Cyklo- kolo- bike forum

Terén pro ty, co se mimo rybaření rádi věnují i vlnám terénu....
Autor diskuse: Rici - Profil , 1.10.2014 všeobecné - ostatní

Jakou cyklistiku - typ kola - preferujete?

A) MTB - hardtail45%

B) MTB - celopéro17%

C) Silničku13%

D) Treking25%

Od 6.10.2014 hlasovalo 262 čtenářů.

NRici - Profil | Ne 23.11.2014 19:21:49

ZN >> to ti závidím. Ja minulý týden spadl blbe na palec a nemůžu držet pořádně řídítka. Zítra půjdu na rentgen a uvidím co s tim je. Doufám, že budu moct navázat mouchu :-(

    NZN - Profil | Ne 23.11.2014 17:38:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    už pár roků zpět se u nás nedalo v tuto dobu jezdit v lese. Bahno nebo sníh. Letos v pohodě, i když je to už takové pošmourné.

    Mrakoš:
    koupil jsem WET Lube dio extrémních podmínek a v pohodě. Zatím:-)

      NMrakoš - Profil | Ne 16.11.2014 20:29:12

      ZN >> Mazal jsem Motorex Wet Lube, vydržel dost, bahno i brody. Teď už nemažu protože nejezdím :)
      Na sněhu jsem mazal nějakým motorkářským mazadlem, ale jen na sněhu jinak to děsně vázalo bordel.

        NRAZOR 2 - Profil | Ne 16.11.2014 20:20:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Dnes okolí Budějc fakt luxus, ještě něco ke světlum FENIX BC 30 prostě paráda..

          Ndvorák - Profil | So 15.11.2014 18:54:59

          Rici >> Jak já bych zaprasil kolo,ale copak to jde se zánětem průdušek...??

            NZN - Profil | So 15.11.2014 18:21:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            krásně jsem si teď tři dny zajezdil. Ale už tzo není na dlouho, brzy se rychle stmívá, je to už takový "pošmourný". Ale... fajn, ne že ne.

            Rici:
            já se té očisty občas bojím. Člověk někdy zjistí, že musí něco vyměnit. Když je to zablácený, tak všechno drží a není problém :-)

              NRici - Profil | Čt 13.11.2014 17:01:34

              Dneska jsem misel udělat malou očistu před nedělní kratkou vyjizdkou.
              Vím, zadnej extra sajrajt, ale i tak to bylo potřeba. V neděli me to ceka znova.

                Nnovas32 - Profil | Út 11.11.2014 13:58:23

                Rici >> diky za info.

                  NRici - Profil | Út 11.11.2014 12:35:35

                  novas32 >> kapsička je tady: http://www.led-expert.cz/ledshop/eshop/19-1-LED-cyk​losvitilny/0/5/699-Nylonove-pouzdro-pro-battery-pac​k

                  Já mám akumulátor ve voděodolném silikonovém pouzdře, takže odolnost proti vodě moc neřeším, samotné světlo je v provedení IPX-6, takže malý déšť snese, ale ve slejváku a kór v noci stejně nejezdím.

                    Nnovas32 - Profil | Út 11.11.2014 11:38:20

                    Rici >> ahoj, muzu se zeptat, jak resis odolnost kapsy pro akumulator proti vode? balis to do neceho? mam ho (svetlo) od Alibaby (Aliexpress :) a jak rikas, kapsa s jednou paskou. resp.kde se da poridit ta kapsicka v nejakem slusnem provedeni?

                      Noskus - Profil | Po 10.11.2014 10:19:24

                      Rici >> jezdím po silnici ,ale když tak dokoupím to druhé pouzdro nebo dodám ještě jeden sucháč .

                        NRici - Profil | Po 10.11.2014 10:09:55

                        oskus >> Pokud pojedeš po cyklostezce,tak je to i jedno. Já měl u toho svého aku taky pouze jeden úchyt a když jsem jel po polní cestě tak jsem měl pocit, že mi ten aku každou chvíli upadne. Jak jsem koupil ten futrálek s dvěma úchyty, tak je to paráda. To můžu jet přes zoraný pole a ani se to nehne.

                          Noskus - Profil | Po 10.11.2014 9:23:19

                          Rici >> nechci to dávat nikam na pevno jako pod sedlo ,protože to musím každý den sundávat v kočárkovně v paneláku to nenechám :-( jezdím 22km do práce a z5 a na rámovku mi ta jedna páska stačí

                            NRici - Profil | Po 10.11.2014 9:19:46

                            oskus >> Koukal jsem na ten odkaz a myslím, že to světlo co se prodává tady má podstatně lepší kapsičku na akumulátor která stojí 75kč. To světlo, co máš objednaný má jen jednu pásku na přichycení a akumulátor se bude bimbat.
                            Já si akumulátor dávám na přestavec. Jinak kabely jsou dostatečně dlouhý aby dosáhly až do kapsičky co mám pod sedlem, ale to chce zase řešit přichycení kabelu k rámu aby neplandal.

                              Noskus - Profil | Ne 9.11.2014 20:06:37

                              Petrstaif >> se podivej kde je
                              to vyrobené...

                                NPetrstaif - Profil | Ne 9.11.2014 20:02:01

                                U toho aliexpresu nebo DX z číny člověk neví, jestli to je to samý či také, tak jsem raději koupil v krámu. Možná že to je stejný, každopádně je to dobrý světlo...

                                  NZN - Profil | Ne 9.11.2014 18:56:40

                                  dun >>
                                  díky, vyzkouším. Aplikace je stejná, jako u Pedrosu a i toho WETu, co jsem použil naposled.
                                  Zeťák používá olej do žačky. Objel stím kdejaký extrémní závod, nedá na to dopustit, ale mi se to nelíbí. Strašně to ve finále zasere kladky, řetěz je hnusný. V tom byl ten Pedros boží.

                                    NPetrstaif - Profil | Ne 9.11.2014 18:27:15

                                    Já jezdil s celovkou Armytek wizard pro, ale min týden jsem si koupil svítilnu na řídítka Solarstorm x2. Výkon 1600lm, cca jen 80x víc než celovka Led Lenser, svítí to na max jak dalkovky H7 😊
                                    Za 1300,- vč nabíječku a akuclanku. Za 1600,- maj verzi XT40 a výkon 2800lm

                                      Ndun - Profil | Ne 9.11.2014 17:59:39

                                      ZN >> Zkus tohle,dělá se to i ve spreji,já mám raději kapátko.
                                      http://www.kolokram.cz/naradi-udrzba/oleje-maziva/m​azivo-nachazel-chain-star-extreme-50.html
                                      Na každej článek čistýho suchýho řetězu kapku,nechat natáhnout,protočit a setřít.