Cyklo- kolo- bike forum

Terén pro ty, co se mimo rybaření rádi věnují i vlnám terénu....
Autor diskuse: Rici - Profil , 1.10.2014 všeobecné - ostatní

Jakou cyklistiku - typ kola - preferujete?

A) MTB - hardtail45%

B) MTB - celopéro17%

C) Silničku13%

D) Treking25%

Od 6.10.2014 hlasovalo 262 čtenářů.

NZN - Profil | Ne 20.9.2015 8:48:41

počasí nic moc, aly výšlap super. Jako... rozmýšlel jsem se, dole bylo 12 stupňů, nahoře míˇm, bunda zapomenutá doma. Alel...dal jsem to, i když cesta dolů v mokrých věcech nebyla nic moc :-)

    Nnoap - Profil | Čt 17.9.2015 23:08:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Neodolal jsem a vzal jsem si dnes dovolenou - fakt pěkný den. (Na ryby půjdu až zítra :) )

      Nmaro - Profil | Po 14.9.2015 23:01:21

      ZN >> Krásna scenéria ... zas si prevetral Cannona alebo si drel asfalt?

        NZN - Profil | Po 14.9.2015 22:13:23

        maro >>
        Kelčský Javorník, Hostýnské vrchy.

          Nmaro - Profil | Po 14.9.2015 20:39:19

          ZN >> Kde to je?

            NRici - Profil | Po 14.9.2015 9:36:55

            ZN >> to je ale opravdu paráda! Nádhera.

              NZN - Profil | So 12.9.2015 19:57:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              dnes jsem si vyšlápl docela vysoko. Vlastně, výš už to u nás nejde.
              Ale jel jsem v klidu, i když ten konec i v klidu je pakárna:-)

                NPetrstaif - Profil | So 12.9.2015 13:31:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Pristi kolo bude cyklokroska, zadna zavislost na asfaltu. Ale ve finale ted jezdim s Favousem a vystacim si 😁

                  Npfly - Profil | Pá 11.9.2015 8:47:30

                  Petrstaif >> Díky,vezmu to a uvidím ;)) i po tmě...

                    NRici - Profil | Čt 10.9.2015 9:25:28

                    Petrstaif >> nijak zásadně hůř to nesvítí, ale znát to trochu je. Porovnávali jsme to s kolegou v práci.

                      NPetrstaif - Profil | Čt 10.9.2015 6:50:39

                      Rici >> Tak to jsem teda nečekal...

                        Nmaro - Profil | St 9.9.2015 22:26:11

                        ZN >> Na ceste mi vadí že furt fúka oproti, teda okrem áut ...

                          Nnoap - Profil | St 9.9.2015 21:30:48

                          ZN >> No jo, ale to nesmíš jezdit zas někde po kopcích ;)

                            NZN - Profil | St 9.9.2015 19:12:40

                            tak jsem si myslel, že si na silničce orazím, bude to víc v klidu. Hodně jsem se spletl, hodně. Dřina jak kráva, strašlivá strašlivina :-)
                            Ale paráda.

                              NRici - Profil | St 9.9.2015 18:02:44

                              Petrstaif >> jiný to je, má to horší akumulátor, trochu hůř ro svítí a není k tomu kapsička na upevnění na řídítka. Ale ta se dá dokoupit tady.na řídítka se to kurtuje myslim nejakym páskem a blbě to drží.

                                NPetrstaif - Profil | St 9.9.2015 15:09:19

                                pfly >> Solarstorm bude a je vždycky Asie. Nevěřim, že to co se prodává v krámech tady je jiný. Jen ta marže obchodníků tady je fakt jiná :-)

                                  Npfly - Profil | St 9.9.2015 13:19:25

                                  Mám dotaz,jestli máte někdo zkušenost se světlem Solarstorm X2, ale které je koupené v Asii.Ta cena na ebay je docela neodolatelná,ale mám trochu vítr z asijské kvality..

                                    Nčernásmrt - Profil | Ne 6.9.2015 18:17:07

                                    ZN >> Radost si člověk dělat musí, o čem by ten život jinak byl, je moc krásná, jen bacha na auta.

                                      Nmaro - Profil | So 5.9.2015 23:08:28

                                      Marcel >> Jóóó bajker, ten tvrdý chleba máááá ... :-)))

                                        NRici - Profil | So 5.9.2015 22:46:51

                                        Marcel >> :-)