Bušákovy plky a frky a různé věci od našich vod

Volná diskuze od rybiček po pivíčko. Hlavně aby bylo veselo!
Autor diskuse: Bušák - Profil , 6.8.2014 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: TEZAR Profil

jaký máte názor na rybaření non stop na našich svazových vodách ?

A) celoročně povolit na všech vodách 12%

B) celoročně povolit jen někde 4%

C) všude jen v letních měsících 6%

D) jen někde v letních měsících 7%

E) je mi to jedno3%

F) jsem zásadně proti 22%

G) tyhle hodiny vědomě porušuji 2%

H) jezdím díky tomu raději na soukromí revíry 2%

I) chce to už konečně nový rybářský řád ,nejen kvůli tomuhle 42%

Od 7.1.2017 hlasovalo 917 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NBušák - Profil | Pá 26.6.2026 7:30:55

Nikdy jsem nebyl na zrzky, ale tahle by stala za průzkum

    Njariss - Profil | So 13.6.2026 3:52:11

    Zdar vespolek 🖐

    +14°C

    Není kam spěchat

      NBušák - Profil | Pá 12.6.2026 22:18:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Jsem nějaký unavený. Tak jsem trochen zahoukal na balkoně a jdu spát. Dobrou s kobrou

        NVash - Profil | Pá 12.6.2026 22:03:52

        ŠUKI >> Do kam 🤔🤘😝

          NBušák - Profil | Pá 12.6.2026 21:28:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Kluci chrápou, já gaučing a čumím na fotbal

            NBušák - Profil | Pá 12.6.2026 21:22:26

            Asuanec >> trefa

              NŠUKI - Profil | Pá 12.6.2026 21:04:05

              Vash >> Co … stačí 😜. Po Ostravsky bych tě poslal do … 😂

                Nčolkař,zloch - Profil | Pá 12.6.2026 20:50:47

                Calex >> njn, co s bramborou velkou jako meloun 🤔

                  NVash - Profil | Pá 12.6.2026 20:49:47

                  ŠUKI >> Nějaký překlad do jihočeského jazyka by nebyl 🤔🤘😝

                    NCalex - Profil | Pá 12.6.2026 20:43:53

                    čolkař,zloch >> Vzdělání bych na to sice měl ale jsou dneska koupený od kulaka. Já kdybych pěstoval brambory tak by byly hrozně veliký...:-)))))))))

                      Nčolkař,zloch - Profil | Pá 12.6.2026 20:42:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Můj- obecní Kačák, na pohled pohlazení po duši 👍

                        Nčolkař,zloch - Profil | Pá 12.6.2026 20:41:06

                        Calex >> to už jsou tvé ranné brambory? Pokud ano, tak luxusní 👍

                          Ndrak+ - Profil | Pá 12.6.2026 20:40:48

                          Bušák >> sekat sekat sekat rákos hůůůůůůů

                            Nčolkař,zloch - Profil | Pá 12.6.2026 20:39:53

                            tonouš >> nebo fotka z arabášskyho kebabu?

                              NAsuanec - Profil | Pá 12.6.2026 20:31:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Bušák >> ty? Bez problémů😂😂😂

                                NBušák - Profil | Pá 12.6.2026 20:25:48

                                Byla chuť. Tak co sežeru ten zbytek?

                                  NŠUKI - Profil | Pá 12.6.2026 20:24:28

                                  Vash >> Vo to máš za vědomostní kvíz ?🤭

                                    NVash - Profil | Pá 12.6.2026 19:45:34

                                    Calex >> Tak jistě 👍 Je to anglický park. Taky sme si dávali spicha s kámošem v "rondu" na brko 😉🤘🤣

                                      NCalex - Profil | Pá 12.6.2026 19:41:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Asuanec >> Bylo mi líto tu mrkef vyhodit.😄Ale jo, nebylo to špatný. Ta moje mi chtěla udělat radost tak přivezla 4kg novejch brambor, ty malý upeču, loupat se s něma nebudu...Někdo holt dostane závin a já jen syrový brambory, se s tím nějak poperu..👍😄

                                        NAsuanec - Profil | Pá 12.6.2026 19:32:32

                                        Calex >> nazdar Libore,mám obavy,že ty si ošidíš tlamču,težko😂😂😂

                                          NCalex - Profil | Pá 12.6.2026 19:25:36

                                          Vash >> Chodili jsme tam i hulit do lesa.:-))))))

                                            Červené karty: kubah, Stilet, keltt, "VYDRÝSEK"