Čína - objednali ste uz nieco?

na ebay som v poslednych dnoch natrafil na sadu zaujimavych vyrobkov

hlasice zaberu s odposluchom, tak som sa ich rozhodol objednat jedna sa o sadu 4 hlasicov + odposluch + baterky + kufrik, vyrobca z ciny, cize tak k tomu aj pristupujem, tu na fore uz par ludi tieto halsice vlastni

http://www.ebay.co.uk/itm/301036204860?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649

okrem toho sa pohravam s myslienkou objednat sonar, tiez cina, laka ma ta cena
http://www.ebay.co.uk/itm/WIRELESS-WATERPROOF-FISH-FINDER-0-6-40m-Wireless-Range-125KHz-Operate-Frequency-/181326103067?pt=UK_CarsParts_Vehicles_BoatEquipment_Accessories_SM&hash=item2a37e0c21b

cinska zavazacia lodka, ktora ma velmi nepresvedcila ale moznu ju niekto vlastni a vie napisat viac...
http://www.ebay.co.uk/itm/skyruleshk-F2-Work-Distance-200yd-RTR-RC-Fishing-Bait-Boat-Green-car-charger-/321143542982?pt=UK_SportingGoods_FishingAcces_RL&hash=item4ac5a594c6

ma niekto dalsie "vychytavky"?
Autor diskuse: neviscarp - Profil , 11.3.2014 všeobecné - náčiní, doplňky

NČÁP - Profil | Čt 8.7.2021 15:44:50

nofish >> Naopak, správný dotaz.
Zkoušel jsem ty objednávky, u kterých je "tracking number" ve tvrau "RR...........F", mám ho u objednávek od cca +-10$ výše.
Ty centové, dolarové mají jiný kód a ty skutečně pošta nedohledá. Máš tedy pravdu, u těch bude asi problém.

    Nnofish - Profil | Čt 8.7.2021 14:56:55

    ČÁP >> Hloupý dotaz. Tobě jde nějaká zásilka z ali sledovat na portálu pošty? Já vím, že to potřebuješ k tomu celnímu prohlášení. Tak jsem zkusil pět balíčků, co mi jde a ani jeden nejde sledovat. 17track to zvládá v pohodě, ale pošta to vysledovat nedokázala.

      NČÁP - Profil | Čt 8.7.2021 14:37:07

      Robinko15 >> Aplikace celní správy eCEP, přihlášení pomocí "edientity" (já mám např. bankovní identitu) nebo "datovou schránkou".
      Zkoušel jsem se tam přihlásit a vyplnit si "celní prohlášení". Dostal jsem se z bodu 1 "výběr typu zásilky" (zásilka do 150EUR), na bod 2 "ověření existence zásilky". Tam jsem skončil, jelikož nemám žádnou aktivní zásilku :-D.
      Zkoušel jsem zadat číslo zásilky, co mi již dorazila a to nebralo ...
      Pokud máš již na Ali přiděleno u objednávky číslo zásilky, kterou můžeš sledovat na portálu České pošty, tak by jsi už měl být schopen dopředu to na eCEP vyplnit.
      Nevím, co všechno to bude chtít v dalších krocích na eCEP - informace o zásilce, informace o obsahu zásilky?

        Nantony - Profil | Čt 8.7.2021 14:26:51

        Robinko15 >> Ahoj, objednal jsem včera baterku do NTB, také mě naskočilo DPH (VAT) a su zvědavý, stejně jak ty, jak se k tomu postaví naše pošta v Praze.

          Nnofish - Profil | Čt 8.7.2021 14:22:06

          Robinko15 >> Musíš si to dohledat. Já to zatím neřešil, ale v ČR - celnice na to má webové rozhraní, nebo nějakou aplikaci, kam se zadá nějaký kód z objednávky u Aliexpressu a tím pádem poznají, že je DPH doplaceno a balík pustí dál. Alespoň tak by to mělo fungovat.

            NRobinko15 - Profil | Čt 8.7.2021 14:18:52

            Ahojte. Objednavali ste uz baliky po 1.7? Pri objenavke mi automaticky sa pripocita DPH a zaplatim to automaticky predajcovi. Otazka je ci mi colnica takyto balik nezastavi na colnici a nebudu ho chciet preclit alebo daco ine vymyslat. Dakujem

              Nnofish - Profil | Čt 8.7.2021 1:33:02

              marktomark >> Nevim jak fungujete vy, ale u me podle sledovani zasilek drzi dva balicky posta uz asi mesic a pul, asi spolehaji na to, ze na me vydelaji a cekaji na schvaleni doplatku dph, jeste bude sranda.... :-)
              Jinak dnes jsem se hen tak orientacne dival na nakupy z ali a doruceni z eu a snazi se kluci cinsti.
              Nevim, proc bych Mel nakupovat cinske zbozi za x-nasobne ceny z nasich obchodu, kdyz hromada z nich ma i fotky produktu zkopirovane z aliexpressu, kde to nakoupili.

                Nmarktomark - Profil | St 7.7.2021 22:49:56

                Prvy spoplatneny balik

                  Nnofish - Profil | St 7.7.2021 18:06:08

                  kaprus >> tři roky na vláčení, po dvou tekly ponožky. Ale ona je chyba v tom provozovat pochodová cvičení lesem, teď už jsem se naučil hodit to na sebe až když lezu do vody. A měl jsem k tomu nic moc boty.
                  čínu má spousta známých, muškařů, dva i jen ty kalhoty do pasu, nikdo nenadává.

                    Nkaprus - Profil | St 7.7.2021 17:48:52

                    nofish >> ahoj. Jak dlouho vydržely ty první??

                      NGarys - Profil | So 26.6.2021 11:17:35

                      ZdenekTDM >> na jednom z obrázků je napsáno jeerkool, takže člověk to zkusí napsat na alíka...a ejhle, ono je to ukáže.

                        Nnofish - Profil | Pá 25.6.2021 14:09:02

                        ZdenekTDM >> jsou odsud https://jeerkoolwestlake.aliexpress.com/store/4576009?
                        Je toho plný aliexpress, jenom co se dívám, tak prodejce už nemá tu možnost přepravy co jsem volil, asi za 200-300 zásilkovou službou, proto jsem je bral- 9-18 dní dodání, nakonec ani tolik ne.
                        Jedny číňany už jsem zničil, tak jsem objednal další. MI to na přívlač stačí, pokud někdo šlape vodou celý den na mouchu, klidně ať si koupí podstatně dražší, já nechci tyhle čínské kupovat u nás za 5000 jen za kalhoty :-)

                          NZdenekTDM - Profil | Pá 25.6.2021 11:38:13

                          nofish >> Co je to za broďáky? Mohl bych poprosit o odkaz?

                            Nnofish - Profil | Pá 25.6.2021 10:00:07

                            V sobotu objednano, dnes vyzvednuto i fedexu.
                            Fabrika ocividne vyrabi pro nejmenovanou polskou znacku :-)

                              NEruve - Profil | St 23.6.2021 20:27:39

                              Nekupuje někdo háčky s plně uzavřeným očkem ? Jinak budu muset kupovat zde, něco ve smyslu owner ct

                              dík

                                Červené karty: Kajman60