Psi, pejskaři, rybáři

Po přečtení mnoha příspěvků na všechna možná i nemožná témata jsem nabyl dojmu, že většina z Vás rybářů má se psi špatnou zkušenost. Já sám jsem majitelem něm. ovčáka, kterého beru téměř všude sebou. Ať už bobkařina, nebo procházka kolem vody s vláčákem v ruce. Už několikrát jsem byl moc rád, že mám u sebe "pejska". Ne kvůli cizím psům, ale lidem. Chci se zeptat, máte horší zkušenosti se psy nebo s lidmi. Samozřejmě co se výkonu rybařiny týče....
Autor diskuse: Mišák - Profil , 10.10.2004 všeobecné - ostatní

NPvl - Profil | St 16.3.2022 14:08:56

Rastislaf >> Už umí nahazovat ? :o§)

    NRastislaf - Profil | Po 14.3.2022 15:46:19

    Tady můj čtyřnohý kámoš, na ryby super parťák ale pouze při kaprolovu, když nahazuji tak je jako blázen, takže vláčet jsem ho vzal jednou a naposledy, na to nemám nervy. Pantáta má doma jeho dcerku a to je pěkný pošuk, teď mu okousala fasádu a pak se pustila do polystyrenu pod ní =D

      N1Mara - Profil | Ne 13.3.2022 11:21:48

      Bulda 64 >> Andy má zlaté ruce, já jsem jen vydřiduch co chce peníze :-))))

        NBulda 64 - Profil | Ne 13.3.2022 10:59:54

        1Mara >> Zlaté ruce 😇

          N1Mara - Profil | So 12.3.2022 15:11:30

          Další na objednávku .-)

            NBord - Profil | Čt 10.3.2022 15:35:43

            Bordík nosil bažanty z vody kachny nejradči měl ježky.Jak ho chyť tak se nedal přivolat dokud mu na hřbetě nevyrval ostny s kusem kůže Ježek se rozbalil a ječel já ho pak musel léčit.Neživý věci mu nic neříkaly

              NBulda 64 - Profil | Čt 10.3.2022 15:28:59

              drvoštěp >> packy jsem mu přivezl včera

                Ndrvoštěp - Profil | Čt 10.3.2022 15:10:42

                Bulda 64 >> A nebo pěknou hovězí kost. A o zábavu má pes postaráno. I syrové vepřové nožičky jsou super👍

                  Ndrvoštěp - Profil | Čt 10.3.2022 15:09:22

                  Bord >> Jak ji pes prokousl, tak jsem hned vyndal ,,duši" a likvidace pokračovala vesele dál. Teď mi přivezli myslivci divočáka. To bude zase rachot😆

                    NBulda 64 - Profil | Čt 10.3.2022 15:03:34

                    drvoštěp >> mičudy už vzaly za své :))), ale chvíli mu to vydrželo...)

                      NBord - Profil | Čt 10.3.2022 15:00:10

                      drvoštěp >> mičuda tu jezevčík honil po dvoře po pár minutách jí nosil v mordé prokousnutou vyfouklou

                        Ndrvoštěp - Profil | Čt 10.3.2022 13:30:27

                        Bulda 64 >> Na to kousání je dobrá kožená mičuda👍

                          NBulda 64 - Profil | Čt 10.3.2022 11:59:58

                          Mám toho dost. Po práci oraz:--)))
                          Zničit pánovi boty dost vyčerpá 🤔

                            Nvalcha186 - Profil | Čt 10.3.2022 11:34:42

                            Lutra >> ing. Louda, to byl borec a dobrej kámoš.

                              Ndrvoštěp - Profil | Čt 10.3.2022 7:13:45

                              vaga >> Sršeň v lese viděti - pomalu rychlým krokem ustupuji😆😆

                                Nvaga - Profil | Čt 10.3.2022 7:03:39

                                drvoštěp >> podla mna by si mohol, kludne bez rukavic.. mozno aj srsne chovat:-)

                                  Ndrvoštěp - Profil | St 9.3.2022 22:12:53

                                  vaga >> Nee, i když myšlenka byla 😆 Proč se ptáš ?

                                    Nvaga - Profil | St 9.3.2022 22:08:28

                                    vundu >> ja si skor myslim ze ho psi nekusu jednoducho zo strachu.. tie hady by mi to potvrdili..

                                      Nvundu - Profil | St 9.3.2022 21:35:07

                                      vaga >> jo...podle me dodnes... zena prej posloucha pracku na nadobi nalhal ji ze v ni neco hrka,vyhnal ji tam hulvat at ma klid u cetnickych humoresek....chudak holka...hada si hreje na prsou... :-)))

                                        Nvaga - Profil | St 9.3.2022 21:28:49

                                        drvoštěp >> choval si niekedy jedovate hady?