Bušákovy plky a frky a různé věci od našich vod

Volná diskuze od rybiček po pivíčko. Hlavně aby bylo veselo!
Autor diskuse: Bušák - Profil , 6.8.2014 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: TEZAR Profil

jaký máte názor na rybaření non stop na našich svazových vodách ?

A) celoročně povolit na všech vodách 12%

B) celoročně povolit jen někde 4%

C) všude jen v letních měsících 6%

D) jen někde v letních měsících 7%

E) je mi to jedno3%

F) jsem zásadně proti 22%

G) tyhle hodiny vědomě porušuji 2%

H) jezdím díky tomu raději na soukromí revíry 2%

I) chce to už konečně nový rybářský řád ,nejen kvůli tomuhle 42%

Od 7.1.2017 hlasovalo 917 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NBušák - Profil | Pá 19.6.2026 8:59:53

Tuhle by to chtělo mít teď přes léto furt k dispozici

    Ndrak+ - Profil | Pá 12.6.2026 16:21:07

    Calex >> calex - 12.6.2026 16:15:05 >> počkám ona přijde do kanclu sama

      NAsuanec - Profil | Pá 12.6.2026 16:18:26

      Honza58 >> dobrá práce Jendo👍

        NAsuanec - Profil | Pá 12.6.2026 16:17:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        drak+ >> má to pokračování,milostivá dnes boduje.asi něco bude chtit🤣chudák já😂😂😂

          NCalex - Profil | Pá 12.6.2026 16:15:05

          drak+ >> Máš recht, bodej dokud můžeš.👍😄
          Tvl, třetí patro to je docela vysoko.😄

            Ndrak+ - Profil | Pá 12.6.2026 16:13:59

            Bušák >> bušák - 12.6.2026 16:07:23 >> cesta 30 minut tak by to mělo bejt každej den

              Ndrak+ - Profil | Pá 12.6.2026 16:13:14

              Bušák >> bušák - 12.6.2026 16:06:27 >> brzo nabodnu jednu ze 3 patra ta furt vymejšlí blbosti :--))))))))

                NCalex - Profil | Pá 12.6.2026 16:11:21

                čolkař,zloch >> 😄😄Teď na to koukám, ta tláča vpravo dole je od Dolejšího z naší kantýny...Občas ji tu mají ,není špatná, žádná guma....Já dělám kulatý.....

                  NBušák - Profil | Pá 12.6.2026 16:07:23

                  drak+ >> nebyly kolony? Já jel dnes úplně v pohodě. Dobrej čas

                    NBušák - Profil | Pá 12.6.2026 16:06:27

                    drak+ >> tak ho nabodni jako škebličku, na pohodu

                      Ndrak+ - Profil | Pá 12.6.2026 16:01:38

                      to tady chcete FŠICHNÍ PRASKNOUT !!!!!!!!!!!!! :--)))))))))))))))))))))))))))))))

                        Nplavan - Profil | Pá 12.6.2026 16:01:32

                        Asuanec >> já měl jen trochu polifky, palačinky jsem nejedl.

                          Ndrak+ - Profil | Pá 12.6.2026 16:00:47

                          Bušák >> sem už půl hodiny

                            Ndrak+ - Profil | Pá 12.6.2026 16:00:27

                            Bušák >> jeto pohodář

                              NAsuanec - Profil | Pá 12.6.2026 15:47:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              plavan >> taky sladký?

                                NBušák - Profil | Pá 12.6.2026 15:46:41

                                drak+ >> už jsi doma?

                                  NBušák - Profil | Pá 12.6.2026 15:45:58

                                  drak+ >> škoda, toho raději nenabodávej

                                    Ndrak+ - Profil | Pá 12.6.2026 15:44:35

                                    Bušák >> ne ne šéf .

                                      NBušák - Profil | Pá 12.6.2026 15:42:51

                                      Vash >> jasan

                                        NBušák - Profil | Pá 12.6.2026 15:41:58

                                        drak+ >> ten kalendář ti přineslo nějaký děvče?

                                          Nčolkař,zloch - Profil | Pá 12.6.2026 15:37:19

                                          Calex >> to je ta správná mozaika 👍

                                            Červené karty: kubah, Stilet, keltt, "VYDRÝSEK"