Čína - objednali ste uz nieco?

na ebay som v poslednych dnoch natrafil na sadu zaujimavych vyrobkov

hlasice zaberu s odposluchom, tak som sa ich rozhodol objednat jedna sa o sadu 4 hlasicov + odposluch + baterky + kufrik, vyrobca z ciny, cize tak k tomu aj pristupujem, tu na fore uz par ludi tieto halsice vlastni

http://www.ebay.co.uk/itm/301036204860?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649

okrem toho sa pohravam s myslienkou objednat sonar, tiez cina, laka ma ta cena
http://www.ebay.co.uk/itm/WIRELESS-WATERPROOF-FISH-FINDER-0-6-40m-Wireless-Range-125KHz-Operate-Frequency-/181326103067?pt=UK_CarsParts_Vehicles_BoatEquipment_Accessories_SM&hash=item2a37e0c21b

cinska zavazacia lodka, ktora ma velmi nepresvedcila ale moznu ju niekto vlastni a vie napisat viac...
http://www.ebay.co.uk/itm/skyruleshk-F2-Work-Distance-200yd-RTR-RC-Fishing-Bait-Boat-Green-car-charger-/321143542982?pt=UK_SportingGoods_FishingAcces_RL&hash=item4ac5a594c6

ma niekto dalsie "vychytavky"?
Autor diskuse: neviscarp - Profil , 11.3.2014 všeobecné - náčiní, doplňky

NTi Sento - Profil | Čt 16.10.2014 21:55:09

SHARK1974 >> ahoj jj ale me poslou i cislo jakmile to odeslou takze si to sleduju kde to mame jak v cizine ze zbozi cestuje a potom vzapeti posta prraha , potom pobocka kromeriz a doruceni zasilky no problema nektery zbozi jsem mel do 12 dnu doma nekteri jsou fakt rychli ale nekteri si davaji nacas ale pokud si hlidate termin odeslani a oni to nedodrzi muzete otevrit spor s hlavnim clenem :::)))) a to je potom frkot

    NTi Sento - Profil | Čt 16.10.2014 21:52:37

    Frozsty >> Ahoj ja starej mazak to mam udelany jako platbu virtualni kartou je to nejlepsi a nejvic zajisteny ono platit to z bezneho uctu je trosicku riziko preci jenom je to jako ze chcete platit dojde vam platebni kod tim se to zaplati strhnou se penize a po dvou hodinach ten kod se zlikviduje neexistuje takze se mi nemuze nikdo dostat do uctu mam to u cetelem je to jeden z nejlip zabezpecenych plateb spokojenost nejvetsi nikdo se ti nedostane na ucet

      NSHARK1974 - Profil | Čt 16.10.2014 21:28:31

      Někdy to chce strpení, pokud je poštovné zdarma, tak na to mají myslím kolem 40 dnů, tak nestresujte po pár dnech, jestli je někdo nedočkavý, tak si měl připlatit poštovné.....Bez poštovného jsem nějaké věci měl doma cca za 10-15 dnů a 2x i za měsíc a to s tím, že ve sledování zásilky nebylo dokonce žádné info a teprve až jsem to převzal tak to tam naskočilo........

        Nkarloson - Profil | Čt 16.10.2014 21:20:38

        Frozsty >> Známej čekal na vrácení peněz měsíc po tom co to zrušil

          NFrozsty - Profil | Čt 16.10.2014 21:14:12

          karloson >> No ono jako ve výpisu nevím že tu transakci, ale na učtu se ty peníze prostě odečtou no.. už je to 9 dní a dotyčnej furt nic a když mu píšu tak bez reakce ani není schopen odpovědět, tak nevím co s tím mám dělat.. Chtěl bych to zrušit a objednat znovu u jiného.. ale prachy chci zpátky co nejdřív.. Nechci čekat 20 dní než vyprší čas u té objednávky

            NFrozsty - Profil | Čt 16.10.2014 20:56:34

            JoeChains >> Order Number:XXXXXXXX

            Status:
            The supplier is processing your order
            Reminder:
            This order will be automatically cancelled if the supplier does not ship your order within: 20days 7hours 36minutes 16seconds .
            Extend Processing Time Request Order Cancellation

            No to možná jo, ale takhle dlouho se mi čekat nechce...

              Nkarloson - Profil | Čt 16.10.2014 20:54:35

              Frozsty >> Já platím z citibank a vždycky to chvíli trva nejmíň ty dva dny. Vždycky dojde z aliku email, že je zásilka odeslána a strhnou se prachy

                NFrozsty - Profil | Čt 16.10.2014 20:48:52

                karloson >> No hele já mám učet u GE money bank a hned jak zaplatím něco na aliex tak se mi to z účtu strhne... takže nevím no jak to je, právě proto se ptám

                  Nmik UTD - Profil | Čt 16.10.2014 12:28:58

                  FanaticosM >> doporučuji pečlivě vybírat a případně si napsat prodejci o více foto a info, kupoval jsem 2ks pro děti a jeden dobrý druhý na prd

                    NFanaticosM - Profil | Čt 16.10.2014 9:59:18

                    mik UTD >> díky za info, a co naviják ?

                      NStandič - Profil | Čt 16.10.2014 9:40:27

                      mik UTD >> Ok.diky.

                        Nmik UTD - Profil | Čt 16.10.2014 9:39:04

                        FanaticosM >> Pruty nebrat!!! alespon já mám špatnou zkušenost, i když to zněj létalo pěkně větší zátěž nevydržel a 3 tis v řiti

                          Nmik UTD - Profil | Čt 16.10.2014 9:38:12

                          Sikulam >> jj sem napsal 20 :D

                            Nmik UTD - Profil | Čt 16.10.2014 9:36:57

                            Standič >> většinou je to na domluvě s prodejcem, ale nad 50 dolarů nejdu, vždy je lepší něco zaplatit než čekat na dodejky a další blbákoviny co pak celníci chtějí

                              Nkarloson - Profil | Čt 16.10.2014 9:12:57

                              Frozsty >> Já jsem tam jednou řešil něco a při té příležitosti jsem se ptal na ten systém, no a pochopil jsem to takto.... Koupíš, zaplatíš kartou, ale platba ti z účtu odejde až v momentě kdy prodejce zadá do systému nějaké podací číslo, důkaz že zboží odeslal, takže třeba za 2 nebo 4 dny. Ale i tato platba zůstává na nějakém sběrném účtu aliex a až po tvém odklepnutí že to máš doma, nebo po té lhůtě doručení teprve peníze dostane prodejce. Vidím to na výpisu vždy, že platba odchází až po nějakém tom dni, nikdy neodešla ihned po nákupu. Takže když ty zrušíš obchod dříve než to prodejce odeslal, tak se nic neděje, protože platba ti z účtu ještě neodešla.
                              Takto jsem to pochopil, pokud je to jinak, rád se nechám poučit

                                NJoeChains - Profil | Čt 16.10.2014 8:28:16

                                Frozsty >> Mam pocit, ze to ali zrusi sami, kdyz to do nejaky doby prodejce neodesle, ne?

                                  NFanaticosM - Profil | Čt 16.10.2014 8:04:08

                                  Poradil by mi někdo fundovaný a zkušený ?? Hledám na aliexpress nějaký fajnový naviják a prut(děličku) na vláčku, cílem je malý potok a Morava - okouni,boleni,štiky a třeba i sumíci :-) díky za každou radu ....

                                  jinak včera jsem udělal první objednávky z Číny(čelovky,woblery, lanka), tak jsem zvědavý, pak napíšu své postřehy ...

                                    NSikulam - Profil | Čt 16.10.2014 7:59:59

                                    mik UTD >> DPH je již 21%

                                      NFrozsty - Profil | Čt 16.10.2014 5:08:11

                                      Zdar, tohle se mi stalo po prvé ... je to už 8 dní co jsem objednal a stále mám status "Awaiting Shipment" když prodejci píšu tak nereaguje.. ? A nechce se mi čekat co z toho vyleze.. Takže když dám u objednávky Cancle order, tak se mi vrátí peníze zpět na účet ? díky

                                        Červené karty: Kajman60