Cyklo- kolo- bike forum

Terén pro ty, co se mimo rybaření rádi věnují i vlnám terénu....
Autor diskuse: Rici - Profil , 1.10.2014 všeobecné - ostatní

Jakou cyklistiku - typ kola - preferujete?

A) MTB - hardtail45%

B) MTB - celopéro17%

C) Silničku13%

D) Treking25%

Od 6.10.2014 hlasovalo 262 čtenářů.

Marcel - Profil | So 5.9.2015 19:54:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Hospodská tour :)
Ráno je z celé tour nejtěžší, to nedělní ;)

    maro - Profil | Čt 3.9.2015 20:42:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Marcel >> Na dovolenku do Talianska alebo Francúzska by som si cesťák vedel predstaviť. Tu doma sa ceste radšej vyhýbam, a to som tiež niekedy dávno jazdil asfalt ...

      Marcel - Profil | Čt 3.9.2015 19:31:40

      maro >> taky se dnes na cestě bojím, ale čas od času je to fajn změna. Kdysi jsem jezdil silničku dost, jenže to byl asi tak 50x menší provoz (v baráku měli auto 3 rodiny z 20) a nejrychlejší v širém okolí byl bílý žigulik náčelníka VB z protějšího vchodu :)

        maro - Profil | Čt 3.9.2015 17:20:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Zatiaľ si vystačím s kopcami, na ceste sa bojím ... z utorka nad Poráčom ...

          maro - Profil | Čt 3.9.2015 17:12:35

          Marcel >> :-)))

            maro - Profil | Čt 3.9.2015 17:12:08

            ZN >> Aha ... tak prajem veľa zdravia. A ten čierno-biely "obklad" určite pomôže, nech slúži ... :-)

              Marcel - Profil | Čt 3.9.2015 13:29:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              ZN >> nádhera. Taky jsem chtěl odlehčit, naskočil na silničku a zjistil jsem, že kolem to u mně není :)

                Pike - Profil | St 2.9.2015 20:29:13

                ZN >> Velká krása, Zdendo, velká.

                  ZN - Profil | St 2.9.2015 20:27:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  všechno se mi nějak sere, tak jsem si udělal radost. Musím na tom biku trochu ubrat, nehonit se jen v kopcích, po delší době to proložím silničkou.
                  Fakt z ní mám radost, krásný kousek.

                    ZN - Profil | Po 31.8.2015 7:41:50

                    maro >>
                    zdravotní problémy, 2x nemocnice, celkově na howno.

                      maro - Profil | Ne 30.8.2015 22:27:30

                      ZN >> Prečo si dočasne doskákal, ak sa smiem opýtať?

                        noap - Profil | Ne 30.8.2015 0:11:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Po dlouhé době jsem dnes sjel do nížin a důvod byl jediný - omrknout potencionální loviště :), nicméně vedro jak svi*a :)

                          Rici - Profil | So 29.8.2015 21:40:06

                          Ja dal fnes s paní 42 asfaltových km. Necitila se ve formě a tak jsme jeli do Průhonic, Kocandy,Horních Jirčan, Psáry, Libeň a zpět Ohrobec. Pohodovka.
                          Po cestě jsme viděli 5nešťastných kluků tzn.5svateb;-)

                            Rici - Profil | So 29.8.2015 21:31:23

                            ZN >> no tak SUPER!!! Tak ať to tak vydrží a dále se to zlepšuje.

                              ZN - Profil | So 29.8.2015 20:01:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              "už zase skáču přes kaluže". Pomalu, ale "skáču":-)

                                Přemas - Profil | Čt 27.8.2015 10:58:35

                                : vydrák >> A hlavně to hliníkové něco, nechrastilo :o)

                                  : vydrák - Profil | Čt 27.8.2015 10:32:00

                                  Rici >> No jasný,to patřilo mezi tzv.machrovinky.

                                    Rici - Profil | Čt 27.8.2015 10:21:27

                                    : vydrák >> já jak ho dostal, tak jsem hned sundal blatníky:-)

                                      : vydrák - Profil | Čt 27.8.2015 10:07:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Rici >> Mladej lítá na kole furt,tak jako každej kluk v jeho letech.

                                      A když si zmínil kolo Favorit,to byli náhodou skvělý kola.
                                      Kdo nejezdil nikdy na kole Favorit s beranama,jako by nebyl :-))

                                        Rici - Profil | Čt 27.8.2015 9:38:18

                                        Pike >> Já to kolem Skalska, Těptína a Jílového mám rád. Moc hezky se tam jezdí a pěkné lesy. Tady je trasa co jsme jeli teď naposledy.
                                        http://www.cykloserver.cz/cykloatlas/?d=188886#pos=​49.93412P14.46540P13