Kulinářský kroužek aneb vše co se dá uvařit z ryb

Veškerá jídla z ryb uvařená v na koleně přírodě i v kuchyni.
Pokud to půjde, přidejte i recept.
Autor diskuse: Buffalo1969 - Profil , 10.11.2014 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Lauri Profil + Jika Profil + Calex Profil + Čík Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NBulda 64 - Profil | Čt 18.6.2026 8:24:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Jeden přerostlej z tůně na mouchu .. vykoupán v másle, vyplněn libečkem.. 😋

    NBuffalo1969 - Profil | So 12.5.2018 20:57:56

    Darďas >> po pravdě řečeno....na úhoře jsem nešel asi 10 let. Budu to muset zkusit..:o)

      NDarďas - Profil | So 12.5.2018 20:51:22

      Buffalo1969 >> Tak já mám libečku dost,ale nejde mi sehnat ....úhoř.

        NBuffalo1969 - Profil | So 12.5.2018 20:43:49

        Darďas >> zatím ne...ale ten libeček byl větší oříšek..:o)

          NDarďas - Profil | So 12.5.2018 20:38:14

          Buffalo1969 >> Úhoře máš?:-)

            NBuffalo1969 - Profil | So 12.5.2018 20:00:56

            hadr kapr fakr boy >> Flying trout - 11.5.2018 20:45:04 >> donutil jsi mě zajet si do zahradnictví a koupit si libeček..:-DDD

              NDarďas - Profil | So 12.5.2018 19:47:13

              Leďáček >> To je bez debat.

                NLeďáček - Profil | So 12.5.2018 19:45:36

                Darďas >> Souhlas , slina naskočila hned !!!

                  NDarďas - Profil | So 12.5.2018 19:27:57

                  Oba dva snímky vypadají....prudce jedle.Asi budu muset zajít na ryby.

                    NFlying trout - Profil | Pá 11.5.2018 20:45:04

                    Buffalo1969 >> jednoho hada za rok vždycky vemu (teda ani jich víc skoro nechytim), ale mám to rád!

                      NBuffalo1969 - Profil | Pá 11.5.2018 20:43:02

                      hadr kapr fakr boy >> Flying trout - 11.5.2018 20:40:39 >> ale to teda muselo bejt pošušňáníčko...:o)

                        NFlying trout - Profil | Pá 11.5.2018 20:40:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Úhoř na libečku k obědu.

                          NStomart - Profil | Po 7.5.2018 17:23:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Po delší době zase něco přidám. Začíná doba úhořů a jeden se o víkendu povedl. Úhoř na kmíně s bramborovo-mrkvovým pyré.

                            NJika - Profil | Po 7.5.2018 11:58:41

                            Darďas >>
                            Zdravím Martine. To kopání ti nezávidím. Mě stačilo jej to, pro plot. Měl jsem toho dost. Chce to pauzu od práce.
                            Na zítra jsem ohlásil vycházku na štěrkovnu. Že by to chtělo něco chytit a odzkoušet nějaké recepty.

                              NDarďas - Profil | Po 7.5.2018 11:13:05

                              Jika >> Ahoj Jirko.Já dělám taktéž plot + kopu bazén,tak toho času moc není.

                                NJika - Profil | Po 7.5.2018 10:40:48

                                Darďas >>
                                Něco chyceného mám. Budu asi za 14 dní udit. Snad při tom vyzkouším i nějaký rybí recept.
                                Jinak není čas na vaření, jen něco narychlo........práce na zahrádce.......kosit, sadit, dělá se plot...... pokud se urvu (rozuměj, uteču manželce z dohledu :-))) ), tak jedu na štěrkovnu.

                                  NDarďas - Profil | So 5.5.2018 17:05:49

                                  Čík >> Bída....mám jen jednoho.Zítra budou kapří hranolky.

                                    NČík - Profil | So 5.5.2018 16:41:22

                                    Darďas >> Rybí recept nějaký proběhl, ale nic nového, co by stálo za fotečku jsem nedělal.
                                    Ale ty jsi koukám také pozadu, polední fotka v lednu, to Ti neberou???

                                      NDarďas - Profil | So 5.5.2018 16:19:34

                                      To už jsou všichni -chyť a pusť,nebo vám to nebere?Dlouho žádné foto.

                                        Nrybobuch - Profil | Ne 8.4.2018 6:14:37

                                        marmyš >> No já mám právě s jednostranně broušenými noži Santoku problém v tom, že při řezu zhora máš dejme tomu 5mm a dole jsi na 10mm. Tak mě zajímá, zdali to někdo umí lépe tahat.
                                        Na to filetování bych ho chtěl ( třeba kapr cca 55cm).

                                          Nmarmyš - Profil | Ne 8.4.2018 5:59:03

                                          rybobuch >> Neřeže rovně. Dovedu si ho ale představit u filetování.

                                            Červené karty: Filla, u x a