Bušákovy plky a frky a různé věci od našich vod

Volná diskuze od rybiček po pivíčko. Hlavně aby bylo veselo!
Autor diskuse: Bušák - Profil , 6.8.2014 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: TEZAR Profil

jaký máte názor na rybaření non stop na našich svazových vodách ?

A) celoročně povolit na všech vodách 12%

B) celoročně povolit jen někde 4%

C) všude jen v letních měsících 6%

D) jen někde v letních měsících 7%

E) je mi to jedno3%

F) jsem zásadně proti 22%

G) tyhle hodiny vědomě porušuji 2%

H) jezdím díky tomu raději na soukromí revíry 2%

I) chce to už konečně nový rybářský řád ,nejen kvůli tomuhle 42%

Od 7.1.2017 hlasovalo 917 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NBušák - Profil | Pá 19.6.2026 8:59:53

Tuhle by to chtělo mít teď přes léto furt k dispozici

    Nplavan - Profil | Pá 5.6.2026 10:23:45

    Asuanec >> mám už obaleno. Ale nemá se to takhledělat, řízek by ye měl obalit a rovnou do pánve, aby nezmokval. Ale je nás dneska na oběd víc a jakmile hodím první řízky do pánve, začnou se všichni courat do kuchyně a smažit, obalovat a ještě hlídat bych nezvládnul :-)))))))

      Nplavan - Profil | Pá 5.6.2026 10:19:39

      Bušák >> ale když si odvezeš truhlíky na statek až bude pekelná nemoc, to si tu vodu vezmeš sebou ? Nebo to necháš zalejvat rukavicového doktora ?

        Nvisage - Profil | Pá 5.6.2026 10:18:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Bušák >> a hrach už tiež pomaly bude 😉👍

          Nvisage - Profil | Pá 5.6.2026 10:17:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Bušák >> cesnak je ostrihaný 👍😉

            Nplavan - Profil | Pá 5.6.2026 10:16:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Asuanec >> jinak jsem už rozjel práci v kuchyni. Vstal jsem dřív, bo jsem byl včera tak zničenej, že jsem po práci hned usnul.
            Bratr včera nadával, že máe pořád jen kotletu. včera jsme ji měli po velmi dlouhé době. Říkal jsem mu, že jsem koupil dvě, že dnes nebo zítra musím udělat i tu druhou. On že na to nemá chuť a že si jede koupit kuře. Tak jel a dovezl kotletu :-)))))))))))))))))))))) I moje máma, která už neví která bije, tak se řehtala dvě hodiny. Taky bratr chce vždycky přírodní řízek, ale včera si ztěžoval, že nejsou obalované řízky. Tak jsem je dneska udělal, aby měl radost :-))))))))))))))))))) Ony ho ty jeho fóry doběhnou :-)))))))
            Zejtra bude grilovat tu svoji kotletu, ale až podle toho, kdy mu přijedou děti. Bude se čekat a oběd dost možná bude zase na mne. Asi bude čočka, tu bratr moc nemusí, říkal. Nebo koupím dneska kotletu a udělám z ní svíčkovou, tu prej přímo nesnáší.

              NBušák - Profil | Pá 5.6.2026 10:15:25

              Asuanec >> já si teď doplnil všechny kanystry v boude vodou. Mám tak na 2 měsíce určitě. Kdyby nespadla ani kapka

                Nplavan - Profil | Pá 5.6.2026 10:06:54

                Asuanec >> když jsem onehdá odvážel posečenou trávu z městských pozemků kontejnery na bioskládku, říkal jsem, že mi prší pjachy. Teplo a vlhko znamenalo bakšiš :-)))))
                Po pár letech město Praha usoudilo, že posečenou trávu nechají ležet, že to trávě jen prospěje. A bylo po vtákách. Za nějakej rok dva trávz znovu začaliodvážet, ale to už dostal zakázku někdo jinej. Ale tráva byl vopruz. Kontejner byl tak těžkej, že šel sotva uzvednout a když se to nechalo v kontejneru do druhého nebo třetího dne, tak byla barva pryč a v asfaltu na chodníku v parku byla vyleptaná díra. Daleko lepší bylo na podzim listí. Ale to už byl malej objem práce oproti trávě.

                  NMiPo - Profil | Pá 5.6.2026 9:59:16

                  drvoštěp >> smrk borovice

                    NAsuanec - Profil | Pá 5.6.2026 9:04:18

                    Bušák >> jasan,pěkně prší. To zas poroste tráva, mě jebne😂

                      NBušák - Profil | Pá 5.6.2026 8:50:10

                      Asuanec >> tobě taky,a podrbej Olega

                        Ndrvoštěp - Profil | Pá 5.6.2026 8:39:50

                        MiPo >> Vidím modřín a možná topol ? Nebo je to vše jehličí ?

                          NVash - Profil | Pá 5.6.2026 8:34:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Byla chuť 😉🤘😋 Mandarinková marmeláda 👍

                            Nčolkař,zloch - Profil | Pá 5.6.2026 8:11:55

                            visage >> trénuje, až se dostane do toho Vatikánu, vybere jim církevní poklad...

                              Nvisage - Profil | Pá 5.6.2026 8:08:51

                              MiPo >> mal si objednať drevo od @drvoštěp - a , lebo ten vyplakáva :-)))))))))))))))))))))))))))
                              drvoštěp - Profil | SZ | Čt 4.6.2026 23:23:02

                              čolkař,zloch >> Hele, já 3 měsíce vybírám kasičky v kostelech neb do včerejška jsem neměl smlouvu na dřevo. A brečím ? Nebrečím. Přímo řvu😄😄😄😄

                                NMiPo - Profil | Pá 5.6.2026 8:07:01

                                visage >> dnes to maximálně příkreju protože má pršet do oběda. Tak možná zítra jestli bude sluníčko 🌞
                                Je to 6 prms 8150,- s dopravou

                                  Nvisage - Profil | Pá 5.6.2026 7:59:54

                                  MiPo >> Milan, tj fakt že sa dnes nudiť nebudeš , ani ja idem makať na grund .

                                    Nvisage - Profil | Pá 5.6.2026 7:57:59

                                    MiPo >> :-))))))))))))))))))))))))))))

                                      NMiPo - Profil | Pá 5.6.2026 7:56:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      visage >> nevím kolik je stupňů ani jestli je úterý nebo duben ale 7,15 mimořádně dorazilo dřevo co mělo přijet během dopoledne

                                        Nvisage - Profil | Pá 5.6.2026 7:53:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        ... bré ráno všetkým 🥱, v LV +17°C , oblačno, kafíčko ☕ hotofson 😉👍

                                          NAsuanec - Profil | Pá 5.6.2026 7:50:59

                                          Dobré ráno z jihu a pěkný den přeji 😁

                                            Červené karty: kubah, Stilet, keltt, "VYDRÝSEK"