Bušákovy plky a frky a různé věci od našich vod

Volná diskuze od rybiček po pivíčko. Hlavně aby bylo veselo!
Autor diskuse: Bušák - Profil , 6.8.2014 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: TEZAR Profil

jaký máte názor na rybaření non stop na našich svazových vodách ?

A) celoročně povolit na všech vodách 12%

B) celoročně povolit jen někde 4%

C) všude jen v letních měsících 6%

D) jen někde v letních měsících 7%

E) je mi to jedno3%

F) jsem zásadně proti 22%

G) tyhle hodiny vědomě porušuji 2%

H) jezdím díky tomu raději na soukromí revíry 2%

I) chce to už konečně nový rybářský řád ,nejen kvůli tomuhle 42%

Od 7.1.2017 hlasovalo 917 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Bušák - Profil | Pá 19.6.2026 8:59:53

Tuhle by to chtělo mít teď přes léto furt k dispozici

    Asuanec - Profil | Pá 12.6.2026 17:26:49

    Bušák >> doma už se moc nechce😂😂

      Bušák - Profil | Pá 12.6.2026 17:22:45

      drak+ >> ty jezdíš furt. Jak se to zařizuje? Nějak přes obvoďáka?

        Bušák - Profil | Pá 12.6.2026 17:20:48

        drak+ >> možný to je

          Bušák - Profil | Pá 12.6.2026 17:20:19

          cechura09 >> ještě nikdy jsem v lázních nebyl, možná moje velká škoda

            drak+ - Profil | Pá 12.6.2026 17:17:27

            cechura09 >> přesně tak a Vlado bydlí hned vedle.moji paní to pomohlo

              drak+ - Profil | Pá 12.6.2026 17:16:37

              Bušák >> máš jen reuma

                cechura09 - Profil | Pá 12.6.2026 17:16:31

                Bušák >> někdy zkus slovenský termály, nejlíp Podhájskou. Na kolena, ramena skvělé

                  drak+ - Profil | Pá 12.6.2026 17:15:40

                  Asuanec >> Hůůůů Hůůůů Hůůůů

                    Bušák - Profil | Pá 12.6.2026 17:13:32

                    Asuanec >> ty kanče, na tebe nemají padesátníci

                      Bušák - Profil | Pá 12.6.2026 17:12:17

                      drak+ >> tady to už snad dobouchám. Už si nedovedu představit makat někde jinde. Jsem svůj šéf, a mám to kousek

                        Bušák - Profil | Pá 12.6.2026 17:09:14

                        Leďáček >> přesně tak

                          Bušák - Profil | Pá 12.6.2026 17:07:56

                          Moje poslední mastička, jdu namazat ranena. To je poslední šance. Na žádnou operaci nejdu když ortopéd ani pořádně neví co s nima mám . Pak ještě namažu večer na spaní

                            Asuanec - Profil | Pá 12.6.2026 17:07:09

                            Leďáček >> jsem nemocen a stár😂😂

                              drak+ - Profil | Pá 12.6.2026 16:59:53

                              Bušák >> změn zaměstnání 🤣🤣🤣

                                Leďáček - Profil | Pá 12.6.2026 16:56:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Hoši , hezký víkend Fšem ! Jinak k tomu fotbalu - žádná výhra se konat nebude ! A výška nepomůže ani podmořská !

                                  Leďáček - Profil | Pá 12.6.2026 16:53:38

                                  Asuanec >> Asi budeš muset večer podat výkon !

                                    Bušák - Profil | Pá 12.6.2026 16:37:50

                                    Asuanec >> tvarohový? Mňammm a závidím

                                      Bušák - Profil | Pá 12.6.2026 16:36:30

                                      drak+ >> jo to bys měl pohodu. Hodina je už moct

                                        Bušák - Profil | Pá 12.6.2026 16:35:22

                                        drak+ >> vždyť to říkám že jsi kanec, já musím lovit na ulici

                                          Calex - Profil | Pá 12.6.2026 16:23:51

                                          drak+ >> 👍😄

                                            Červené karty: kubah, Stilet, keltt, "VYDRÝSEK"