Čína - objednali ste uz nieco?

na ebay som v poslednych dnoch natrafil na sadu zaujimavych vyrobkov

hlasice zaberu s odposluchom, tak som sa ich rozhodol objednat jedna sa o sadu 4 hlasicov + odposluch + baterky + kufrik, vyrobca z ciny, cize tak k tomu aj pristupujem, tu na fore uz par ludi tieto halsice vlastni

http://www.ebay.co.uk/itm/301036204860?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649

okrem toho sa pohravam s myslienkou objednat sonar, tiez cina, laka ma ta cena
http://www.ebay.co.uk/itm/WIRELESS-WATERPROOF-FISH-FINDER-0-6-40m-Wireless-Range-125KHz-Operate-Frequency-/181326103067?pt=UK_CarsParts_Vehicles_BoatEquipment_Accessories_SM&hash=item2a37e0c21b

cinska zavazacia lodka, ktora ma velmi nepresvedcila ale moznu ju niekto vlastni a vie napisat viac...
http://www.ebay.co.uk/itm/skyruleshk-F2-Work-Distance-200yd-RTR-RC-Fishing-Bait-Boat-Green-car-charger-/321143542982?pt=UK_SportingGoods_FishingAcces_RL&hash=item4ac5a594c6

ma niekto dalsie "vychytavky"?
Autor diskuse: neviscarp - Profil , 11.3.2014 všeobecné - náčiní, doplňky

Pallermo - Profil | Ne 19.10.2014 17:36:10

Bomber76 >> no asi tak nejak no :D a co ty koupis :D
jeste :D

    Bomber76 - Profil | Ne 19.10.2014 17:22:08

    Pallermo >> Ještě mu nedorazil foťák z číny. Ale pošle ti na ten foťák odkaz. :-)

      Pallermo - Profil | Ne 19.10.2014 17:18:51

      Ti Sento >> nejaky foto nam dej tvych hodinek pohromade

        syrus - Profil | Ne 19.10.2014 16:28:04

        osud >> Nejsou funkční.

          nofish - Profil | Ne 19.10.2014 13:33:28

          syrus >> Máš tak malou ruku, nebo jsou tak velké? :-) Kolik to má průměr ciferníku?

            osud - Profil | Ne 19.10.2014 13:30:34

            Ti Sento >> pak napiš jesti ty ostatní ciferníky jsou funkční nebo taky pouze imitace jak na ferrari které jsem si objednal

              JoeChains - Profil | So 18.10.2014 21:22:16

              Straspytlik69 >> :-D

                Ti Sento - Profil | So 18.10.2014 20:34:51

                Straspytlik69 >> ahoj stridam to kazdej den jiny a luxusne se tesim na ty dieselky vypadaji dost dobre

                  Straspytlik69 - Profil | So 18.10.2014 20:33:42

                  Ti Sento >> takže máš hotovo,hodinky na všech končetinách :-)

                    Ti Sento - Profil | So 18.10.2014 19:04:41

                    venca1 >> ahoj hodinek mam ted s tema co mi prijdou tak 4 takze v pohode

                      nofish - Profil | So 18.10.2014 19:00:27

                      Martin M. >> na nádraží v podchodu (třeba aukro) by stály ne 150, ale 600 :-)

                        Straspytlik69 - Profil | So 18.10.2014 16:07:32

                        Martin M. >> v Semilech podchod nemáme :-D

                          venca1 - Profil | So 18.10.2014 15:37:24

                          Martin M. >> V Ostravě se v nádražním podchodu prodává úplně jiné zboží. :-))

                            Martin M. - Profil | So 18.10.2014 15:29:14

                            Na nadrazi v podchodu byste si je nekoupili, ale pres eshop ty stejne jo? :-)

                              venca1 - Profil | So 18.10.2014 15:01:37

                              Ti Sento >> Kolik už máš těch hodinek? :-)) Tento měsíc si nějaké objednával, minulý dvoje....:-))

                                syrus - Profil | So 18.10.2014 14:52:17

                                zaxxx >> Mám tady ty a vodotěsný jsou.Koupu se s nima a do pohody.Cena byla 9 USD.

                                  Gloton - Profil | So 18.10.2014 13:49:39

                                  Ti Sento >> Ty bláho....to je budík :-)

                                    karloson - Profil | So 18.10.2014 11:50:19

                                    Ti Sento >> Můžeš sem hodit foto detail zapínání?

                                      Červené karty: Kajman60