Psi, pejskaři, rybáři

Po přečtení mnoha příspěvků na všechna možná i nemožná témata jsem nabyl dojmu, že většina z Vás rybářů má se psi špatnou zkušenost. Já sám jsem majitelem něm. ovčáka, kterého beru téměř všude sebou. Ať už bobkařina, nebo procházka kolem vody s vláčákem v ruce. Už několikrát jsem byl moc rád, že mám u sebe "pejska". Ne kvůli cizím psům, ale lidem. Chci se zeptat, máte horší zkušenosti se psy nebo s lidmi. Samozřejmě co se výkonu rybařiny týče....
Autor diskuse: Mišák - Profil , 10.10.2004 všeobecné - ostatní

NVash - Profil | Pá 18.3.2022 11:53:48

jurasoft >> No tam odsud už vypadl a teď je kousek od Strakoňc....
Názor na něj mám spíš takový rozpačitý 🤔 Ale pokud k němu někdo jezdí jeho volba. Já sem se svýma psaná nikdy nebyl na cvičáku. Vždy sem měl socializovaný psy, který sem mohl v pohodě nechat na volno před krámem 😤 Se psama i lidma byli v klidu. Teď mám ještě mladý jelito, který sice zvládá povely, ale jen když chce 😆 Většinou se to 3-4 rokem poddá 🤘 Psa mám hlavně na hlídání jako kámoše a parťáka do lesa a na ryby. Základní povely mi stačí.

    Ndrvoštěp - Profil | Pá 18.3.2022 8:43:17

    Vash >> 😆😆

      NVash - Profil | Pá 18.3.2022 8:39:50

      jurasoft >> Uf už sem se lekl, že jedeš k Desenskýmu 😆🤘👍

        Ndrvoštěp - Profil | Čt 17.3.2022 23:22:55

        jurasoft >> U toho psího psychologa bude i přistýlka ? Já to umím bez keců a za půlku😆 Cukr a bič👍😆

          Ndrvoštěp - Profil | Čt 17.3.2022 22:43:01

          vundu >> Já to vyřešil šalamounsky. Když mě serou psi, žena, jdu na jedno😆

            Nvundu - Profil | Čt 17.3.2022 22:03:27

            drvoštěp >> ...a proto jsem si postavil novou boudu a kotec...a zena a krysarici maji klid :-))))

              Ndrvoštěp - Profil | Čt 17.3.2022 21:49:49

              jurasoft >> Tahle poučka- na auta versus pes je z příručky z roku kolem 1970 +-. Co se týká asociace. Pes se teď hledá, první čím bych začal. Jeho místo v bytě aby věděl že má zázemí (pevný bod) pak bych začal s výchovou.

                N1Mara - Profil | Čt 17.3.2022 20:25:34

                Vash >> ten pes za to ale Míšo nemůže, vždycky je na vině páníček jinak souhlas :-)))))

                  NVash - Profil | Čt 17.3.2022 20:07:57

                  1Mara >> Hele víš kde bydlím... Všude louky, les. A stávalo se mi, že sem měl nasráno vřed barákem na chodníku. Věděl sem či pes to dělá tak sem si na ně počkal, vysvětlil a byl klid 🤘 Třeba minulý týden sem měl nasráno před brankou. Od psa, který si tu běhá bez dozoru. S majitelem to proberu 🤭
                  Nedávno na mě něco pražák co tu má chatu, když se mu fena vychcala na trávník před bo tak chčijou všici psi. Mysleli, že dělá bobek. Nikdy se mi nestalo, že by se můj pes vysral na chodník a kdyby tak to prostě uklidím 😤 Je to jak píšeš o lidech. Někdo to řeší domluvou s majitelem, někdo sype pepř 😉

                    NSerjoža - Profil | Čt 17.3.2022 20:06:46

                    ..

                      N1Mara - Profil | Čt 17.3.2022 19:52:12

                      Vash >> když vysypu do trávy úmyslně x kilo pepře, pes to načichne a asi mu to není zrovna příjemný , zkus to ty a sám uvidíš, že něco jiného je huba a něco jiného je nos..... tím končím debatu, můj názor je, že to je píčovina a zbytečná, kdyby pániček byl co k čemu, nebude pod něčí okny venčit svého psa aby tam sral a chcal..... .-)

                        NVash - Profil | Čt 17.3.2022 17:40:44

                        1Mara >> Mařeno, dyk nikdo nepsal, že to sype psům do čumáku 🤔 Jako preventivní opatření mě to přijde ok. Pokud není pes uplnej debil tak si dá příště majzla 😉 Jak sem psal, že mi čuba hryzala kabely tak stačilo jednou natřít chilli a byl klid 🤘

                          N1Mara - Profil | Čt 17.3.2022 17:27:28

                          jurasoft >> Juro, dát něco sežrat psovi, co mu nevadí je jedna věc, ale dát mu do čumáku pepř udělá jen vůl................ Hotové vyřízené .-)))

                            NBulda 64 - Profil | Čt 17.3.2022 16:58:03

                            Když trestat, tak bezprostředně při činu ‼
                            Ne se zpožděním. Pes si to pak nedá do souvislosti a bude nedůvěřivý/ bázlivý..(
                            Bacha abyste si ty psy s tím pepřem a chilli nezkurvili !!?

                            Jedno foto z vycházky;))

                              NBacha San - Profil | Čt 17.3.2022 15:05:55

                              jurasoft >> Pořiď si airsoftovou pistolku, mám dvě, sinější na větší čubu a slabší na jezevčíka, a jak ho uvidíš, že něco hryže, natři ho s ní přes kejtu a zařvi fuj! On neví, že ta bolest je od tebe.
                              Jezevčík už dávno nezlobí a čubě stačí domluvit:-)
                              A nebo mu v tom kožichu držet čenich a dát mu něčím přes prdel, ne rukou, aby nevěděl, že to je od tebe. Musíš mu spojit "zločin" s trestem "shůry", jinak se naučí tě ochcávat:-D

                                Ndrvoštěp - Profil | Čt 17.3.2022 13:43:21

                                jurasoft >> Tak ho vem do vietnamský tržnice a nebo vyhledej rasa. A uvidíš jak pes bude hodnej😆😆😆

                                  N1Mara - Profil | Čt 17.3.2022 12:37:29

                                  jurasoft >> No ty jsi tady se začal bavit o tom, že ti psi kálely pod okny , já ne :-)))

                                    N1Mara - Profil | Čt 17.3.2022 12:30:43

                                    jurasoft >> já taky neříkám že jen tvůj pes, prostě tohle je chyba lidí, co ty psi venčí a nechají je tam vysrat a vychcat .-) U nás to dělali také tak a to mám od paneláku 10m. krušné hory, jen do doby, než jim lidé vynadali a tak se to naučili venčit zadem a až v lese .-)

                                      NBord - Profil | Čt 17.3.2022 10:13:18

                                      Cvičil jsem si psy pro myslivost nikdy čich neztratili byli většinou jez.drsnosrstý velký paličáci

                                        Ndrvoštěp - Profil | Čt 17.3.2022 9:58:28

                                        Vash >> Jj, 👍👍👍