Bušákovy plky a frky a různé věci od našich vod

Volná diskuze od rybiček po pivíčko. Hlavně aby bylo veselo!
Autor diskuse: Bušák - Profil , 6.8.2014 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: TEZAR Profil

jaký máte názor na rybaření non stop na našich svazových vodách ?

A) celoročně povolit na všech vodách 12%

B) celoročně povolit jen někde 4%

C) všude jen v letních měsících 6%

D) jen někde v letních měsících 7%

E) je mi to jedno3%

F) jsem zásadně proti 22%

G) tyhle hodiny vědomě porušuji 2%

H) jezdím díky tomu raději na soukromí revíry 2%

I) chce to už konečně nový rybářský řád ,nejen kvůli tomuhle 42%

Od 7.1.2017 hlasovalo 917 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NBušák - Profil | Pá 19.6.2026 8:59:53

Tuhle by to chtělo mít teď přes léto furt k dispozici

    NBušák - Profil | Pá 5.6.2026 7:45:54

    jariss >> přesně tak

      NPindˇa - Profil | Pá 5.6.2026 7:45:13

      drvoštěp >> Dik mrknu tam

        NBušák - Profil | Pá 5.6.2026 7:43:55

        drak+ >> haůůůuuuuu hauuuu, pozdravuj jestli jedeš tam kam myslím

          NBušák - Profil | Pá 5.6.2026 7:42:46

          drak+ >> to je jen dobře, snad to tam zvládneš pracante

            NBušák - Profil | Pá 5.6.2026 7:41:40

            ŠUKI >> někde mi to poslal na Wacapu, už jsem to vymazal

              Njariss - Profil | Pá 5.6.2026 7:39:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Bušák >> k takové snídani je třeba tématicky zahrát....🤔😋

              https://youtu.be/zOIGnNBsTD8?is=7wZb6lBp_0evEh_O

                Ndrak+ - Profil | Pá 5.6.2026 7:27:07

                Bušák >> bušák - 5.6.2026 7:13:15 >> tvl se poseru on sežral ráno oběd :---))))))))))))))) hůůů hůůůů hůůůů odjíždím do neděle pryč. občas nakouknu

                  Ndrak+ - Profil | Pá 5.6.2026 7:25:47

                  Bušák >> bušák - 5.6.2026 7:09:38 >> firma se zachovala opravdu lidsky jsem zato rád

                    NŠUKI - Profil | Pá 5.6.2026 7:21:23

                    Bušák >> Odkud jsi to zkopíroval, pošli mi odkaz !!!
                    Dík

                      NBušák - Profil | Pá 5.6.2026 7:13:15

                      Tady káva a černý čaj. Ráno než jsem odešel jsem polknul zbytek

                        NBušák - Profil | Pá 5.6.2026 7:11:51

                        Calex >> já vím hlavně o jednom

                          NBušák - Profil | Pá 5.6.2026 7:11:09

                          Vash >> dobře děláš

                            NBušák - Profil | Pá 5.6.2026 7:09:38

                            drak+ >> tak paráda

                              NVash - Profil | Pá 5.6.2026 7:00:52

                              Calex >> Tady též, jdu číst 😉🤘🤣 Tak dobrou noc 🌃

                                NCalex - Profil | Pá 5.6.2026 6:59:39

                                Vash >> Tady poprchává, jdu spát. :-)))))

                                  NVash - Profil | Pá 5.6.2026 6:52:39

                                  Calex >> I tobě 😉 dneska by to šlo 👍🤣🤘

                                    NCalex - Profil | Pá 5.6.2026 6:51:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Bré páteční ránko norcí....

                                      NVash - Profil | Pá 5.6.2026 6:48:58

                                      Brýtro vespolek 😉🤘😤 krásně prší tudíž gaučink 💪

                                        Ndrak+ - Profil | Pá 5.6.2026 6:33:28

                                        Bušák >> bušák - 5.6.2026 6:21:58 >> vpondělí jdu makat zatím. radit umím. mám dobrou pozici :--))))))

                                          NBušák - Profil | Pá 5.6.2026 6:21:58

                                          drak+ >> vztává, za chvilku pojedu franckem dřít. Co ty ? Jak ti to tam dopadlo včera? Klidně zavolej až budu v hákovce

                                            Červené karty: kubah, Stilet, keltt, "VYDRÝSEK"