Čína - objednali ste uz nieco?

na ebay som v poslednych dnoch natrafil na sadu zaujimavych vyrobkov

hlasice zaberu s odposluchom, tak som sa ich rozhodol objednat jedna sa o sadu 4 hlasicov + odposluch + baterky + kufrik, vyrobca z ciny, cize tak k tomu aj pristupujem, tu na fore uz par ludi tieto halsice vlastni

http://www.ebay.co.uk/itm/301036204860?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649

okrem toho sa pohravam s myslienkou objednat sonar, tiez cina, laka ma ta cena
http://www.ebay.co.uk/itm/WIRELESS-WATERPROOF-FISH-FINDER-0-6-40m-Wireless-Range-125KHz-Operate-Frequency-/181326103067?pt=UK_CarsParts_Vehicles_BoatEquipment_Accessories_SM&hash=item2a37e0c21b

cinska zavazacia lodka, ktora ma velmi nepresvedcila ale moznu ju niekto vlastni a vie napisat viac...
http://www.ebay.co.uk/itm/skyruleshk-F2-Work-Distance-200yd-RTR-RC-Fishing-Bait-Boat-Green-car-charger-/321143542982?pt=UK_SportingGoods_FishingAcces_RL&hash=item4ac5a594c6

ma niekto dalsie "vychytavky"?
Autor diskuse: neviscarp - Profil , 11.3.2014 všeobecné - náčiní, doplňky

Nkarloson - Profil | So 18.10.2014 11:49:13

nemáte někdo zkušenost s podvodní kamerou/foťákem? Kvalita záznamu, výdrž baterie

    Nzaxxx - Profil | So 18.10.2014 11:00:06

    ja mám hodinky z číny asi čtvery, záleží na provedení, kvalitě dost, ty nejlevnější maji jen hlavní ciferník funkční, vše ostatní je jen imitace ... ale vesměs jsem se všema hodně spokojenej, jen nejsou ani voděodolný, jedny jsem odrovnal i v dešti :)

      Nafjee - Profil | So 18.10.2014 9:34:03

      Ti Sento >> Jak je máš dlouho?

        NPallermo - Profil | So 18.10.2014 9:30:02

        Ti Sento >> hele ty sem nepis nic ty sem davas jen odkazy co sis objednal ale ve skutecnosti to bude uplne jinak asi jako stemi cluny .

          NHamon - Profil | Pá 17.10.2014 22:26:06

          Martin M. >> len dockaj, aby tí neprišlo 512 kariet s kapacitou 1 Gb :-)

            NJoeChains - Profil | Pá 17.10.2014 12:20:24

            Martin M. >> Jak rikam, uvidis, popis na webu nebo na krabici snese ledacos. :-)

              NMartin M. - Profil | Pá 17.10.2014 12:00:12

              JoeChains >> je to klasicke USB 2.0 s rychlosti kolem 10-15 MB/s. Maji tam i USB 3.0, kde z toho vytahnes 50-150MB/s, coz uz je rychlost bezneho HDD.
              Ja to beru jako archivni medium, kde mne rychlost az tak netrapi. Navic nemam na notebooku ani na tv prehravaci USB 3.0.

                NFanaticosM - Profil | Pá 17.10.2014 10:48:01

                Gloton >> už jsem to dal zrušit :D jsem debil co :)

                  Nkarloson - Profil | Pá 17.10.2014 9:55:16

                  Martin M. >> Podívej, jestli je to ta stejná jak má tisento tak bude přesně podle popisu a možná ještě nějaký to giga navíc :-) Ti sento promiň, ale už to bylo naposled co jsem se neudržel :-)

                    NGloton - Profil | Pá 17.10.2014 9:31:02

                    FanaticosM >> Ten je exklusivní a kapacitu má proměnnou....podle toho, co se ti do toho case podaří nasypat..... :-)
                    Ale co, tak dokoupíš HDD, třeba takovýto http://www.czc.cz/wd-blue-1tb/126737/produkt?q-cate​gory-id=dd8hmoefnegoj8kg1sap470pic a bude to OK.

                      NJoeChains - Profil | Pá 17.10.2014 9:27:09

                      Martin M. >> Tak ty giga to mozna mit bude, ale rychlost pristupu bude trochu nekde jinde nez u externiho HDD/ klasicky flashky. :-)

                        NGloton - Profil | Pá 17.10.2014 9:25:20

                        Martin M. >> Já takovým zázrakům moc nevěřím, to už je moc podezřelé. Ale zvědavej jsem taky. Nezapomeň nás potom informovat.

                          Njudas.d - Profil | Pá 17.10.2014 9:20:37

                          Martin M. >> tak pak napiš,jak to stou fleshkou je:-)

                            NMartin M. - Profil | Pá 17.10.2014 8:51:04

                            karloson >> mam objednanou tu tiSantovu fleshku 512GB za 300kc. Pokud to neni podvod (v CR stoji 10 litru), tak jakekoliv externi HDD uz nemaji smysl.

                              Nkarloson - Profil | Pá 17.10.2014 8:46:33

                              Martin M. >> ale za ty prachy, nekup to :-)

                                NMartin M. - Profil | Pá 17.10.2014 8:44:05

                                FanaticosM >> to je jen prazdny externi box na HDD

                                  NFanaticosM - Profil | Pá 17.10.2014 7:32:44

                                  Gloton >> tak to já si objednal HDD za 8,94 EUR http://www.aliexpress.com/snapshot/6289438996.html

                                    NGloton - Profil | Pá 17.10.2014 0:23:15

                                    Jojo, ideální je to na nákup drobností. Z Ebay už ale klidně i ty navijáky atd., jsou totiž některé o hodně levnější třeba z Itálie, UK...
                                    Dneska jsem si koupil u nás v krámě ext HDD WD, za pouzdro chtěli 170,-Kč. To se mi dávat nechtělo a dobře jsem udělal. Úplně to samé jsem vzal teď z Ebay
                                    http://www.ebay.com/itm/231101102145?_trksid=p20607​78.m2749.l2649&var=530275338702&ssPageName=STRK%3AM​EBIDX%3AIT

                                      NTi Sento - Profil | Čt 16.10.2014 22:00:25

                                      mik UTD >> ahoj nektery navi jsou dobry ale nektery fakt na prd ale ja radsi kupuju pruty a navijaky tady a takovy olova a lanka a obratliky nebo hacky na maly rybky tam kupuju i vlasce mam nejaky doma daiwa a poseidon a nejaky blbinky

                                        Červené karty: Kajman60