Psi, pejskaři, rybáři

Po přečtení mnoha příspěvků na všechna možná i nemožná témata jsem nabyl dojmu, že většina z Vás rybářů má se psi špatnou zkušenost. Já sám jsem majitelem něm. ovčáka, kterého beru téměř všude sebou. Ať už bobkařina, nebo procházka kolem vody s vláčákem v ruce. Už několikrát jsem byl moc rád, že mám u sebe "pejska". Ne kvůli cizím psům, ale lidem. Chci se zeptat, máte horší zkušenosti se psy nebo s lidmi. Samozřejmě co se výkonu rybařiny týče....
Autor diskuse: Mišák - Profil , 10.10.2004 všeobecné - ostatní

Bulda 64 - Profil | Ne 18.12.2022 15:36:39

Zimní výlet se psem a hlídání nového psíka zhejčkaného pražáka ;--)))

    Lauri - Profil | Út 6.9.2022 21:20:35

    Sobotní výlet

      Ivo29 - Profil | Út 6.9.2022 8:57:35

      Včera s parťákem na rybách

        Standič - Profil | Út 6.9.2022 8:37:04

        S Coudym na rybach😀

          Lauri - Profil | Pá 22.7.2022 21:01:55

          Vesnická pohoda

            jeden3 - Profil | St 20.7.2022 17:19:47

            Vash >> člověk se někdy diví, na co ten pes nepřijde, ten,co je na té fotce z louky dál, ten loví ptáky jako kocour :-) pták v letunad loukou,on si vaskočí a chytne ho do tlamy-ale né,aby ho zabil, bere to jako taškařici - tedy on,asi né ten chudák ptáček, my mu ho seberem a ptáček vyděšeně odlétá :-)
            dále na louce loví myši :-)
            a lidi se divý, proč tak velkému psovi říkám kocoure 😂🤣😉

              Vash - Profil | St 20.7.2022 15:38:18

              jeden3 >> Madam kope past na traktor 🤘😤💪

                jeden3 - Profil | St 20.7.2022 9:53:22

                na první fotce naši hafani při venčení na své oblíbené louce ve městě, kde mají spoustu psích kámošů a na další už si obhlížejí naši novou zahradu / tedy než to dáme celé dohromady, bude to tak na dva roky perné práce,ale na důchod se tam už těšíme - já i pesani/

                  koralovec1 - Profil | St 20.7.2022 9:32:18

                  Pozdrav z chaty posilaji Bora a Roky.

                    Matx - Profil | Čt 7.7.2022 16:54:59

                    Včera poprvé se psem na rybách. A docela to zvladnul.

                      Bulda 64 - Profil | Čt 7.7.2022 8:50:03

                      Ráno- chlubení nočním úlovkem. :--p))

                        koralovec1 - Profil | Čt 7.7.2022 6:54:23

                        Par fotek z dovolene

                          Vash - Profil | Ne 19.6.2022 18:58:59

                          senk >> Jo to mi baví 👍 Taky sem jednoho hafana naučil trhat třešně, jahody si našel sám 😆

                            drvoštěp - Profil | Ne 19.6.2022 16:30:04

                            senk >> Black&White👍😆

                              senk - Profil | Ne 19.6.2022 16:23:13

                              Najdi rozdíl.

                                poky82 - Profil | St 15.6.2022 18:25:29

                                OG >> Tak o tom už nevím. Vím, žes byl z toho už hotovej a chtěl jsi jít jinam.

                                  Vash - Profil | St 15.6.2022 16:43:00

                                  drvoštěp >> No máš pravdu předsedo 😆🤘😉

                                    drvoštěp - Profil | St 15.6.2022 16:37:41

                                    Vash >> 😆😆 Tohle semnou půjde do hrobu👍

                                      Vash - Profil | St 15.6.2022 16:25:47

                                      drvoštěp >> To už sem někde slyšel 🤔🤭🤘

                                        drvoštěp - Profil | St 15.6.2022 12:26:23

                                        jurasoft >> To nevím, kupoval jsem to v zoomarketu.