Václavík boilie jahoda 16 mm

Zdravím, vím že je zde hodně diskuzí na boilie od václavíka, ale nenašel jsem nikde ani zmínku o jeho boilie BOSS 2 s příchutí jahody. Dnes jsem ho zakoupil k tomu jsem si ještě pořídil CSL Cornkiller liquid ve stejné příchuti a obalovačku ve stejné příchuti. Chci se zeptat zda má někdo s tímto boilie zkušenosti ?
Autor diskuse: Davifi - Profil , 14.1.2015 kaprařina - nástrahy, návnady

NRAJA - Profil | Pá 16.1.2015 18:21:59

dave86 >> mäkké = mokré = ťažšie = drahšie pre teba/ väčší zisk pre predajcu :-)

    NSmujik - Profil | Pá 16.1.2015 16:32:23

    Ahoj,
    Od Václavíka jsem zkoušel boilies jahoda, banán, cherry-super crab a oliheň.
    Nejvíce se mi osvědčilo boilies oliheň. Na jahodu,banán a cherry-super crab ani zatáhnutí.... Ale krásně voní :-D

      NBlumik - Profil | Pá 16.1.2015 16:02:05

      Bobajz >> nech toho ,viš že jsem nemocny.

        NBobajz - Profil | Pá 16.1.2015 16:00:04

        Blumik >> To by ti šlo.

          NBlumik - Profil | Pá 16.1.2015 15:57:44

          Bobajz >> kde ,dojedu ihned.

            NBobajz - Profil | Pá 16.1.2015 15:55:50

            Blumik >> Rozpálená švestka-letošní tutovka-56 oktanů.

              NBlumik - Profil | Pá 16.1.2015 15:55:45

              Bobajz >> Mimochodem- už jdu na ni,na prvni.

                NBlumik - Profil | Pá 16.1.2015 15:54:42

                Bobajz >> Tobě bije v hlavě?Že tikaš!

                  NBobajz - Profil | Pá 16.1.2015 15:50:29

                  Blumik >> já jen že chceš chytat na Tic Tac.

                    NBlumik - Profil | Pá 16.1.2015 15:49:17

                    Bobajz >> Co jako ? Měl jsem všechny Bossy- krom toho,tak vyzkoušime i to z jara.

                      NBobajz - Profil | Pá 16.1.2015 15:47:18

                      Blumik >> Ty zase kecáš,asi ta hruška,co?

                        NBlumik - Profil | Pá 16.1.2015 15:30:50

                        SAHIB >> Jedine, co jsem asi od teto řady. neměl. Asi vyzkoušim ,když to tak rve.

                          NSAHIB - Profil | Pá 16.1.2015 7:50:00

                          dave86 >>
                          Nazdar..
                          Teď jsi trefil hřebíček na hlavu přímo!!!
                          Nectak je pro mne alespoň TOP!!! koulička od Václavíka!
                          Já ho používám pouze na řece,když jezdím na Labe a ani jednou jsem nevyhořel,pokaždý jsem chytil rybku..,jezdím na celý den od - do,ale stojí to za to,nezklamalo to...
                          Je to opravdu dost dobrá koulís a opravdu jde všade kde jsem byl také,..a bez nějakého předešlého valení kil koulís do vody..
                          A mám zkušennost,že bílá na to jde minimálně,ale když chcí se na ni zaměřit,tak toořežu hodně na malou kostičku,chytám jakos koulís,přidám něco malinkého lehkéh(vyzkoušené),aby to bylo max 2-3 cm nede dnem a slizouni jak lopaty nejni problém,a jdou po tom občas i větší kapř..-)

                            Ndave86 - Profil | Čt 15.1.2015 20:47:32

                            Taky na Václavíka hodně chytám, ale vadí mi jak jsou ty koule hrozně měký a bílá ryba je za chvíli zlikviduje, proto je dosušuju, ale to jsou pak zas malý, to je takovej jedinej nedostatek. Úplně top pro mě je carp nectar, to chytá snad všude!

                              NHovy - Profil | Čt 15.1.2015 18:27:49

                              čus taky na václavíka chytám jahoda voní dobře chytám i na masový používám i dipy a obalovačky celkem spokojenost i na soukr i na svazovce

                                NBlumik - Profil | Čt 15.1.2015 17:56:13

                                honzina >> O nic nejde ,ja jen, jak to bere i jinde, na toto boilie.

                                  Nhonzina - Profil | Čt 15.1.2015 6:26:24

                                  Blumik >> jo bohužel jo.letos se chci věnovat jen svazovce

                                    NBlumik - Profil | Čt 15.1.2015 4:03:41

                                    honzina >> soukromy ?

                                      Nchendler - Profil | St 14.1.2015 21:05:13

                                      Vašek74 >> ja to mel taky pomalu rok a marmelada,se pomalu za tu dobu,zacala vsakovat do kouli,tak ze efekt myslim ze dobrej,nic se nekazilo,vune porad stala.

                                        Nhonzina - Profil | St 14.1.2015 21:02:00

                                        Vašek74 >> mam to v marmelade od jara takže skoro rok a letos uvidim