Václavík boilie jahoda 16 mm

Zdravím, vím že je zde hodně diskuzí na boilie od václavíka, ale nenašel jsem nikde ani zmínku o jeho boilie BOSS 2 s příchutí jahody. Dnes jsem ho zakoupil k tomu jsem si ještě pořídil CSL Cornkiller liquid ve stejné příchuti a obalovačku ve stejné příchuti. Chci se zeptat zda má někdo s tímto boilie zkušenosti ?
Autor diskuse: Davifi - Profil , 14.1.2015 kaprařina - nástrahy, návnady

NVašek74 - Profil | St 14.1.2015 20:53:12

Zdavím , co říkáte marmeládě ? já si koupil 3 příchutě a chci do toho naložit koule místo dipu, je to jen test, mám jahody zbytky z loňska od 3 firem, a ještě další, tak je chci doladit.Marmeláda voní parádně, ale zatím jsem to nezkoušel.Jak dlouho necháváte v marmeládě uležet ?
Jinak kolega loni-když se nudil u vody- zkoušel nadrtit pár koulí,přidal marmeládu a docela mu to na tu čerstvě umačkanou obalovačku fungovalo, každopádně zajímavý nápad...

    Nhonzina - Profil | St 14.1.2015 20:43:24

    A ještě přírodní játra.osobáček 95cm 15,40kg

      Nhonzina - Profil | St 14.1.2015 20:41:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Jahoda v biorapidu

        NBlumik - Profil | St 14.1.2015 20:05:19

        datel na entou :-) >> Brusinku jsem chytal už před 4 lety a nic ,na druhem prutě oliheň a zaběr za zaběrem a to bylo krmeno oběma druhy, možna pravě to byla chyba a chtěli maso.Nějak mi to nešlo.

          NBlumik - Profil | St 14.1.2015 20:01:28

          Bobajz >> ja patlama a 20kousku za 24 hodin, sice to bylo na soukromaku ,ale druhy kolega nepatlama a nebo i jine patlama a nic ,to jsou věci a jeho nervy ,ja věřim a sam viš ,že u nas na rybnice svazovem ,kde chodime ,to něco chytlo i na male vodě a sami jsme si mysleli ,že už tam nic neni, ale opak byl pravdou a my jsme něco vytahli.

            NBendour - Profil | St 14.1.2015 19:53:17

            datel na entou :-) >> naprosto s tebou souhlasim udelal jsem velkou chybu ze jsem na nej uplne zapomel a objednal prvni varku az koncem zari a muzu rict ze mi to docelo zachranilo sezonu chytal jsem jatra plus mrtvola kombinace peleta plus obalovacka a pcka jak svina a hlavne za polovic nez ostatni.Jinak kdyz jsi nejsem jistej tak koupim ty mensi pytliky plus obalovacku a vyzkousim a jsem proste spokojenej

              NBobajz - Profil | St 14.1.2015 19:45:41

              chendler >> Marmošky mám taky,ale zdálo se mi,že víc záběrů bylo na holou kouli.Zklamaly mně obalovačky,ty mně nepřesvědčily,ale s tím nebude souhlasit Blumik,protože jeho patláma,patláma je pověstné.

                NBlumik - Profil | St 14.1.2015 19:44:52

                chendler >> No člověk nevi ,co by vyzkoušel ,je toho moc,ale to csl na zaliti a asi ta marmelada i misto dipu.Ikdyž ja raději obalovačku.

                  NBobajz - Profil | St 14.1.2015 19:43:44

                  Blumik >> Za chvíli valím do práce,tam mě to přejde.

                    Nchendler - Profil | St 14.1.2015 19:41:54

                    Blumik >> zkousel,jsou fajn a jeste radeji pouzivam ty marmelady a smacedla,uzasne to tu kulu ochlupati a paradne to drzi. Uz to neni nic tak kulateho,je to jak chlupatej knedl.

                      NBlumik - Profil | St 14.1.2015 19:41:18

                      Bobajz >> Hlavně, ať už jedem,bo mi z te zimy ,nějak hrabe.Ale to i tobě asi ,co?

                        NBobajz - Profil | St 14.1.2015 19:41:01

                        chendler >> Přesně,jeho kulky voní nejlíp ze všech,co jsem kdy zkoušel.Tu jahodu fláknout do knedlíků,tak mňamka jak hrom.

                          Nchendler - Profil | St 14.1.2015 19:39:26

                          Bobajz >> ja byl loni s pritelkyni a ta byla u jeho stanku snad dyl nez ja. No ja se smal,jak nasavala vune.

                            NBlumik - Profil | St 14.1.2015 19:38:53

                            chendler >> A co ty jeho csl,zkoušel jsi? Letos mam v planu, něco vzit.

                              NBobajz - Profil | St 14.1.2015 19:37:51

                              Blumik >> Mně to nevvadí,já su zvyklý.Ale když se budem vzájemně doplňovat,tak to půjde.

                                Nchendler - Profil | St 14.1.2015 19:37:32

                                Blumik >> oni ty mensi neurazej a potesej,pak je moc velka radost,kdyz potahnes dinosaura

                                  NBlumik - Profil | St 14.1.2015 19:36:12

                                  Bobajz >> Abys ho neměl ty ,jak budeš na mě koukat a ty sedět ogare.

                                    NBobajz - Profil | St 14.1.2015 19:36:04

                                    chendler >> No,já to mám trochu z ruky,takže budu očuchávat až v obchodě.

                                      Nchendler - Profil | St 14.1.2015 19:34:57

                                      Bobajz >> tesim se na vystavu,na stanek vaclavika

                                        NBobajz - Profil | St 14.1.2015 19:34:34

                                        Blumik >> Už vidím,ten tvůj kvašný ksicht až to budu rvát z vody.