Psi, pejskaři, rybáři

Po přečtení mnoha příspěvků na všechna možná i nemožná témata jsem nabyl dojmu, že většina z Vás rybářů má se psi špatnou zkušenost. Já sám jsem majitelem něm. ovčáka, kterého beru téměř všude sebou. Ať už bobkařina, nebo procházka kolem vody s vláčákem v ruce. Už několikrát jsem byl moc rád, že mám u sebe "pejska". Ne kvůli cizím psům, ale lidem. Chci se zeptat, máte horší zkušenosti se psy nebo s lidmi. Samozřejmě co se výkonu rybařiny týče....
Autor diskuse: Mišák - Profil , 10.10.2004 všeobecné - ostatní

NBulda 64 - Profil | So 1.1.2022 16:48:26

Při středečním šumavském výšlapu. Na kopcích zbytky sněhu, pod kopci bez...
Vše nej v novém roce !!!

    NLauri - Profil | So 1.1.2022 15:04:00

    Dnes to je o válení,ale včera byla dlouhá prochajda👍

      NBacha San - Profil | Pá 31.12.2021 21:13:42

      Moji "dílenští" psi přejí všem šťastný nový rok:-)

        Nkoralovec1 - Profil | Pá 31.12.2021 19:16:15

        Vsem pejskarum hodne zdravi v novem roce.

          Nkubah - Profil | Ne 5.9.2021 0:41:32

          http://www.wolfsblut.cz/krmivo-wild-pacific.php

          Tohle je ono... tohle nechutnalo jorkovi, ani barzojovi :-))

            Nkubah - Profil | Ne 5.9.2021 0:33:39

            Já kupuji Wolfsblut - hafanům chutná, granule vypadají pěkně ...

            ( jen teda rybí nechutnalo, zato jsem ho namlel do futra rybám a tam super )

              NSlavetin - Profil | So 4.9.2021 22:36:21

              drvoštěp >> OK, rozumím, z hlediska mých znalostí, náboj má střelu a ne kulku, jako vtip, či replika podobná oné chovné a chovatelské, se snad říká, že kulky má právě pes.

                Ndrvoštěp - Profil | So 4.9.2021 21:58:38

                Slavetin >> To byl vtip😁😁 Mě na to jednou upozornil náš Mvdr. A vždy se tomu tlemím😁 To je jako když ti někdo řekne že pěstuje králiky. Fauna se chová, flora se pěstuje👍

                  NSlavetin - Profil | So 4.9.2021 21:55:10

                  drvoštěp >> Děkuji za upozornění, nejsem v tomto směru znalec, ale i tak mě moc mrzí, jak velká škoda tímto mým vyjádřením vznikla. Nezbývá mi než doufat, že snad čas následky této mé neznalosti zahojí. Doufám a ještě jednou děkuji.

                    Ndrvoštěp - Profil | So 4.9.2021 19:56:24

                    Jen pro upřesnění. Chovná je fena. Stanice je chovatelská😁😁😁

                      NSlavetin - Profil | So 4.9.2021 18:43:36

                      koralovec1 >> My jsme kupovali pejska boxera až v 6 měsících z chovné stanice, jejímž majitelem byl veterinář, resp. snad jeho manželka, teď už přesně nevím a nechci to hledat, a ten nám doporučil pro štěně Carnilove Dog Lamb & Wild Boar 12kg, což prý je jen sušené maso. Je to dost drahé, 12 kg stojí dnes kolem 1.500 Kč, ale pejsek výborně prospíval. Veterinář nám tvrdil, že štěně tím krmili a dal nám do počátku pytel s pár granulemi. Krmili jsme tím pejska snad do 2 let a pak jsme přešli na levnější krmení, ale myslím, že uvádějí také, že je bez obilnin, ale s rýží. Uvádějí, že je to pro psy s citlivým žaludkem, náš boxer po něm také prospívá, ale přidáváme mu ke granulím maso z konzervy. Upozorňuji, že jsme po přechodu z Carnilove vyzkoušeli různá krmiva a toto se mu zatím nepřejedlo a žádné problémy s trávením či stolicí nemá. Obecně, snad ani nepamatuji, že by měl průjem.

                        Ndrvoštěp - Profil | So 4.9.2021 12:02:12

                        koralovec1 >> Já 25 let krmím Happy dogem, vždy kompletní řadou. Plus zvěřinu.

                          Nčolkař,zloch - Profil | So 4.9.2021 9:46:19

                          koralovec1 >> když jsem měl Středoasiata, bral jsem přímo na veterině podle toho jak rostl Hills, mají produkty pro celý vývojový cyklus. Neni to žádná láce, ale vyplatí se, byl z něj výjimečný pes 👍

                            NZV69 - Profil | So 4.9.2021 9:42:01

                            Trénujeme u jezírka než se pojede na ostro k vodě.

                              Nkoki128 - Profil | So 4.9.2021 9:29:13

                              koralovec1 - My dáváme REICO. Je trošku dražší,ale good 👍. Manželka pořídila psa,tak řeší i krmení. Já cvičák, venčení a veterinu 🤷. Nevím ale, jestli se dá koupit v obchodě,nebo to musíš vyřešit přes dýlera 🤔.

                                NEsox - Profil | Pá 3.9.2021 22:36:52

                                koralovec1 >> mam to i to, ale o to přece nejde, jelikož každá značka má řady pro štěňata, mladé psy, dospělé atd. Ale krm co uznáš za vhodné, jen Royal není ten samý pojem, jak před 20ti lety

                                  Nkoralovec1 - Profil | Pá 3.9.2021 21:14:55

                                  Esox >> Ty uz mas asi velky pejskove ja porad stene. Nevim treba jeste nekdo da svuj nazor ( zkusenost budu rad)

                                    Nkoralovec1 - Profil | Pá 3.9.2021 21:12:59

                                    Esox >> ano mas pravdu. Ale tohle jsou granule pro stene. Az ji bude 12 mes prejde na krmivo pro dospele psi. Royal Canin Adult Boxer. Tam take nejsou obilniny. Ale dekuji ti za nazor vazim si toho a kouknu na to.

                                      NEsox - Profil | Pá 3.9.2021 17:06:32

                                      koralovec1 >> za sebe myslím, že znám. Krmíme dá se říct už jen bezobilným krmením, když se podíváš na to co Royal obsahuje, tak za mě pro psovitou šelmu i dost věcí, které pokud nejsou nevhodné, tak určitě kontroverzní.
                                      Můžeš mrknout na N&D, Marp, Essential atd. atd.

                                        Nkoralovec1 - Profil | Pá 3.9.2021 14:40:21

                                        Esox >> Ten jsem si vybral sam. Bereme od nich i granule pro kocouri a jsme spokojeny. A tohle ma i dobre recenze. Čuba to docea hezky zere a myslim ze kdyz je to pro boxery tak by tam melo vsechno byt co potrebuji. Znas neco lepsiho? Cena nerozhoduje.