Bušákovy plky a frky a různé věci od našich vod

Volná diskuze od rybiček po pivíčko. Hlavně aby bylo veselo!
Autor diskuse: Bušák - Profil , 6.8.2014 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: TEZAR Profil

jaký máte názor na rybaření non stop na našich svazových vodách ?

A) celoročně povolit na všech vodách 12%

B) celoročně povolit jen někde 4%

C) všude jen v letních měsících 6%

D) jen někde v letních měsících 7%

E) je mi to jedno3%

F) jsem zásadně proti 22%

G) tyhle hodiny vědomě porušuji 2%

H) jezdím díky tomu raději na soukromí revíry 2%

I) chce to už konečně nový rybářský řád ,nejen kvůli tomuhle 42%

Od 7.1.2017 hlasovalo 917 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Bušák - Profil | Pá 19.6.2026 8:59:53

Tuhle by to chtělo mít teď přes léto furt k dispozici

    Bušák - Profil | Pá 5.6.2026 6:19:48

    TEZAR >> je to hrozná verbež ,nikdy je sem neměli pouštět hrdiny zasraný

      drak+ - Profil | Pá 5.6.2026 6:10:45

      tady se dneska NEVSTÁVÁ!!!!

        drak+ - Profil | Pá 5.6.2026 5:19:59

        zdar všem děštivo + 12 svtek má DRAHOSLAV TAK HŮŮ HŮŮŮ HŮŮŮ

          jariss - Profil | Pá 5.6.2026 4:01:06

          Zdar vespolek 🖐

          +12°C, zataženo, déšť

            TEZAR - Profil | Pá 5.6.2026 1:21:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            https://youtu.be/-_9WIbbn4gE?is=QOfFeusPBCO8ctoY. Ukrajinská verbež zase řádí...🤮👎☹️

              visage - Profil | Pá 5.6.2026 0:31:31

              no dobre , ide sa do duchien :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))

                visage - Profil | Pá 5.6.2026 0:24:46

                čo ste tu už všetci pospali ???

                  drvoštěp - Profil | Čt 4.6.2026 23:17:04

                  Pindˇa >> Předloni jsem zkracoval jednomu milionářovi od nás sekvojovec obrovský. Myslím že v dřev.klice jsou fotky.

                    Bušák - Profil | Čt 4.6.2026 22:49:32

                    Haůůůuuuuu hauuuu hau. Dobrou s kobrou

                      Bušák - Profil | Čt 4.6.2026 22:40:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Video Thumbnail
                      Draku něco pro tebe

                        čolkař,zloch - Profil | Čt 4.6.2026 22:11:55

                        ŠUKI >> ale jó, vypít se to dá, o stupínek lepší než Starobrno 😀

                          ŠUKI - Profil | Čt 4.6.2026 21:59:57

                          čolkař,zloch >> Ty ses někde praštil do hlavy?🤭.
                          Jedině RADEGAST 💪

                            čolkař,zloch - Profil | Čt 4.6.2026 21:56:56

                            Bulda 64 >> to vypadá na pivo všech piv- Budvar 👍

                              Bulda 64 - Profil | Čt 4.6.2026 21:52:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Já si hraju v dílně 😝

                                čolkař,zloch - Profil | Čt 4.6.2026 21:50:03

                                drvoštěp >> pěkný ti to udělal, ta namořená lípa vypadá super 👍

                                  Vash - Profil | Čt 4.6.2026 21:33:50

                                  novič >> To je škoda 😕 při tom by to měla dát 🤨 No budu jí dávat věčí péči 🤘

                                    Bušák - Profil | Čt 4.6.2026 21:18:39

                                    Asuanec >> to je potřeba

                                      novič - Profil | Čt 4.6.2026 21:18:37

                                      Vash >> Kámošovi už takhle 4 rok pokaždé vymrzne už kmínek 12 cm ale letos zatím neženou myslím že konečná...

                                        MiPo - Profil | Čt 4.6.2026 21:18:08

                                        Pindˇa >> kamarád má několik stromů http://www.botanickazahradadubiny.cz/venkovnirostliny.html

                                          Bušák - Profil | Čt 4.6.2026 21:16:39

                                          drak+ >> tak to jde. Ja myslel že to je ten Hrouzek 90 cm . To hrozná laminátka

                                            Červené karty: kubah, Stilet, keltt, "VYDRÝSEK"