Bušákovy plky a frky a různé věci od našich vod

Volná diskuze od rybiček po pivíčko. Hlavně aby bylo veselo!
Autor diskuse: Bušák - Profil , 6.8.2014 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: TEZAR Profil

jaký máte názor na rybaření non stop na našich svazových vodách ?

A) celoročně povolit na všech vodách 12%

B) celoročně povolit jen někde 4%

C) všude jen v letních měsících 6%

D) jen někde v letních měsících 7%

E) je mi to jedno3%

F) jsem zásadně proti 22%

G) tyhle hodiny vědomě porušuji 2%

H) jezdím díky tomu raději na soukromí revíry 2%

I) chce to už konečně nový rybářský řád ,nejen kvůli tomuhle 42%

Od 7.1.2017 hlasovalo 917 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NBušák - Profil | Pá 19.6.2026 8:59:53

Tuhle by to chtělo mít teď přes léto furt k dispozici

    NChali_2012 - Profil | Pá 5.6.2026 12:35:41

    🍴 Köfte

      NAsuanec - Profil | Pá 5.6.2026 12:15:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Rajská na víkend hotová,vinna klobásy k obědu.asi bude gaučing😂😂

        Nplavan - Profil | Pá 5.6.2026 12:13:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Do ré to bylo, hlavně ta chlazená cola. Té jsem dneska dal dvě sklenice.

          Ndrvoštěp - Profil | Pá 5.6.2026 12:06:17

          MiPo >> Koukni do dřevorubecký kliky.

            NChali_2012 - Profil | Pá 5.6.2026 11:41:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            plavan >> zdravím, vzpomněl jsem si na tebe odbornik přes karbanátky.

            Zasílám ti foro karbanátek z naší dílny křupavé

              NBušák - Profil | Pá 5.6.2026 11:27:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Calex >> všichni ty hrdinové od nějakých 18 do 55 možná 60 by měli jít bránit svou vlast. A neokupovat jiný státy. FERTIK

                NBušák - Profil | Pá 5.6.2026 11:22:09

                plavan >> já stále víc přemýšlím že pekelná nemoc letos nebude. Na statku se plánuje v létě opravovat studna, kopaná, hluboká jako kráva celá obložená kameny. Jednou jsem byl na dně když se čistila. Je to už hodně roků. Jak to vidím tak to bude zase na celý prázdniny a já tam nechci bejt bez možností se každý den osprchovat atd. Takže pravděpodobně budu přes léto týden dřít a druhý týden si vezmu středu a čtvrtek dovolenku a budu mít 7 dní volno. No a budu jezdil zase víc po známých na návštěvy a víc i někam na ryby. Asi to tak udělám . Uvidím, začnu to řešit o prázdninách

                  NVash - Profil | Pá 5.6.2026 11:20:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Calex >> Tady co dělaj v druhé práci tak si jezdí domů na dovolenou bo jejich rodiny sem 🤨
                  Frajer mi ukazoval fotky z dovolený ve Špindlu s celou rodinou, kdo z Čechů na to má 🤔🤘😕
                  Doma tři baráky co pronajímá.... Jo chudáci

                    NBušák - Profil | Pá 5.6.2026 11:11:51

                    visage >> dědku ty si velkej pracant

                      NMiPo - Profil | Pá 5.6.2026 11:11:15

                      drvoštěp >> to budu akorát naštvanej, nejhorší je bohužel ta doprava

                        NMiPo - Profil | Pá 5.6.2026 11:09:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        plavan >> ještě že mě do vaření nikdo nekecá.
                        Včera jsem rozebral ty nejlepší dvě kýty co jsem našel. Stejně po vyndání z obalu to bylo srolovaný tak jsem stěží vykrájel pár plátků tak 6x3 cm které dnes dělám na houbách s rýží.
                        Na jedno podobné jídlo jsou v mrazáku a zbytek je na umletí.

                          NAsuanec - Profil | Pá 5.6.2026 11:07:48

                          Calex >> to neklapne Libore🤮

                            Ndrvoštěp - Profil | Pá 5.6.2026 10:59:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Rumcajz tu na mne čumí 👏

                              Ndrvoštěp - Profil | Pá 5.6.2026 10:59:03

                              MiPo >> Jjj. Nafotím ti lepší kvalitu za stejný peníze😄

                                Nplavan - Profil | Pá 5.6.2026 10:46:17

                                Asuanec >> je to tak jak píšeš. To hlídání je pak u nás nutnost, všichni si myslí, že to je jak když je Vlado v jahodárně na samosběru. Že to , co se sní na místě výroby, se nepočítá :-))))))))
                                No nic, jdu se do toho pustit, abych si ještě před šichtou měl čas odfrknout. Horší ro bude o prázdninách, to budu začínat v práci skoro o dvě hodiny dřív než teď.

                                  NAsuanec - Profil | Pá 5.6.2026 10:31:52

                                  plavan >> jo,jo.rizek má jít obalenej rovnou na sádlo,a pak nejkratší cestou do bricha👍😆

                                    NAsuanec - Profil | Pá 5.6.2026 10:27:56

                                    plavan >> bravo kámo,mají kliku že tě mají.se postaraš👍
                                    Milostivá dělá plněny papriky,rajskou.

                                      NAsuanec - Profil | Pá 5.6.2026 10:25:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Bušák >> tak jsem ho pohladil a ten zmetek okamžitě omdlel😂😂😂
                                      14 výprava se blíží,trochu zeleniny na polívku jako vyprošťovací.prsi furt👍

                                        Červené karty: kubah, Stilet, keltt, "VYDRÝSEK"