuch - Profil | Po 26.1.2015 13:36:41

          Zdravím!
          Jaký máte názor na RobinRed Fish Boilie. Četl jsem, že ryby milují kombinaci rybina/česnek/bylinky. Používáte někdo tenhle konkrétní výrobek? http://www.rybashop24.com/Krmeni-boilies-nastrahy/S​trategy-Garlic-RobinRed-Fish-Boilie.html Není to k ničemu? -- kaprařina
          Díky

            NBlumik - Profil | Ne 18.1.2015 19:36:46

            SAHIB >> Tak splavek. Ten ještě taky někdy oprašim ,kdysi jen na plavanou a to byly časy a zaběru spoustu,teď s těma koulema, to je zas na pohodu.A když nejdou ,tak si spravim chuť s feedry na červy.

              NDrápal - Profil | Ne 18.1.2015 14:11:22

              Za mě nejvíc šlapala jahoda a pak cherry - super krab.ale hodně záleži na vodě někde valí zase na oliheň.

                NSAHIB - Profil | Ne 18.1.2015 13:19:09

                Blumik >>
                já na spláveček,feedráček,v lítě pak zopár koulís..-))

                  NBlumik - Profil | So 17.1.2015 21:54:40

                  SAHIB >> no Já začnu asi v květnu tak to je ještě daleko, do toho budu feedrovat.

                    NSAHIB - Profil | So 17.1.2015 19:26:16

                    Blumik >>
                    díky,
                    taky Ti dám vědět,jak to bude šlapat-)

                      NBlumik - Profil | So 17.1.2015 19:13:14

                      SAHIB >> Jo, pak dam vědět.SZ

                        NBlumik - Profil | So 17.1.2015 19:11:14

                        viceroy >> to je minulost,ja rad chytal na rybu,ta se už neděla taky a byla dobra.

                          NSAHIB - Profil | So 17.1.2015 19:08:36

                          Blumik >>
                          jojo,snad to půjde-)

                            NBlumik - Profil | So 17.1.2015 19:07:18

                            SAHIB >> Uvidime tento rok:o))

                              NK321 - Profil | So 17.1.2015 17:13:02

                              Co Casio-moruše,chytá někdo?

                                NSlavnýLovecPampalini - Profil | So 17.1.2015 17:07:41

                                Straspytlik69 >> jak pes, je to do sladka https://www.youtube.com/watch?v=x_BYN-EEiqA tady o tom mluví

                                  NSlavnýLovecPampalini - Profil | So 17.1.2015 17:05:55

                                  Davifi - >> boss2 je boilies na rychlý chytání na příchuti vůbec nezáleží, sice nachytáš ale nepočítej, že ti to vyselektuje menší rybu

                                    NStraspytlik69 - Profil | So 17.1.2015 17:01:08

                                    ten Nectar,co je to za příchut?Nebo jak to smrdí?

                                      Nviceroy - Profil | So 17.1.2015 16:33:05

                                      SAHIB >> za me top slapalo a nedam dopustit na boili QUATRO banan - olihen bohuzel se uz nevyrabi

                                        NSAHIB - Profil | So 17.1.2015 15:53:50

                                        Blumik >>
                                        nazdar,
                                        vopravdu ten Nectar jede,je dost dobrý,co jsem se poptával i kluků..