Čína - objednali ste uz nieco?

na ebay som v poslednych dnoch natrafil na sadu zaujimavych vyrobkov

hlasice zaberu s odposluchom, tak som sa ich rozhodol objednat jedna sa o sadu 4 hlasicov + odposluch + baterky + kufrik, vyrobca z ciny, cize tak k tomu aj pristupujem, tu na fore uz par ludi tieto halsice vlastni

http://www.ebay.co.uk/itm/301036204860?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649

okrem toho sa pohravam s myslienkou objednat sonar, tiez cina, laka ma ta cena
http://www.ebay.co.uk/itm/WIRELESS-WATERPROOF-FISH-FINDER-0-6-40m-Wireless-Range-125KHz-Operate-Frequency-/181326103067?pt=UK_CarsParts_Vehicles_BoatEquipment_Accessories_SM&hash=item2a37e0c21b

cinska zavazacia lodka, ktora ma velmi nepresvedcila ale moznu ju niekto vlastni a vie napisat viac...
http://www.ebay.co.uk/itm/skyruleshk-F2-Work-Distance-200yd-RTR-RC-Fishing-Bait-Boat-Green-car-charger-/321143542982?pt=UK_SportingGoods_FishingAcces_RL&hash=item4ac5a594c6

ma niekto dalsie "vychytavky"?
Autor diskuse: neviscarp - Profil , 11.3.2014 všeobecné - náčiní, doplňky

NPvl - Profil | So 19.6.2021 15:12:47

nofish >> poradí ... tak o tom není pochyby :o§)

    Nnofish - Profil | So 19.6.2021 15:06:00

    Pvl >> Co jsem se díval, tak to bude výhodné pořád. Hlavně pokud u jednoho číňana najdeš víc věcí. Zaplatíš 21% DPH ale vysomruješ slevu za množství.
    Uvidíme, myslím, že oni si kluci poradí.

      NPvl - Profil | So 19.6.2021 15:01:12

      nofish >> Já na to nespoléhám co bylo třeba je už doma :o§)) Jen jsem komentoval odpověď .A když už to nebude výhodné zařídím se jinak a nebo .... to nebude " tolik" potřeba :o§))))

        Nnofish - Profil | So 19.6.2021 14:48:29

        Pvl >> Nespoléhal bych na to. Podle všeho jde prostě jen o schválení a podpis. A kdy se tak stane a kdy dojde balík?
        V klidu si chvilku počkej, oni spustí tu jejich celničku, párkrát jim to spadne, někdo hackne, zkolabuje, pak to zprovozní a půjde to v klidu. Doufám, že ali a podobně, vůbec řešit nebudeme a oni to DPH započítají do ceny. Zatím nikde žádné bližší informace.

          Nkolo ture - Profil | So 19.6.2021 8:08:09

          Koukal jsem ze Joom to vyresi ze to clo bude zahrnuty primo v objednavce tak to bude aspon jednodussi ali zatim z nicim neprisel!?

            NPvl - Profil | So 19.6.2021 5:42:33

            nofish >> Trochu ti nerozumím . Jestli to ještě není schváleno tak by to mělo být v snad pohodě . Nebo ne ? Má to jeden takový malý zádrhel (z mého pohleu ) Objednám př. prvního července a schválení bude také tento měsíc s tím, že bude platit př. od prvního srpna --pak budu mít nejspíš (dost pravděpodobně) smolíka .(zásilka do konce měsíce nemusí dorazit ) Slovo neurčito neberu jako že za půl roku nebo vůbec .

              Nnofish - Profil | So 19.6.2021 1:58:47

              Pvl >> nespolehal bych na to. Rozhoduje doruceni na celnici, ne datum objednavky a zaplaceni.

                Ndrvoštěp - Profil | Pá 18.6.2021 14:06:37

                Pvl >> 🤣🤣🤣

                  NPvl - Profil | Pá 18.6.2021 14:04:49

                  antony >> Tak přeci je k něčemu to jejich pracovní pracovní nasazení :o§)

                    Nantony - Profil | Pá 18.6.2021 13:22:30

                      NRobur - Profil | Po 14.6.2021 10:12:02

                      tuším 20. 5. jsem ještě objednal dva navijáky. Oba už jsou doma, ten 1 stál 22,5E. takže chloupek přes limit, ale doručen bez problémů.

                        Ndrvoštěp - Profil | Ne 23.5.2021 13:50:51

                        nofish >> 👍👍👍

                          Nnofish - Profil | Ne 23.5.2021 6:24:16

                          drvoštěp >> Ja si myslim, ze si cinan do te doby poradi. To spis nas stat nam nadela problemy. Aplikaci celnicka spousti az v den, kdy se bude platit dph. Je nam vsem snad jasne, ze jim to nebude fungovat, ne? :-)

                            Ndrvoštěp - Profil | So 22.5.2021 20:19:32

                            xr125l >> Bohužel asi ano. Jen jsem zvědav jak bude pošta vracet odmítnuté balíčky. A hlavně kdo to bude platit...

                              Nxr125l - Profil | So 22.5.2021 19:56:54

                              drvoštěp >> Takže je to přesně co píšu,i když je doprava zdarma ,tak pošta cenu dopravy určí podle tabulek a pak se teprve vypočítá DPH.

                                Červené karty: Kajman60