Bratrstvo plechovkové gastronomie

Uz delsi dobu sleduju ze konzervy jako hotove jidla jsou cim dal tim vice loterie .........mate sve favority kterym pevne verite a kupujete tuhle stravu ktera je pozivatelna ? Po shlednuti videa o veprovkach uz tahle vec semnou na ryby nejezdi ........budu rad za vase tipy na dobrou konzervu ......
Autor diskuse: viceroy - Profil , 21.5.2014 všeobecné - ostatní

top plechovka s obsahem trochu pekneho a masa a chuti

A) madarsky gulas 8%

B) fazole s parkem 20%

C) cocka s parkem 3%

D) jatra na cibulce 2%

E) spagetka 1%

F) rizoto s kurecim masem 1%

G) segedinsky gulas 1%

H) klasicka veprovka s ovsahem masa aspon 70%29%

I) jine a celkem slysne jidlo 4%

J) nebyt shnily a radeji si uvarit sve kvalitni jidlo na PB30%

Od 21.5.2014 hlasovalo 217 čtenářů.

Nladan1303 - Profil | St 24.8.2016 13:53:46

viceroy >> to je logicky,každej normální běloch to zná.a když si pořídíš přenosnou ledničku máš vyhráno.do 44roků jsem jezdil na trempy a taky jsem přežil.halt když znáš máš navrch

    Nviceroy - Profil | St 24.8.2016 13:23:45

    Ja to resim zamrazenim 1,5l petek a vydrzi to vikend naprosto ledove .....podotykam ze cim casteji do tasky lezes tim mene to vydrzi

      Ntuzemak - Profil | St 24.8.2016 12:30:39

      jurasoft >> představ si že i bez plechu vydrží,měl sem letos v květnu uzenou kytu u vody v tom vedru,4 dny to viselo ve stinu na trojnožce,přes noc to šlo do auta,jen kvuli zvířátkům,takže ledničku nepotřebuju...

        Nladan1303 - Profil | St 24.8.2016 11:49:03

        jurasoft >> máš s tím nějaký problém?

          Ntuzemak - Profil | Út 23.8.2016 11:50:08

          Buffalo1969 >> asi laciněji extra nic nekoupiš...jedině náhodně od někoho na dědině co už plech nedělá...

            Nladan1303 - Profil | Út 23.8.2016 11:47:25

            Buffalo1969 >> našel jsem novou za 18 t.

              NBuffalo1969 - Profil | Po 22.8.2016 20:39:14

              ladan1303 >> chtěl jsem koupit nějakou starší zavíračku na konzervy za rozumnou cenu.............................pod 20 litrů jsem se nedostal..:-(

                Nladan1303 - Profil | Po 22.8.2016 20:03:28

                jen tak pro zajímavost.nebojte se udělat zásobu konzerv.pokud se nenafouknou vydrží i několik desítek let.

                  Nladan1303 - Profil | Pá 19.8.2016 10:28:21

                  Starc55 >> taky máš rád ten sulčíček viď?

                    NStarc55 - Profil | Pá 19.8.2016 9:03:24

                    ladan1303 >> Taky si to tak nějak myslím. Bez kůže ani ránu. Ta tam prostě musí být...

                      Nladan1303 - Profil | Pá 19.8.2016 6:00:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Starc55 >> zdar dědku,nedělal ale mám to v plánu.zatím jsem nevyguglil dobrej recepis.budu zkoušet.myslím že to bude stejný postup jak u vepře akorát je nutno na dno dát syrovou kúži

                        Ntuzemak - Profil | Čt 18.8.2016 19:27:21

                        ladan1303 >> ten hledá kdejakou akcu za lacino,na kvalitu nehledí..

                          NStarc55 - Profil | Čt 18.8.2016 19:20:45

                          Mám dotaz. Dělal už někdo z vás i hovězí ve vlastní šťávě? Případně sdělte zkušenosti nebo i recept. Ten by měl být asi stejnej jako na vepřovku, ale fantazii se meze nekladou.

                            Nladan1303 - Profil | Čt 18.8.2016 19:13:04

                            tuzemak >> časem snad i český občan pochopí

                              Nladan1303 - Profil | Čt 18.8.2016 19:12:12

                              JPfish >> jo dobrej hnus.kdysi po reeeevoluci jsem si takovej koupil.na pánvi se mě rozpustil a už nikdy jsem lanšmít neměl

                                Ntuzemak - Profil | St 17.8.2016 14:35:07

                                ladan1303 >> je to jen o zákazníkovi,pokud se tento blivajz bude kupovat,bude furt v regálech,koukám na lidi,vezmou plechovku a dají do košíku,nečtou etiketu,zajímá je cena,že žerou vepřový bez vepře je k pláči...

                                  NJPfish - Profil | St 17.8.2016 13:24:58

                                  ladan1303 >> Tak to jsem málem vrhnul.To nemá s jídlem nic společného,jsou to prasata, tohle předkládat k pozření.

                                    Nladan1303 - Profil | So 6.8.2016 22:40:49

                                    Starc55 >> taky si budu zase dělat. zavařoval jsem syrový,pečený i uzený. z lídlu za ty prachy mě to příjde fajn když jen sklenice s víčkem stojí minimálně deset korun.

                                      NStarc55 - Profil | So 6.8.2016 17:12:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      ladan1303 >> Už si dělám sám a nemá to chybu. Před tepelnou úpravou. Třetí fotka je po. Nemá to chybu.