Co změnit v rybářském řádu - zvýšit lovné míry ryb?

Bohužel sem se setkal s pár rybářema, který berou kapra nebo štiku hned jak to má míru, když pak tomu useknou ocas a hlavu, tak nic nezbyde, a je to škoda než ryby vůbec vyroste.
Autor diskuse: stavitel - Profil , 6.1.2015 všeobecné - RŘ, MO, svazy

Bláža - Profil | Čt 8.1.2015 20:19:35

mut >> Pravda, radikální nechápou často širší souvislosti spojené s rybolovem dle nějakých pravidel a mnohdy ani ty pravidla.

    mut - Profil | Čt 8.1.2015 20:17:00

    Bláža >> to nevysvětlíš, bo v časákách a na pytlících s koulísem jsou kapři jak kráva, tak budou i v pstruhovkách.

      u.x.a. - Profil | Čt 8.1.2015 20:05:25

      Rajsi >> ano bivakování se rovná pytlačení,vysvětlím člověk je tam tak dlouho až přestřelí např usne a má nahozené pruty přes čáru co povoluje řád,nebo další dlouho nejde kontrola tak tam dáme cárek z plotice(v březnu)atd.atd.atd....je toho mnohem víc vypisovat to tu nebudu...

        Bláža - Profil | Čt 8.1.2015 20:04:45

        Mojchy Master >> Už se prober, přečti diskuzi a snad pochopíš, jaký to je nesmysl. Na některých vodách tu velikost ani nemá možnost díky typu a úživnosti dorůst. Kaprů je všude dost a pořád se sypou. Jsou primárně určeni k sežrání a tak mi nevadí, že si je i berou domů k jídlu. Modlit se ke kapřím velikánům mi připadá stejná úchylka, jako být radikální muslim.

          Rajsi - Profil | Čt 8.1.2015 19:39:25

          mut >> Raději ne, to nemám za potřebí,jdu raději dětem přečíst pohádku než tady ztrácet čas. Nazdar.

            mut - Profil | Čt 8.1.2015 19:35:51

            Rajsi >> čeho mám nechat? Reaguju na tvý zápisy a tvý dotazy. Jestli máš nějakej problém, tak klidně po SZ.
            A nepíše se "nechej toho", ale "nech toho".

              Rajsi - Profil | Čt 8.1.2015 19:29:22

              mut >> Nechej toho, moc dobře víš jak jsem to myslel. A jestli někdo nechápe již stávající pravidla, tak by neměl mít papíry, ale to je úplně něco jiního než o čem byla řeč. A nevím v čem má Pavel pravdu. Prostě blábol.

                mut - Profil | Čt 8.1.2015 19:19:00

                Rajsi >> není, Pavel má pravdu.

                  mut - Profil | Čt 8.1.2015 19:17:12

                  Rajsi >> ty máš problém pochopit jednoduchý text? Já psal o dalších pravidlech, která by pletla hlavu těm, kteří stále nejsou schopni pochopit ta stávající.

                    Rajsi - Profil | Čt 8.1.2015 19:13:37

                    Mrknato >> No to je zas blábol.

                      Mrknato - Profil | Čt 8.1.2015 19:11:56

                      lovec99 >> a u vás v místní MO jiné ryby než kapř nemáte?

                        Mrknato - Profil | Čt 8.1.2015 19:10:26

                        Rajsi >> Prodat kapř do soukromáku je jediné zaručené řešení, aby kapř neskončil v mutově udírně a to K70 znemožňuje.... Proto je K70 zodpovědna za mizení velekapř....

                          lovec99 - Profil | Čt 8.1.2015 19:10:05

                          vitbauer >> U

                            Rajsi - Profil | Čt 8.1.2015 19:05:00

                            mut >> Ty opravdu myslíš, že pouštění, řekněme, trofejních ryb by někomu komplikovalo život a pletlo hlavu? Možná tak těm co trofejní ryby prodávají.

                              Mrknato - Profil | Čt 8.1.2015 19:01:46

                              RST >> Prosím tě mně řekni, jak ti mám konkrétně napsat, co děláš blbě, když vůbec netuším co děláš! Tohle jsou hrajiho manýry. Já pouze diskutuji, podávám návrhy a podněty. Konkrétnější u tebe být fakt nemůžu.

                                Rajsi - Profil | Čt 8.1.2015 18:57:59

                                Mojchy Master >> Souhlasím s tebou, ale ochranu by si zasloužili i jiné druhy.

                                  RST - Profil | Čt 8.1.2015 18:57:35

                                  Mrknato >> Děkuji za tvoji odpověď na konkrétní otázku. Stejně jako vždy jsi si psal co si chtěl a opět mimo. Tohle mě na tobě baví, jak ti něco nepasuje zakroutíš šikovně odpověď úplně jinam. Nic měj se a vydrž, jak píšu dnes si mě celý den bavil:-))

                                    unudle - Profil | Čt 8.1.2015 18:56:10

                                    Mojchy Master >> Když každej,takže vlastně i ty.

                                      Mrknato - Profil | Čt 8.1.2015 18:54:24

                                      RST >> Já fakt nevím co děláš a ani mě to moc nezajímá. Podle mě svaz a za ním stojí zcela konkrétní svazolidi, kteří si nekontrolovaně a nadstandardně vykládají spolu s úředníky ustanovení o BP, a tím se společný rybolov tříští. Rozkládá se i soukromým rybovovem v MO a to je špatné.
                                      Podle mě by členské, brigády a povolenky měly sanovat přednostně společný rybolov a další cíle by měly nastupovat až po splnění toho hlavního. No a další cíle by měly být financovány hlavně z peněz které zbydou ze společného rybolovu, nebo nebo peněz, co si zájemci o naplnění jiných cílů mezi sebou vyberou. Viz závodníci, kroužky, pionýráky, zájezdy, plesy......

                                        mut - Profil | Čt 8.1.2015 18:53:08

                                        Mojchy Master >> tvoje rozhodnutí, v pořádku, ale proč to chceš cpát ostatním? Mnozí rybáři nejsou schopni pochopit ani stávající pravidla, například denní dobu lovu, tak proč jim komplikovat život a plést hlavy dalšími výmysly?