Bratrstvo plechovkové gastronomie

Uz delsi dobu sleduju ze konzervy jako hotove jidla jsou cim dal tim vice loterie .........mate sve favority kterym pevne verite a kupujete tuhle stravu ktera je pozivatelna ? Po shlednuti videa o veprovkach uz tahle vec semnou na ryby nejezdi ........budu rad za vase tipy na dobrou konzervu ......
Autor diskuse: viceroy - Profil , 21.5.2014 všeobecné - ostatní

top plechovka s obsahem trochu pekneho a masa a chuti

A) madarsky gulas 8%

B) fazole s parkem 20%

C) cocka s parkem 3%

D) jatra na cibulce 2%

E) spagetka 1%

F) rizoto s kurecim masem 1%

G) segedinsky gulas 1%

H) klasicka veprovka s ovsahem masa aspon 70%29%

I) jine a celkem slysne jidlo 4%

J) nebyt shnily a radeji si uvarit sve kvalitni jidlo na PB30%

Od 21.5.2014 hlasovalo 217 čtenářů.

Nladan1303 - Profil | So 6.8.2016 16:35:33

zdááár.tak v lidlu opět vepřové ve skle za třicet

    NS&F - pescador - Profil | St 29.6.2016 18:48:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Na konzervované potraviny moc nejsem a na moje denní rybářské tůry mě stačí voda, tatranka, ovoce nebo zelenina a tyhle ,,konzervované" Jerky

      NMAXXSKATER - Profil | St 29.6.2016 18:07:10

      doliz >> Já tam přišel v pondělí odpoledne a čekaly tam na mě od každé poslední 2. :-)

        NHeiko - Profil | St 29.6.2016 17:35:42

        Ahoj, mate nejake zkusenosti s http://www.hotovky.cz/ ?

          Ndoliz - Profil | St 29.6.2016 16:15:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          venca1 >> u nás jich bylo dost

            Ntuzemak - Profil | St 29.6.2016 12:33:21

            ladan1303 >> právě ten vybychlý sajrajt zamoří i okolí...

              Nvenca1 - Profil | St 29.6.2016 12:32:29

              doliz >> To jsi zjistil dost pozdě..-)) U nás už odpoledne v pondělí nebyla ani jedna..-)

                Nladan1303 - Profil | St 29.6.2016 12:29:24

                tuzemak >> toto je tak hnusný že to ani nebouchá

                  Ntuzemak - Profil | St 29.6.2016 12:23:02

                  ladan1303 >> to si udělal dobře,páč výbuch trhá popelnicu....

                    Nladan1303 - Profil | St 29.6.2016 12:21:33

                    tuzemak >> spíš nedostatek času a moje šetrnost.právě skončila to druhé hamé si hoví již v popelnici

                      Ndoliz - Profil | St 29.6.2016 12:16:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      V Lidlu mají prasečí i jiné konzervy v akci, takže hned tam valím aspoň pro 10 kusů

                        Ntuzemak - Profil | St 29.6.2016 12:11:43

                        ladan1303 >> to si našel tu odvahu kde? Já bych to vyhodil hned do popelnice,těsně před svozem,aby to nebouchlo....

                          Nladan1303 - Profil | St 29.6.2016 12:02:03

                          ty wole! sem tu psal že mám ve sklepě 2 konzervy od hamé -trenčanské fazole s párkem a že mám strach to otevřít.tak jsem dnes zkusil. ježiši kriste ,nahoře protlak,pod tím fazolky mrňavý s vymočeným dietňákem .bez chuti a kyselý . nikdo to nekupujte!!! hnůj ,hnůj

                            NHeiko - Profil | St 29.6.2016 11:18:33

                            ten Argus vazne nevypada spatne, dorazim ty dve basy svijan co sem koupil a testnu ho :)

                              Nladan1303 - Profil | Út 28.6.2016 22:07:05

                              kuwa vůbec nemám čas valit do lidlu

                                NBuffalo1969 - Profil | Út 28.6.2016 20:51:58

                                viceroy >> no jistě....šopek v konzervě..:-)))

                                  Nviceroy - Profil | Út 28.6.2016 20:27:48

                                  Tak koukam ze se to staci k chlastu ...... plechovka je taky vlastne konzerva :-)

                                    NSaimon - Profil | Út 28.6.2016 13:59:17

                                    NOVAS >> ta dvanáctka nemá chybu, už hodně dlouho nekupuju nic jinýho

                                      NNOVAS - Profil | Út 28.6.2016 9:46:03

                                      Starc55 >> Mně tedy taky :-)

                                        NStarc55 - Profil | Út 28.6.2016 9:29:26

                                        Tak díky za info, zůstanu u Argusů v lahvích. Ty mě vcelku baví.