Cyklo- kolo- bike forum

Terén pro ty, co se mimo rybaření rádi věnují i vlnám terénu....
Autor diskuse: Rici - Profil , 1.10.2014 všeobecné - ostatní

Jakou cyklistiku - typ kola - preferujete?

A) MTB - hardtail45%

B) MTB - celopéro17%

C) Silničku13%

D) Treking25%

Od 6.10.2014 hlasovalo 262 čtenářů.

Rici - Profil | Čt 27.8.2015 9:08:54

: vydrák >> Je fajn, že to mladýho baví. Já hrozně lituju, nebo mě spíš mrzí, že když jsem byl male/mladej, tak nebyly horský kola. To bych se vyřádil! Ale i na tom favoritu jsme jezdili v místech, že teď docela divím, že jsme to dali:-)

    : vydrák - Profil | Čt 27.8.2015 7:34:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Cyklo - rallye Lužnice 2015
    (45 kilometrů náročným terénem mě totálně vodrovnalo. Mladej to dal, až na jeden kotoul přes řídítka, v pohodě)

      Rici - Profil | St 26.8.2015 16:30:26

      Tak dneska po delší době zase do práce na kole, na kole na oběd a teď za chviličku zase trochu oklikou domu.

        Pike - Profil | Po 24.8.2015 16:28:16

        Rici >> pěkná trasa, jezdil jsem podobnou. Jen jsem to vzal pak na Těptín, Kamenici a Skuheř.

          Rici - Profil | Po 24.8.2015 14:41:46

          Jsme včera taky s pani včera vyrazili: Zvole, Psáry, Sulice, Kostelec u Křížku, Pohoří, Chotouň, Radlík, Libeř, Zvole. Celkem 41km. Ovšem po pátečním malém fotbale, sobotním velkém a nedělní vyjížďce jsem trochu "polámenej". Možná na to bdudou mít vliv ty páteční a sobotní oslavy narozenin:-)

            maro - Profil | Ne 23.8.2015 23:57:27

            Dnes som bol "vyvenčiť" na bicykli svoje 11 ročné kŕsňa, chalanisko bol nadšený. Po necelých 18 km spojených s výhľadmi na okolie, entomologickou prednáškou o inváznych druhoch (škoda že mi toho pavúka nedokázal mobil zaostriť) a životzachraňujúcou návštevou miestnej krčmy (musel mať hranolky a kofolu) odpadol tesne po dojedení večere ... som zvedavý v akom stave ráno vstane ... :-)))

              Přemas - Profil | Ne 23.8.2015 18:32:12

              ...

                Přemas - Profil | Ne 23.8.2015 18:31:37

                Tak jsem se po dlouhých týdnech ježdění z kšeftu do kšeftu. Dostal na menší výlet v té místní hornaté krajině. Viděl jsem vosy pil na med sbírat, ve vodě mrkve plavat, ostružiny posvačil, pramen krásy ochutnal, krávy ...

                  Fugas - Profil | Čt 20.8.2015 8:59:48

                  noap >> Author moc nemusím, ale tohle kolo se jim sakra povedlo!

                    ZN - Profil | Čt 20.8.2015 5:29:33

                    maro >>
                    spíše jsem to postupně odstrojoval, jak přestala dcera jezdit cyklokrosy:-)

                    Je to velikost tak na 170-172 cm

                      noap - Profil | St 19.8.2015 23:20:06

                      Petrstaif >> onehdá na mě vykoukla reklama na kolo co mělo rám jak silnička (i s beranama), ale mělo kola uzpůsobena na české silnice - vysoké zpevněné ráfky a silnější pláště - slogan cosi hlásal o špatných silnicích a možnosti sjet i z vozovky - vypadalo fakt pěkně a taky mě zaujalo, ale už si nepamatuju od koho to bylo...ale myslím, že Author..ale na stránkách jsem nic nenašel....tak nevím...ale určitě existuje ;)
                      edit: už jsem ho našel .) je to fakt Author - viz foto

                        maro - Profil | St 19.8.2015 23:14:37

                        ZN >> A čo si si nedostrojil niektorý z tých rámov na ten luxusný francúzsky asfalt??? :-)))

                          maro - Profil | St 19.8.2015 23:01:32

                          Petrstaif >> Na cesťáku máš obmedzenie čo sa šírky plášťov týka. Myslel som že nie je blbosť ísť do cyklokrosu ak máš v pláne aj off road ... stretávam čoraz častejšie maníkov na cyklokroskách na šotolinových zvážniciach a zjavne sú spokojní ...

                            Petrstaif - Profil | St 19.8.2015 20:44:58

                            ZN >> No nějakých 178cm + -

                              ZN - Profil | St 19.8.2015 20:25:07

                              Petrstaif >>
                              jak jsi vysoký? Mám doma tuším tři polonastrojený rámy. Jsou starší, ale věčné (titanové) vč. Karbonových vidlic.

                                Petrstaif - Profil | St 19.8.2015 19:39:25

                                maro >> Myslíš jako že není blbost dát na normální ježdění na silničku silnější pláště nebo jít do cyklokrosovýho kola? Pokud se vejdou na silničku silnější , byl bych radši, cyklokrosový speciály už ulítávají cenou hoodně nahoru. Na moje ježdění asi zbytečný.

                                  maro - Profil | St 19.8.2015 19:15:26

                                  Petrstaif >> Není ...

                                    Petrstaif - Profil | St 19.8.2015 17:59:40

                                    Dík :-) jsem teď z něj nadšenej. Ale do budoucna bych rád buď silničku, ale silnější pláště 25-32 ...??? (pokud to tam jde) nebo jsem si vyhlídl cyklokrosový kolo. Rád bych prostě silničku s možností výjimečně sjet po zpevněné prašné parkem atd... Co myslíte, není to blbost? Pak už jedině nějaký trekingový, ale do toho se mi nějak nechce. Prostě bych chtěl spíše klasiku, berany....

                                      Pepé - Vsetín - Profil | St 19.8.2015 17:50:40

                                      Petrstaif >> máš to pěkné!

                                        Petrstaif - Profil | St 19.8.2015 17:47:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Moje nové kolo (trochu jsem si hrál) na běžné ježdění po městě, do hospody a přilehlém okolí... A jak to jede proti mému starému MTB :-)