Cyklo- kolo- bike forum

Terén pro ty, co se mimo rybaření rádi věnují i vlnám terénu....
Autor diskuse: Rici - Profil , 1.10.2014 všeobecné - ostatní

Jakou cyklistiku - typ kola - preferujete?

A) MTB - hardtail45%

B) MTB - celopéro17%

C) Silničku13%

D) Treking25%

Od 6.10.2014 hlasovalo 262 čtenářů.

Nmaro - Profil | Čt 12.2.2015 22:06:38

supinna >> Padlo tu už o fatbike/snowbike pár slov, kukni nižšie ...

    Nsupinna - Profil | Čt 12.2.2015 22:02:40

    Čau cyklisti! Už jste někdo vyzkoušel Fatbike? V Jizerkách, když jsem se trápil na běžkách kolem mě úžasně "proplovali" vysmátý bikeři. Fakt paráda :)

      Noskus - Profil | Čt 12.2.2015 22:00:43

      maro >> to jo no :-)

        Nmaro - Profil | Čt 12.2.2015 21:56:54

        oskus >> Zase v tom vieš zaliezť hlbšie do křoví, keď sa potrebuješ vytoto ... :-)))

          Noskus - Profil | Čt 12.2.2015 21:50:53

          Biker >> v tom se musí blbě šlapat ne?

            Nmaro - Profil | Čt 12.2.2015 21:48:58

            Biker >> Kompatibilné s SPD?

              NBiker - Profil | Čt 12.2.2015 21:46:17

              černásmrt >> dobrej vyber mam podobny :-)

                Nmaro - Profil | Čt 12.2.2015 21:41:51

                černásmrt >> Z MTB máš určite aj tretry, nášlapy a helmu, dotiahni to do konca, možno by sa dali uznať elasťáky ... ;-)

                  Nčernásmrt - Profil | Čt 12.2.2015 21:39:30

                  maro >> Ty už mám z mtb :)

                    Nmaro - Profil | Čt 12.2.2015 15:35:42

                    černásmrt >> Budeš fešák. Čo dres a gate? A rukavice a okuliare?

                      NZN - Profil | Čt 12.2.2015 12:26:41

                      černásmrt >>
                      krása

                        Nčernásmrt - Profil | Čt 12.2.2015 12:03:59

                        Dnešní pošťák

                          Nvitz30 - Profil | So 7.2.2015 12:47:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Dopoledních 30 kiláčků a teď se můžu s čistým svědomím pořádně přežrat:-)

                            Noskus - Profil | Pá 6.2.2015 20:48:50

                            Přemas >> ale těch 100 kiláku ujede za tři hoďky .-))

                              Noskus - Profil | Pá 6.2.2015 20:47:37

                              černásmrt >> si piš že tě to chytne ...

                                NPřemas - Profil | Pá 6.2.2015 20:45:04

                                černásmrt >> No tak ty "nášlapné pedály", nebo jak se tomu nadává :o)

                                  NPike - Profil | Pá 6.2.2015 20:44:25

                                  černásmrt >> pěkné kolo, moc pěkné. Silnice je silnice, jen kdyby to nebylo tak nebezpečné.

                                    Nčernásmrt - Profil | Pá 6.2.2015 20:18:14

                                    Přemas >> Klipsny? To někdo ještě vozí? :)

                                      NPřemas - Profil | Pá 6.2.2015 20:15:57

                                      černásmrt >> JJ, švára si taky na silničku nedá dopustit. A ty jeho historky s klipsnami mně vždycky dostanou :o)

                                        Nčernásmrt - Profil | Pá 6.2.2015 20:14:06

                                        Přemas >> Nebude :) Bere mě jak je to lehký a jak to jede lehce, bajk zatím ale zůstává prioritou, tohle je jen doplňek na trénink.