Čína - objednali ste uz nieco?

na ebay som v poslednych dnoch natrafil na sadu zaujimavych vyrobkov

hlasice zaberu s odposluchom, tak som sa ich rozhodol objednat jedna sa o sadu 4 hlasicov + odposluch + baterky + kufrik, vyrobca z ciny, cize tak k tomu aj pristupujem, tu na fore uz par ludi tieto halsice vlastni

http://www.ebay.co.uk/itm/301036204860?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649

okrem toho sa pohravam s myslienkou objednat sonar, tiez cina, laka ma ta cena
http://www.ebay.co.uk/itm/WIRELESS-WATERPROOF-FISH-FINDER-0-6-40m-Wireless-Range-125KHz-Operate-Frequency-/181326103067?pt=UK_CarsParts_Vehicles_BoatEquipment_Accessories_SM&hash=item2a37e0c21b

cinska zavazacia lodka, ktora ma velmi nepresvedcila ale moznu ju niekto vlastni a vie napisat viac...
http://www.ebay.co.uk/itm/skyruleshk-F2-Work-Distance-200yd-RTR-RC-Fishing-Bait-Boat-Green-car-charger-/321143542982?pt=UK_SportingGoods_FishingAcces_RL&hash=item4ac5a594c6

ma niekto dalsie "vychytavky"?
Autor diskuse: neviscarp - Profil , 11.3.2014 všeobecné - náčiní, doplňky

Ti Sento - Profil | Po 29.9.2014 20:44:22

toto jsem si objednal a tohle mi zamitly http://www.aliexpress.com/item/Free-EMS-Shipping-SA​LTO-DH-600-Aluminum-Alloy-Downhill-Bike-Frame-Softa​il-Frame-Suspension-Frame-17inch/1486326667.html je fakt ze to je hodne kacek s timto jsem to objednaval http://www.aliexpress.com/item/RST-fork-mountain-bi​ke-downhill-fork-R1-SUPER-hydraulic-suspension-fork​/2032911583.html a zamitli to taky chtel jsem si poskladat bike a nejak to nevyslo ale za tyhle dve vecicky bych tady dal i pres 100 000kc v pohode

    syrus - Profil | Po 29.9.2014 20:41:20

    PYTLAKS >> Tak,tak.Kdo není línej tak volá levně.Doma platím za tři mobily dohromady okolo 650kč měsíčně.A to voláme relativně dost.

      karloson - Profil | Po 29.9.2014 20:39:19

      andrei11 >> bodejť by ne, to už je stará finta, tak do toho lezou. Žádný domluvy jako dárek, poprosit prodejce aby prostě uvedl cenu třeba jen 19 euro a je klid. Vědí moc dobře ti čiňani jak to tady máme, takže velice rádi vyhoví, nic je to nestojí a vědí, že když to nenapíše levněji on tak má dalších 150 konkurentů.

        Ti Sento - Profil | Po 29.9.2014 20:36:42

        andrei11 >> ty jo tak to cumim nam se to jeste nestalo ze by drazsi zasilku otevreli ale jednou ano objednavali jsme tam kolo a to jo to se podivali a v pohode sice jsem musel dokladat nejaky papiry ohledne objednavky ale v pohode

          PYTLAKS - Profil | Po 29.9.2014 20:36:37

          nofish >> samozřejmě,taky to vidím tak,ale je to u nás tak nastavené,tož platíme jak jelita

            syrus - Profil | Po 29.9.2014 20:36:24

            nofish >> dík

              andrei11 - Profil | Po 29.9.2014 20:34:29

              Ti Sento >> tak mne sa stalo, ze som mal zasielky oznacene ako "gift" aj z USA aj z Ciny. A colnici veselo otvorili...

                PYTLAKS - Profil | Po 29.9.2014 20:33:34

                syrus >> to je ono,záleží jen na nás kolik si toho necháme líbit,vem si mobilní operátory jak nás roky dřeli z kože:-)

                  Ti Sento - Profil | Po 29.9.2014 20:30:49

                  hojte muzete me zase lincovat ale pokud se treba s nima domluvite samozrejme anglicky tak do tisicovky to posilaji jako darek tudiz se neplati clo a dan a nebo daji platbu na dve ruzny to chce s nima komunikovat trosku a jinak jak se tu pise ano to se vypocitava z ceny zbozi ale tusim ze do urcite castky to neni tusim 22 euro nebo kolik to ma v kompetenci moja a kdyz objedname drazsi nechame si to po domluve poslat jako darek a neplatime taky nic ted mi z tama dosly lanka , hacky a nejaky obleceni a pro moju bunda kozenkova za hodne slusny kacky ted je tam docela dost obleceni za dost dobry ceny :::)))))))))))

                    nofish - Profil | Po 29.9.2014 20:26:39

                    PYTLAKS >> to je pravda, ale vem si, že jsem koupil za 120Kč, 300m šňůry a je fakt použitelná. Jedna věc jsou náklady prodejce, to určitě, ale druhá je, že když je zboží razantně dražší, možná na ty náklady taky tak rychle nevydělá a tím pádem zase musí prodávat draze. Nejsem obchodník, ale má to logiku.
                    Tak i tak, já mám výplatu jednu. A prostě mě zajímá, za kolik koupím totožné zboží u nás a za hranicemi. Chápu, že se prodejce musí nějak živit, ale nějak mě nezajímá, jaký má zisk, jaké náklady, stejně jako jeho nezajímá, kde vezmu peníze, když k němu jdu nakoupit. Rozhodující je přece jenom cena. Teda u takových věcí, jako je pletenka, ne u věcí, kde požaduješ záruku, nebo dokonce bezpečnost toho zboží (elektronika, třeba).

                      syrus - Profil | Po 29.9.2014 20:22:28

                      Pallermo >> Takže dejme tomu,že koupím věc za v přepočtu za 1000kč.S daní a clem to bude dělat třeba 1200kč?

                        Pallermo - Profil | Po 29.9.2014 20:17:57

                        syrus >> hele clo ti vypocitaj z celkove ceny veci ale neni to nic moc u tak male castky clo+ dph :D ale nebude to mit na berounku :D
                        takze je to ruznee

                          syrus - Profil | Po 29.9.2014 20:14:21

                          Pallermo >> Ty baterky sou nabíjecí a sou 2x větší jak klasický AA.Byly k tomu dvě nabíječky a ta výdrž a dosvit je neskutečná.

                            syrus - Profil | Po 29.9.2014 20:12:45

                            Pallermo >> Kolik se platí CLO?

                              Pallermo - Profil | Po 29.9.2014 20:12:45

                              syrus >> jojo tam je zajmave ta baterka 4200 :D to je masakrrrr jestli to tak je nevime zjistime

                                Pallermo - Profil | Po 29.9.2014 20:12:02

                                Bomber76 >> :D tak to teda nebude :D

                                  Bomber76 - Profil | Po 29.9.2014 20:11:14

                                  Pallermo >> Já ti dám u celníků! :-) Ta bude svítit o víkendu na Berounce!

                                    syrus - Profil | Po 29.9.2014 20:09:31

                                    Bomber76 >> Čelovku mám tuto
                                    http://www.aliexpress.com/item/CREE-XM-L-XML-T6-LED​-1600-Lumens-zoom-Rechargeable-Headlight-LED-Headla​mp-CREE-2-x/919845700.html
                                    a můžu říct že super.Svítí jak auto a vydrží svítit dlouho.

                                      Pallermo - Profil | Po 29.9.2014 20:08:36

                                      Bomber76 >> cuskik tak to jsi v prr mas ji u celniku :D

                                        Červené karty: Kajman60