Cyklo- kolo- bike forum

Terén pro ty, co se mimo rybaření rádi věnují i vlnám terénu....
Autor diskuse: Rici - Profil , 1.10.2014 všeobecné - ostatní

Jakou cyklistiku - typ kola - preferujete?

A) MTB - hardtail45%

B) MTB - celopéro17%

C) Silničku13%

D) Treking25%

Od 6.10.2014 hlasovalo 262 čtenářů.

NPepé - Vsetín - Profil | Ne 14.12.2014 15:40:44

ZN >> to jo, to bych umrzl... ale mám to tu tak. Při cestě do Zlína sjezd z Pozděchova, pak další ze Lhotska. Cestou přes Vsetín je to do Vizovic ještě delší padák... leda jet Valmez a zpátky, to je prakticky až na brdky u Jablůnky rovinka

    NZN - Profil | Ne 14.12.2014 15:35:56

    Pepé - Vsetín >>
    na biku je fajn. Jen se nesmí jet dlouho z kopce :-)

      NPepé - Vsetín - Profil | Ne 14.12.2014 15:34:05

      mám pochroumanou ruku, jinak bych ASI vytáhl silničku... ale jenom krátký výjezd, na mě je na kolo dost zima...

        NZN - Profil | Ne 14.12.2014 15:31:54

        jezdí ještě někdo? Mildas vyhlásil jaro, u nás naprosto ideální podmínky.

          NCarpHouser - Profil | Po 8.12.2014 15:12:13

          Jsem diskriminován, v anketě chybí cross :o)) Já kolo z blatníky a košíkem nechci :o))

            Nondrafishman - Profil | Po 8.12.2014 14:56:15

            Mjaška >> Ahoj ,ano stavěl to .

              NSethy - Profil | Ne 7.12.2014 20:04:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Taky vytahnu jednu par dni starou. Pod kopcem mlha, že by se dala krajet, na kopci luxusni počasíčko.

                NRici - Profil | Ne 7.12.2014 19:19:55

                ZN >> ja bych jezdil, ale s tim palcem nejde řadit. Možná mi to už zítra sundajj tak uvidím.

                  Nmaro - Profil | Ne 7.12.2014 18:54:29

                  ZN >> U nás kolegovia jazdia, od 500 m n.m. je súvislý sneh ... ja ležím s horúčkou v posteli ... :-/

                    NZN - Profil | Ne 7.12.2014 16:00:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    jezdí ještě někdo? U nás to moc na nějaké ježdění není.

                      NMjaška - Profil | Ne 30.11.2014 19:13:21

                      arnošt >> Na Campagnolo bude pasovat Ergobrain, Shimano má Flightdeck. na 9-speed bude tak za 1600,- Kč, jinak bych zkusil Šírera.

                        Narnošt - Profil | So 29.11.2014 23:48:21

                        Kolegové,neměl by jste někdo tip na cyklocomputer na silničku?Mám Campagnolo Ergobrain,ale vypadá to,že definitivně dosloužil.Hodně jsem si ale za ty roky zvykl na kontrolu zařazených stupňů,docela příjemná vychytávka,nevíte někdo o něčem podobném?Díky moc...

                          Nnovas32 - Profil | So 29.11.2014 22:34:40

                          Mjaška >> taky to vidim na Scalara :)

                            NMjaška - Profil | So 29.11.2014 20:50:08

                            Nestavěl to Scalar? Tipnul bych to na jeho rukopis. Vyvážené.

                              Nondrafishman - Profil | So 29.11.2014 19:31:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Zdravím pánové, tohle jsm si nechal poskládat ke 40.narozeninám.

                                NVesy1 - Profil | St 26.11.2014 9:15:27

                                  NRici - Profil | Ne 23.11.2014 21:32:25

                                  brutal >> ale prd, nečerti se. Jen tam máš ty tři tečky tak jsem čekal pokračování. Jsi tu dobře, neboj;-)

                                    Nbrutal - Profil | Ne 23.11.2014 21:17:01

                                    Rici >> je s tou fotkou nejaký problém?

                                      NRici - Profil | Ne 23.11.2014 20:49:28

                                      brutal >> výborně. A dál?:-)

                                        Nbrutal - Profil | Ne 23.11.2014 19:58:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        jazdím už 20 rokov...