Bušákovy plky a frky a různé věci od našich vod

Volná diskuze od rybiček po pivíčko. Hlavně aby bylo veselo!
Autor diskuse: Bušák - Profil , 6.8.2014 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: TEZAR Profil

jaký máte názor na rybaření non stop na našich svazových vodách ?

A) celoročně povolit na všech vodách 12%

B) celoročně povolit jen někde 4%

C) všude jen v letních měsících 6%

D) jen někde v letních měsících 7%

E) je mi to jedno3%

F) jsem zásadně proti 22%

G) tyhle hodiny vědomě porušuji 2%

H) jezdím díky tomu raději na soukromí revíry 2%

I) chce to už konečně nový rybářský řád ,nejen kvůli tomuhle 42%

Od 7.1.2017 hlasovalo 917 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Bušák - Profil | Pá 26.6.2026 7:30:55

Nikdy jsem nebyl na zrzky, ale tahle by stala za průzkum

    Pindˇa - Profil | Čt 4.6.2026 21:10:48

    MiPo >> Když budeš mít možnost, tak ho vyfoť, moc jich u nás asi nebude. Největší sekvoje v České republice rostou v Ratměřicích - Kutnohorský deník https://share.google/RMATqDqY1p1YqfBKQ

      ŠUKI - Profil | Čt 4.6.2026 21:00:07

      drvoštěp >> Mi to nemusíš říkat, to jenom ti PANELÁKOVÍ. 💩 ví 😂

        MiPo - Profil | Čt 4.6.2026 20:57:27

        Pindˇa >> musím se jít podívat u nás do lesa za hájovnu kde je cca 20 30 let možná víc Sekvoj. Hajnej propašoval šisku co sebral pod Shernenem

          Pindˇa - Profil | Čt 4.6.2026 20:50:59

          MiPo >> 😁

            MiPo - Profil | Čt 4.6.2026 20:49:36

            Pindˇa >> tak ty už by ti balkon neunesl 🤣

              Vash - Profil | Čt 4.6.2026 20:41:53

              drvoštěp >> Jako, že pohladit po hlavě se slovy nikomu to neříkej 🤨🤘😝

                drvoštěp - Profil | Čt 4.6.2026 20:37:51

                ŠUKI >> Nejhorší jsou ty dodělávky. To je sraního které mne nebaví😭Ale musím...

                  Vash - Profil | Čt 4.6.2026 20:37:50

                  Pindˇa >> Jó kyslíkový strom 💪 Ty listy sou monstrózní 🤣 A i krásně kvete 🤘🤩👍

                    Pindˇa - Profil | Čt 4.6.2026 20:29:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    MiPo >> Tohle jsou čínské, ty se západního pobřeží Severní Ameriky to jsou už kolosální giganty co něco musejí pamatovat.😁

                      visage - Profil | Čt 4.6.2026 20:28:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Bušák >> bramborák se zelím , se zelím kyselím 😉👍🤣🤣🤣

                        ŠUKI - Profil | Čt 4.6.2026 20:27:28

                        drvoštěp >> Ty svatý kluk… měl jsi mu dát požehnání a měl jsi to sadarmo 😂

                          Pindˇa - Profil | Čt 4.6.2026 20:25:31

                          Vash >> Musel jsem vygooglit vypadá to parádně 👍

                            Asuanec - Profil | Čt 4.6.2026 20:22:18

                            Bušák >> dobře jsi udělal,jsem po večeři a dávám odpočinout starému tělu😂

                              drvoštěp - Profil | Čt 4.6.2026 20:20:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              ŠUKI >> Já sedím pod Fencovo pergolou.😄Nemalé peníze mne to stálo😄😄😄😄

                                MiPo - Profil | Čt 4.6.2026 20:16:30

                                Pindˇa >> hlavně dej pozor na dinosaury to byla jejich hlavní strava

                                  ŠUKI - Profil | Čt 4.6.2026 20:14:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Dal jsem 3:3 a doma dám na 4:4 ,třeba zapít pokrok ve stavbě 💪

                                    visage - Profil | Čt 4.6.2026 20:14:06

                                    Vash >> aj mne vymrzla , ale zo spodu už raší

                                      Vash - Profil | Čt 4.6.2026 20:08:19

                                      Pindˇa >> Já se snažím o Pavlovnii 🫣 Loni už docela pěkná, ale vymrzla 😭 Teď obráží ze spodu tak snad 🤘😤💪

                                        Pindˇa - Profil | Čt 4.6.2026 20:05:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Vash >> Jj ve své domovině to jsou pořadni macci. Na zimu tomu opadávaji jakoby celé větvičky z takových obrů toho musí být po kolena. Jednu mám už nějaký rok a je toho pak plno😁

                                          drak+ - Profil | Čt 4.6.2026 19:46:15

                                          Bušák >> bušák - 4.6.2026 19:44:58 >> je to stejný jako ta co mám 110

                                            Červené karty: kubah, Stilet, keltt, "VYDRÝSEK"