Čína - objednali ste uz nieco?

na ebay som v poslednych dnoch natrafil na sadu zaujimavych vyrobkov

hlasice zaberu s odposluchom, tak som sa ich rozhodol objednat jedna sa o sadu 4 hlasicov + odposluch + baterky + kufrik, vyrobca z ciny, cize tak k tomu aj pristupujem, tu na fore uz par ludi tieto halsice vlastni

http://www.ebay.co.uk/itm/301036204860?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649

okrem toho sa pohravam s myslienkou objednat sonar, tiez cina, laka ma ta cena
http://www.ebay.co.uk/itm/WIRELESS-WATERPROOF-FISH-FINDER-0-6-40m-Wireless-Range-125KHz-Operate-Frequency-/181326103067?pt=UK_CarsParts_Vehicles_BoatEquipment_Accessories_SM&hash=item2a37e0c21b

cinska zavazacia lodka, ktora ma velmi nepresvedcila ale moznu ju niekto vlastni a vie napisat viac...
http://www.ebay.co.uk/itm/skyruleshk-F2-Work-Distance-200yd-RTR-RC-Fishing-Bait-Boat-Green-car-charger-/321143542982?pt=UK_SportingGoods_FishingAcces_RL&hash=item4ac5a594c6

ma niekto dalsie "vychytavky"?
Autor diskuse: neviscarp - Profil , 11.3.2014 všeobecné - náčiní, doplňky

NPallermo - Profil | Po 29.9.2014 20:07:09

nofish >> hele mam tento na spomba

    NBomber76 - Profil | Po 29.9.2014 20:05:00

    8.9. jsem si objednal čelovku, 14.9. byla odeslána do čr a 25.9. to dorazilo na poštu do Prahy na nějaké SPU. Tak doufám, že do pátku ji mám doma.

      Nsyrus - Profil | Po 29.9.2014 20:04:19

      PYTLAKS >> to máš pravdu.Ale nepřijde ti humus nakoupit šňůru za dejme tomu 400kč a prodávat ji za 1800-2000kč?
      Jasný,každej se nějak živý a každý zboží má svého kupce.
      Mě třeba zaráží,že spousta zboží je i v západní evropě daleko levnější a kvalitnější jak u nás.Prostě českej zákazník snese všechno.

        NPYTLAKS - Profil | Po 29.9.2014 19:58:09

        syrus >> jenže tady se musí platit nájem,energie,plat atd,není vše růžové,nejsem prodejce potřeb

          Nnofish - Profil | Po 29.9.2014 19:53:44

          syrus >> jo, tak o ryobi vím, já myslel, že jsi objevil nějakého čistokrevného číňana.

            Nnofish - Profil | Po 29.9.2014 19:41:15

            Pallermo >> Jaký? Dej tip, až přijde nákupní horečka :-)

              NPallermo - Profil | Po 29.9.2014 19:03:18

              zbytecny kluci tady rozebirat proc jak prostekupujte z ciny a je to mam odtamtud navijak a zatim pecka

                Nsyrus - Profil | Po 29.9.2014 18:33:40

                karloson >> vím

                  Nkarloson - Profil | Po 29.9.2014 18:31:22

                  syrus >> Zeptej se na to tady toho člena http://www.mrk.cz/clen.php3?id=76297

                    Nsyrus - Profil | Po 29.9.2014 17:30:57

                    By mě zajímalo kterej chyrtolín vymýšlel ten popis produktu.Takový kecy.Tady je dobře vidět jak si českej obchodník mastí kapsu.Přirazit si takovej ranec.Hnus.
                    Tu šňůru vlastním a jsem s ní naprosto spokojen.Koupil jsem ji na aliexpress.com za cca pětikilo.
                    http://www.aliexpress.com/item/Free-shipping-100-PE​-dyneema-braided-fishing-line-4strands-1000m-20lb-Y​ELLOW/878829519.html

                    A tady ta samá:))))) A jěště prý v akci.
                    http://rybar.braunstar.cz/pletene-snury/dyneema-spe​cial-pletena-snura-metraz-z-navijecky-kulata-zelena​

                      Nmikos12 - Profil | Pá 12.9.2014 5:40:15

                      Dobrý den,má někdo zkušenosti se zavážecíma lodičkama na aliexpress.com,po případě jakou kdo kupoval.Díky za radu.

                        Nsyrus - Profil | St 10.9.2014 18:28:33

                        S kámošama cca 20 objednávek z aliexpress.com a všechno v pohodě. Fluocarbony, šňůry, čelovky, závěsky atd.

                          Npoky82 - Profil | St 10.9.2014 18:23:17

                          Bomber76 >> díky

                            Nkarloson - Profil | Út 9.9.2014 8:41:13

                            Bomber76 >> určitě budeš spokojenej. Mám jinou, ale nakonec jsem k tomu koupil ještě asi za dvě stovky nabíječku i se dvěma dalšími baterkama, protože to nabíjení přes ten jejich adaptér trvalo snad 12h. Teď už mám teda čelovku, nabíječku, světlo do bivaku vše na ty velký baterky, těch mám 10 kusů, takže už žádný kupování baterek. Investice do všeho byla do litru.

                              NMaren05 - Profil | Út 9.9.2014 8:31:12

                              Kdyby chtel nekdo na nabijeci AA jako sem to preferoval ja, uz mam na ceste tuto:
                              http://www.aliexpress.com/item/TOP-quality-1800-Lum​ens-CREE-XM-L-T6-LED-Headlamp-AA-Battery-outdoor-hu​nting-camping-Adjustable/1456933866.html

                              Na lumeny nekoukejte, to samozrejme bude kravina. Odeslana do CR 30.8. takze podle zkusenosti co mam by snad mohla dorazit tenhle tyden.

                                NPYTLAKS - Profil | Út 9.9.2014 0:18:56

                                Bomber76 >> je to dobré kupovat si s nabíjecíma baterkama?nebo tam jsou klasické nabíjecí tři áčka?

                                  Npoky82 - Profil | Po 8.9.2014 22:47:07

                                  Bomber76 >> Dej i odkaz na tu aukci

                                    NBomber76 - Profil | Po 8.9.2014 21:38:03

                                    Dnes jsem se konečně odhodlal koupit na zkoušku něco z číny a objednal si tuhle čelovku. Pokud bude stát za houno, tak se nic neděje. Člověk přijde v životě o víc, než o tři stovky. Doufám, že do měsíce bude doma.

                                      Červené karty: Kajman60