- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Psi, pejskaři, rybáři
Po přečtení mnoha příspěvků na všechna možná i nemožná témata jsem nabyl dojmu, že většina z Vás rybářů má se psi špatnou zkušenost. Já sám jsem majitelem něm. ovčáka, kterého beru téměř všude sebou. Ať už bobkařina, nebo procházka kolem vody s vláčákem v ruce. Už několikrát jsem byl moc rád, že mám u sebe "pejska". Ne kvůli cizím psům, ale lidem. Chci se zeptat, máte horší zkušenosti se psy nebo s lidmi. Samozřejmě co se výkonu rybařiny týče....
Autor diskuse: Mišák - Profil , 10.10.2004 všeobecné - ostatní
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
88x v oblíbených a 8x v ignorovaných.
NLutra - Profil | Ne 20.3.2022 18:41:11
drvoštěp >> Už to není co bejvalo, je to tak do kilometru. 😆😩
NLutra - Profil | Ne 20.3.2022 18:28:31
drvoštěp >> Tak to jsem v pubertě aj já a to mi bylo tuhle 60.
NBacha San - Profil | Ne 20.3.2022 17:52:24
Bord >> Jo, asi vzpomínám. Koupil jsem tam lovecké kopí a měl jsem tam s sebou tehdy jednoho ogara. S těmi ogary a kopím jsem "udělal" pěkných pár čuníků:-)))
Oni ti ogaři neloví ve smečce, max jsou dva, a to se musí snášet. To je jejich výhoda. Jak uteče celá smečka, prolítnou všechny leče a je po lovu.
On to v té Roudné pořádal takový hromotluk Pavel...dál nevím, ale jezdíl s kamionem, myslím. Kolikrát jsme si volali, jezdil lovit k sousedům. Myslím, že jsem mu tam něco zařizoval, nebo dával info.
Bude to tak patnáct let, musel bych se podívat do fotek:-)
Oni ti ogaři neloví ve smečce, max jsou dva, a to se musí snášet. To je jejich výhoda. Jak uteče celá smečka, prolítnou všechny leče a je po lovu.
On to v té Roudné pořádal takový hromotluk Pavel...dál nevím, ale jezdíl s kamionem, myslím. Kolikrát jsme si volali, jezdil lovit k sousedům. Myslím, že jsem mu tam něco zařizoval, nebo dával info.
Bude to tak patnáct let, musel bych se podívat do fotek:-)
NBord - Profil | Ne 20.3.2022 13:39:05
Bacha San >>v Roudný se sjíždélo 50 až70 příznivcú myslivosti někteří se psy jezevčíka jsem nechával doma bral jsem sebou border teriéra jen si nevzpomínám zda jsi tam ty měl jednoho nebo dva ogary
Ndrvoštěp - Profil | Ne 20.3.2022 13:27:47
jurasoft >> Je v pubertě a snaží se o dominanci. Prostě si myslí že mu patří svět a je neporazitelnej.
NBacha San - Profil | So 19.3.2022 11:35:56
Bord >> Aha, tak to je celkem možné... Ale já bych řekl, že v Česku je tak do deseti ogarů, takže jisté to asi není:-)
Už nemám takový přehled. Myslivost jsem pověsil na hřebík, zbyla mi jadna čuba a další už pořizovat nebudu, protože jsem je potřeboval k lovu a nebudu držet gaučáka. To by si to plemeno nezasloužilo.
Už nemám takový přehled. Myslivost jsem pověsil na hřebík, zbyla mi jadna čuba a další už pořizovat nebudu, protože jsem je potřeboval k lovu a nebudu držet gaučáka. To by si to plemeno nezasloužilo.
NBacha San - Profil | So 19.3.2022 11:30:31
Vash >> Abych to upřesnil. Já to celkem neodsuzuju, jenom konstatuju, že to tak je, a pokud se to děje v rámci zákona, pak je mi jenom těch psů líto.
Co ale odsuzuju je, že se tak děje v rámci špatně vymahatelného zákona.
Co ale odsuzuju je, že se tak děje v rámci špatně vymahatelného zákona.
Ndrvoštěp - Profil | So 19.3.2022 11:17:00
Vash >> Miluju když jsem se psem na vodítku a řítí se na nás cizí pes, a za ním běží majitel a řve že pes nic nedělá.
NVash - Profil | So 19.3.2022 10:48:17
Bacha San >> Jo na tom je hodně pravdy 👍😩
Taky mi udivuje množství psů ve městech ano a k tomu i množství exkrementů 😡 Na vesnici byl vždy téměř u každé chalupy nějaký vořech. Pravda ne vždy měl na růžích ustláno 😕
Třeba sousedi mají velkého křížence a za celou dobu sem je s ním venku viděl 2x a to maj louku za barákem....
Taky mi udivuje množství psů ve městech ano a k tomu i množství exkrementů 😡 Na vesnici byl vždy téměř u každé chalupy nějaký vořech. Pravda ne vždy měl na růžích ustláno 😕
Třeba sousedi mají velkého křížence a za celou dobu sem je s ním venku viděl 2x a to maj louku za barákem....
NBacha San - Profil | So 19.3.2022 10:08:12
Vash >> Já ti povím, kde se to v lidech bere. Češi už dávno nejsou vzdělaným a pracovitým národem. A když se nemohou odlišit vyšším IQ, snaží se zviditelnit, vylepšit a tedy i odlišit čímkoliv jiným. Protože však všichni takto postižení mají různě hluboko do kapsy a rozdílnou inteligenci, snaží se odlišit tím, na co finančně a mentálně dosáhnou.
Takže vzniklo "české stavební baroko", nechutná vietnamská móda, různé druhy příjmení a končí to naprostou nutností odlišit se třeba "moderní kaprařinou" či vlastnictvím originálního psího plemena. Co na tom, že psy chovat a držet neumí? Hlavně že mají to nejoriginálnější plemeno a pes přeci verbálně neodporuje, jak třeba vlastní dítě, takže nemusí vyvýjet žádnou mentální sílu na jeho ovládnutí. Stačí kolikrát řemen a klacek.
Je zajímavé vidět, jaká plemena si pořizují různí "giganti". Teplákovci obou pohlaví mají ta správná "bojová plemena", zhrzené panelákové paničky dogy, cukrová děvčátka různé ozdobné pejsáčky a třeba bezdomovci vychrtlé křížence. Co na tom, že to je de facto týrání zvířat, hlavní motivací je odlišení se za každou cenu. "Já budu ten nejlepší, nepřehlédnutelný, páč mám nejlepšího psa. A všichni ostatní jsou nuly."
Byl jsem na posledním koncertu U2 v Berlíně a druhý den jsem si město užíval při dlouhatánské, několikahodinové procházce. Za celou dobu jsem potkal 3, slovy TŘI psy...
Tak co k tomu dodat? Vlastnit psa pro své zviditelnění hraničí s mentální retardací:-)
Takže vzniklo "české stavební baroko", nechutná vietnamská móda, různé druhy příjmení a končí to naprostou nutností odlišit se třeba "moderní kaprařinou" či vlastnictvím originálního psího plemena. Co na tom, že psy chovat a držet neumí? Hlavně že mají to nejoriginálnější plemeno a pes přeci verbálně neodporuje, jak třeba vlastní dítě, takže nemusí vyvýjet žádnou mentální sílu na jeho ovládnutí. Stačí kolikrát řemen a klacek.
Je zajímavé vidět, jaká plemena si pořizují různí "giganti". Teplákovci obou pohlaví mají ta správná "bojová plemena", zhrzené panelákové paničky dogy, cukrová děvčátka různé ozdobné pejsáčky a třeba bezdomovci vychrtlé křížence. Co na tom, že to je de facto týrání zvířat, hlavní motivací je odlišení se za každou cenu. "Já budu ten nejlepší, nepřehlédnutelný, páč mám nejlepšího psa. A všichni ostatní jsou nuly."
Byl jsem na posledním koncertu U2 v Berlíně a druhý den jsem si město užíval při dlouhatánské, několikahodinové procházce. Za celou dobu jsem potkal 3, slovy TŘI psy...
Tak co k tomu dodat? Vlastnit psa pro své zviditelnění hraničí s mentální retardací:-)
NVash - Profil | Pá 18.3.2022 20:29:09
Zastřelit.... 😤"Chovaleku" 😡 Kua kde se to v těch lidech bere 😩😭
https://www.novinky.cz/krimi/clanek/tri-zanedbane-sarpeje-museli-utratit-chovatelka-dostala-podminku-40390935
https://www.novinky.cz/krimi/clanek/tri-zanedbane-sarpeje-museli-utratit-chovatelka-dostala-podminku-40390935
Nsven - Profil | Pá 18.3.2022 12:55:55
Bulda 64 >> Ahoj, Nejspíš se řídí citátem: „Čím víc znám lidi, tím raději mám psy.“ .-))
NVash - Profil | Pá 18.3.2022 12:26:13
Bulda 64 >> Jo to je vidět, proto moc nechápu ty hromadný setkání u něj. Pro psy a jejich majitele super, ale on musí trpět 😵
Čtenáři této diskuse také sledují
NFóry59868
NSranda bez nadsázky 🤘10858
NSprávný muž má v kapse nůž8074
NUdírny a uzení51140
NBušákovy plky a frky a různé věci od našich vod412960
NRybářsko-houbařské jádro .-)45010
NZahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro22050
NGastronomická katastrofa aneb, jak vařím já.144805
NZoologický koutek MRKu.33418
NRybářsko - Dřevorubecká klika83006
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNRybáři vs ochránci přirody 79
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNStaré Česke rybářské vybavení 398
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 46
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNPoradna: Sumcařina 2572
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
SvětPVA.cz – Carp PVA Specialist
Jsme specializovaný rybářský e-shop zaměřený na PVA materiály, nástrahy a produkty pro moderní kaprařinu a method...










