Kulinářský kroužek aneb vše co se dá uvařit z ryb

Veškerá jídla z ryb uvařená v na koleně přírodě i v kuchyni.
Pokud to půjde, přidejte i recept.
Autor diskuse: Buffalo1969 - Profil , 10.11.2014 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Lauri Profil + Jika Profil + Calex Profil + Čík Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NBulda 64 - Profil | Čt 18.6.2026 8:24:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Jeden přerostlej z tůně na mouchu .. vykoupán v másle, vyplněn libečkem.. 😋

    Ntuzemak - Profil | Ne 28.1.2018 12:37:55

    Buffalo1969 >> musel sem tě prásknout Fáclav.😂😂😂

      Ntuzemak - Profil | Ne 28.1.2018 12:37:22

      Jika >> na prázdnou flašu pak jen čuči.😃😃😃

        NDarďas - Profil | Ne 28.1.2018 12:37:00

        Anýzový dědek >> Na slušné štiky jsem měl loni smůlu,tak jsem tam dal toho sumce,těch se podařilo dost.Ale myslím,že ten recept bude dobrý .... na všechny ryby.

          NBuffalo1969 - Profil | Ne 28.1.2018 12:36:22

          Jika >> to bylo z nouze, ale šlo to..:-))))

            NBuffalo1969 - Profil | Ne 28.1.2018 12:36:06

            tuzemak >> to snad nééé.............:-DDDD

              NJika - Profil | Ne 28.1.2018 12:30:50

              tuzemak >>
              Zůstane mu nějaký do čaje?

                Ntuzemak - Profil | Ne 28.1.2018 12:29:31

                Jika >> von Fáclav dává rum i do sladký ryže.😂😂😂😂😂

                  NJika - Profil | Ne 28.1.2018 12:27:21

                  Buffalo1969 >>
                  Rum na ochucení jogurtu? To by mě nenapadlo.:-O

                    Ntuzemak - Profil | Ne 28.1.2018 12:20:47

                    Buffalo1969 >> zdary Fáclav a než dojedu na pansky,tak mě na vrátnici vítá Chocholoušek.😃😃😃😃

                      NBuffalo1969 - Profil | Ne 28.1.2018 12:19:33

                      tuzemak >> nazdar Jeníčku.....vem si jogurt do práce a uvidíš jak ta tvoje traude bude čumět...:-DDD

                        Ntuzemak - Profil | Ne 28.1.2018 12:18:37

                        Buffalo1969 >> pul litrovy jogurty?twl tebe raději šatit jak živit.😃😃😃😃😃​

                          NBuffalo1969 - Profil | Ne 28.1.2018 12:17:22

                          Jika >> musel jsem před ní a po ní sežrat dohromady 6 jogurtů. No a novinka.....netušil jsem jak je už různě ochutit, tak jsem do jednoho nalil rum (Diplomatico) . Zajímavá kombinace...:-DDD

                            NJika - Profil | Ne 28.1.2018 12:15:29

                            Buffalo1969 >>
                            Žemlovka byla před 14 dny. Taky mě nenaplní. :-))

                              NAnýzový dědek - Profil | Ne 28.1.2018 12:14:42

                              Darďas >> To jsem rád, že ti chutnalo :-))
                              Já svou tlamu ošidit neumím :-)))

                                NBuffalo1969 - Profil | Ne 28.1.2018 12:10:37

                                Jika >> ta moje mi naordinovala dietu. Včera k obědu žemlovka. né že by mi vadila, ale bylo jí fakt málo..:-)

                                  NJika - Profil | Ne 28.1.2018 12:09:03

                                  Buffalo1969 >>
                                  Vepřovou kýtu dělala ženuška včera s knedlo a zelo. Ráno jsem vytíral pekáč chlebem, okurčičky....
                                  Bylo mi u snídaně fajň...:-))

                                    NDarďas - Profil | Ne 28.1.2018 12:08:13

                                    Jika >> Toho ostrého dávám rozumně.Bude to dobrý předkrm na grilovačku.

                                      NDarďas - Profil | Ne 28.1.2018 12:06:16

                                      Buffalo1969 >> :-)))

                                        NJika - Profil | Ne 28.1.2018 12:04:54

                                        Darďas >>
                                        Zdravím Martine. Kvůli klukovi neděláme pomazánky ostré. Již jsem pro sebe dával i ostrý kečup a pálivou papriku a hlavně zapíjel vychlazeným pivem. Taky to šlo. :-))

                                          NBuffalo1969 - Profil | Ne 28.1.2018 12:02:28

                                          Jika >> já ho mam teď zavalenej vepřovým a chystam vyudit pár kilo sýra. Teď to bude s rybím masem docela boj..:-)

                                            Červené karty: Filla, u x a