Kulinářský kroužek aneb vše co se dá uvařit z ryb

Veškerá jídla z ryb uvařená v na koleně přírodě i v kuchyni.
Pokud to půjde, přidejte i recept.
Autor diskuse: Buffalo1969 - Profil , 10.11.2014 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Lauri Profil + Jika Profil + Calex Profil + Čík Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NBulda 64 - Profil | Čt 18.6.2026 8:24:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Jeden přerostlej z tůně na mouchu .. vykoupán v másle, vyplněn libečkem.. 😋

    NBuffalo1969 - Profil | St 15.11.2017 19:02:48

    Darďas >> týýýwolle.........toho kdybych lapnul, tak ta moje ho bez mrknutí oka zmasí v troubě..:-)

      NDarďas - Profil | St 15.11.2017 18:53:57

      Buffalo1969 >> Tak hodně štěstí.Já už na Kapry rezignoval.Ještě zajdu na vláčku a chytnu si candoša 80+. :-)

        N1975 - Profil | St 15.11.2017 18:14:27

        Tak jsem ted hlasoval ze kapra mam ale je v mrazaku tak premejslim ze letos po delsi dobe asi koupim na vanoce ziveho protoze uz do vanoc zadneho nechytnu za par dni jdu totiz na operaci s rukou a nevim kdy budu v pohode doufam aspon ze mezi svatkama pujdu aspon vlacet pokud nebude zamrzlo jinak vsem preji hodne stesti v lovu vanocni ryby

          NBuffalo1969 - Profil | St 15.11.2017 18:02:33

          salfi >> no mně ta moje oznámila že potřebuje kaprů celkem 5. Nato, že tu začaly zamrzat rybníky se mam kua co vohánět...:-/
          :-D

            Nsalfi - Profil | St 15.11.2017 15:48:39

            Jinak kapra uz mam, ale chystam se jeste pro dva kousky. Bo potrebuju vic materialu na polivku. Potrebuju jednoho tatu a jednu mamu.

              NBuffalo1969 - Profil | St 15.11.2017 15:44:01

              salfi >> 😂😂😂

                Nsalfi - Profil | St 15.11.2017 15:41:11

                Buffalo1969 >> jak zacne varit voda, okamzite zacit prihazovat kostky ledu az do uplneho vycerpani

                  NJika - Profil | St 15.11.2017 14:29:06

                  Buffalo1969 >>
                  :-)))

                    NBuffalo1969 - Profil | St 15.11.2017 14:22:46

                    Jika >> tak jak se udí studeným kouřem, musíš to vařit studenou vodou...:-))))

                      NJika - Profil | St 15.11.2017 14:20:22

                      ladan1303 >>
                      To teda neumím.:-)) Však píši, že to nechápu proč na kostky, když to zamícháš a kostky se rozpadnou.

                        NBuffalo1969 - Profil | St 15.11.2017 13:27:05

                        Jika >> proto bych udělal filet a uvařil ho, půjde to líp.

                          Nladan1303 - Profil | St 15.11.2017 13:13:57

                          Jika >> jestli umíš z obraného rybího masa nakrájet kostičky tak jsi génius

                            NJika - Profil | St 15.11.2017 13:01:22

                            Buffalo1969 >>
                            V tom receptu z tv.nova.cz píší....... Oberte kousky smaženého nebo vařeného kapra od kostí a nakrájejte na malé kostičky, které vložíte na osmahnutou cibulku na másle a nechte dusit....
                            Marmyš - taky nechápu, proč nakrájet na kostičky, když se při dušení a promíchání kostičky rybího masa rozpadnou.

                              Nmarmyš - Profil | St 15.11.2017 12:00:43

                              Buffalo1969 >> To jo,když ho zamrazíš:-)

                                NBuffalo1969 - Profil | St 15.11.2017 11:57:48

                                marmyš >> kdyz uděláš filet, tak to jde.

                                  Nmarmyš - Profil | St 15.11.2017 11:47:00

                                  Buffalo1969 >> Můžeš mít času hafo a stejně kostičky nenakrájíš.

                                    NBuffalo1969 - Profil | St 15.11.2017 8:05:30

                                    marmyš >> lidi měli kdysi víc času a nespěchali aby byli ráno u vody první. Co kdyby náhodou mi někdo vytáhnul kapra, kterýho jsem si měl odnest zrovna já...:-DDD

                                      Nmarmyš - Profil | St 15.11.2017 6:29:15

                                      ladan1303 >> A vyklopte do ha-jzlu:-)

                                        Nladan1303 - Profil | St 15.11.2017 5:57:09

                                        marmyš >> to je asi tak jako když někde napíšou-rybu zlehka osolte

                                          Nmarmyš - Profil | St 15.11.2017 1:40:57

                                          ladan1303 >> Oberte kapra od kostí a maso nakrájejte na kostičky.......
                                          To může napsat jen blbec,ani Popelka by to nesvedla.

                                            Červené karty: Filla, u x a