Psi, pejskaři, rybáři

Po přečtení mnoha příspěvků na všechna možná i nemožná témata jsem nabyl dojmu, že většina z Vás rybářů má se psi špatnou zkušenost. Já sám jsem majitelem něm. ovčáka, kterého beru téměř všude sebou. Ať už bobkařina, nebo procházka kolem vody s vláčákem v ruce. Už několikrát jsem byl moc rád, že mám u sebe "pejska". Ne kvůli cizím psům, ale lidem. Chci se zeptat, máte horší zkušenosti se psy nebo s lidmi. Samozřejmě co se výkonu rybařiny týče....
Autor diskuse: Mišák - Profil , 10.10.2004 všeobecné - ostatní

Nkoralovec1 - Profil | Pá 3.9.2021 14:36:50

Jabadu >> 😀tak to je parada to bych chtel take ale potom to vstavani k zaberu je horsi 😉

    NJabadu - Profil | Pá 3.9.2021 13:33:13

    koralovec1 >> Všechny pelechy a deky na rybách jsou zbytečné. U nás to vždy končí takhle :-)

      NEsox - Profil | Pá 3.9.2021 13:19:52

      koralovec1 >> ten Roayl sis vybral sám nebo ti ho někdo doporučil?

        NPEPO. - Profil | Pá 3.9.2021 12:10:54

        Tak pridám aj ja môjho spoločníka na ryby ked lovím z brehu a nie z lode kde som ešte nenašiel odvahu ho vziať na dlhšiu dobu na čln...Ale aj k tomu možno raz príde

          Nkoralovec1 - Profil | Pá 3.9.2021 7:31:17

          Jabadu >> Dekuji. Netrestam ale dam ji najevo ze se mi to nelibi.

            Nkoralovec1 - Profil | Pá 3.9.2021 7:20:36

            SUFO >> To je jasny ze semnou bude jezdit vikendy. Ale spat bude v bivaku na dece tehle pelech je na chatu. Je to dost velky a nikam se to nevejde 😉

              NJabadu - Profil | Pá 3.9.2021 7:09:38

              koralovec1 >> S tím čuráním musíš vydržet. Hlavně jí za to netrestej. Ještě nemá plně vyvinuté svěrače. Plně vyvinuté svěrače bude mít až kolem 4 měsíců. Sama pak přestane. Boxeři bývají hodně čistotní psy.

                NSUFO - Profil | Čt 2.9.2021 20:20:39

                koralovec1 >> tam bude bivakovat na rybach nebo doma.
                ta moje spi od zacatku na madraci neboli v postely nejradeji pod perinou
                ps. ani se neptala na muj nazor

                  Nkoralovec1 - Profil | Čt 2.9.2021 18:54:26

                  Dnes dorazila zasilka granuli pro čubičku a lepši pelech

                    Njeden3 - Profil | Čt 2.9.2021 18:22:08

                    koralovec1 >> to je jeste mimino :-) nasi štěnáci se to take naučili az skoro po dvou měsicích u nás ....-.tedy ten mladší rychleji,neb to okoukal od toho staršího :-))
                    ale psí slečny jsou pry učenlivějsí

                      Nkoralovec1 - Profil | Čt 2.9.2021 17:01:03

                      jeden3 >> Vim ze se to odnaucuje dlouho. Je to stenatko nema jeste tak vyvinuty močak bude to jeste trvat.

                        Nkoralovec1 - Profil | Čt 2.9.2021 16:58:32

                        jeden3 >> ted 9 tydnu. Mam ji tyden.

                          Njeden3 - Profil | Čt 2.9.2021 14:51:25

                          koralovec1 >> a kolik že jí je?

                            Nkoki128 - Profil | Čt 2.9.2021 14:41:59

                            Taky mám novou kamarádku na ryby. Tady zrovna hlídá vláčkaře 🤦

                              Nkoralovec1 - Profil | Čt 2.9.2021 14:26:11

                              jeden3 >> Jsem zatim spokojen. Posloucha nezlobi porad blbneme. Aaaaale dost bojujem s curanim. Sice s tim pocitame a mame kvuli tomu vsude lino ale nevydrzi ani 2 hod. Ano po kazdem spani s ni hned jdu ven. Ale prijdem napije se a behem chvilky cura.

                                Njeden3 - Profil | Čt 2.9.2021 14:04:24

                                koralovec1 >> už na té fotce je vidět,kdo doma šéfuje :-))

                                  Nkoralovec1 - Profil | Ne 29.8.2021 10:49:44

                                  Tak uz je čubicka doma. Zatim vse v pohode. Neknoura spinka celou noc. Pelech s hrackama si oblibyla.

                                    NBacha San - Profil | Po 23.8.2021 10:46:50

                                    drvoštěp >> Já ti vlastně ani nevím, ale stanici mám cca 25+ a psy mám odmala. Teď jsem cca 5 let.vrh neměl. Uvidím jak teď po covidu. Musel bych čubu uchovnit , což je min. rok.

                                      Ndrvoštěp - Profil | Po 23.8.2021 10:37:27

                                      Bacha San >> Já letos 30let. Letí to, letí...

                                        Njeden3 - Profil | Po 23.8.2021 8:33:15

                                        tak mymáme naše hafany také bez PP¨jsou dva měsíce od sebe,každy úplně z jiného chovu
                                        ještě to jsou štěňata,ale i když jsou si vlastně "cizí" je z nich nerozlučná dvojka
                                        pro nás je důležitější,aby byli zdraví a ve skvělé kondici,než aby chrlili štěňata,proto máme dva kluky