Čína - objednali ste uz nieco?

na ebay som v poslednych dnoch natrafil na sadu zaujimavych vyrobkov

hlasice zaberu s odposluchom, tak som sa ich rozhodol objednat jedna sa o sadu 4 hlasicov + odposluch + baterky + kufrik, vyrobca z ciny, cize tak k tomu aj pristupujem, tu na fore uz par ludi tieto halsice vlastni

http://www.ebay.co.uk/itm/301036204860?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649

okrem toho sa pohravam s myslienkou objednat sonar, tiez cina, laka ma ta cena
http://www.ebay.co.uk/itm/WIRELESS-WATERPROOF-FISH-FINDER-0-6-40m-Wireless-Range-125KHz-Operate-Frequency-/181326103067?pt=UK_CarsParts_Vehicles_BoatEquipment_Accessories_SM&hash=item2a37e0c21b

cinska zavazacia lodka, ktora ma velmi nepresvedcila ale moznu ju niekto vlastni a vie napisat viac...
http://www.ebay.co.uk/itm/skyruleshk-F2-Work-Distance-200yd-RTR-RC-Fishing-Bait-Boat-Green-car-charger-/321143542982?pt=UK_SportingGoods_FishingAcces_RL&hash=item4ac5a594c6

ma niekto dalsie "vychytavky"?
Autor diskuse: neviscarp - Profil , 11.3.2014 všeobecné - náčiní, doplňky

Sikulam - Profil | Pá 29.8.2014 7:28:24

M!ld@ >> U mě byl problém v tom že danou věc neměli skladem, tak se čekalo na naskladnění, pak to nakonec nebylo vubec, tak mi vraceli penize a vsechno se to tak hrozne tahlo, ale nakonec to prislo ;-)

    Sikulam - Profil | Pá 29.8.2014 7:27:12

    Dosty 1 >> Objednával jsem člun z aliexpresu 3x a ani jeden nedorazil. Vždy to byl nějaký podvodník tak to bylo ze strany aliexpresu stopnuto a vráceny peníze.

      Pallermo - Profil | Čt 28.8.2014 13:50:46

      Dosty 1 >> hledej jinde a najdes taky dobry ceny :D

        Dosty 1 - Profil | Čt 28.8.2014 13:15:58

        vsichni jste tu slibovali ze date fotky clunu co jste si objednali ale nikde nic, dorazilo to teda nekomu v poradku? dik

          M!ld@ - Profil | Čt 28.8.2014 10:38:25

          Sikulam >> tak já na to moc nespěchám, ale 6 měsiců příjde i mě mooc :) . Je potřeba se připomínat a nebo stačí jen tiše čekat?

            Sikulam - Profil | Čt 28.8.2014 7:29:35

            M!ld@ >> Můj nejdelší nakup z DX trval 6 měsíců, takže času dost ;-)

              M!ld@ - Profil | St 27.8.2014 16:42:07

              mik UTD >> díky, tak to ještě počkám.

                mik UTD - Profil | St 27.8.2014 16:34:36

                M!ld@ >> Uplně dole je Customer Service Express tam máš odkazy kam napsat dotaz.Ale počítej s tím že cesta většinou trvá víc jak 30 dní. Takže máš týden čas

                  M!ld@ - Profil | St 27.8.2014 0:39:24

                  Zdravím, nevíte komu napsat, když stále nedošla zásilka z www.dx.com ?
                  Objednával jsem 23.7. a od 25.7 je v profilu uvedeno "Vaše objednávka byla odeslána".

                    -bedna- - Profil | Út 26.8.2014 20:15:13

                    Gigi1893 >> Vlasce ne,ale šňůry jo.Kdyžtak se poptej tohoto kolegy,podá ti víc informací.http://www.mrk.cz/clen.php3?id=59511
                    Napiš heslo slunečnice žere štiky a hned bude vědět,kdo tě za ním poslal.:-):-):-)

                      Gigi1893 - Profil | Út 26.8.2014 19:28:22

                      Zkoušel jste někdo vlasce z dálného východu ,nebo radši nebrat ?

                        karloson - Profil | Pá 22.8.2014 15:55:04

                        mike1977 >> Naposled jsem bral tady tyhle a myslím, že byli nejlepší. Tak je vezmu znovu. No a zase zkusím nějaký jiný. Nejhorší co jsem měl byly ty černý čaje jak tady dával odkaz tisento, to byl humus, ale jasmínový nebo zelený čaje jsou super
                        http://www.aliexpress.com/item/Premium-25G-5pcs-Jas​mine-Flavor-Ripe-Type-Flavor-Pu-Erh-Chinese-YunNan-​Pu-Er-Tea/1991977583.html

                          mike1977 - Profil | Pá 22.8.2014 15:48:56

                          karloson >> Vidíš...a jaké čaje, nebo čaj od nich bereš? (Jsi mi připoměl jednu hlášku z české klasiky filmové : "To byl čaj.....šípkovej"....no a co, snad se neotrávíš....na vojně jsi pil vodu z louže...to je čistý miminko......."Ten čaj.....byl sladkej" :-) )

                            karloson - Profil | Pá 22.8.2014 15:46:03

                            mike1977 >> Jsi mě připoměl že dochází jasmínovej čaj :-) Jo s pošťákem jsme na tom podobně

                              mike1977 - Profil | Pá 22.8.2014 15:39:43

                              karloson >> Také ne, limit 22 Eur, a přes něj nejdu...i když je fakt, že se dá domluvit, že napíší cenu nižší pro celníky, ale zase oni to mohou posoudit jinak, vyžádat si "fakturu" tedy platbu, nebo dokonce to mohou zadržet na neomezeně dlouhou dobu, nebo...to dokonce ani nevydat. Ale zatím spokojenost. Prošlo vše, od hlavně rybařiny, čajů, nožů, outdooru, baterek, solár apod. Jen chudák pošták u nás.....jak se vidíme, tak vždy si rýpne.....Vy tu Čínu chcete snad vykoupit ! :-)

                                karloson - Profil | Pá 22.8.2014 15:35:28

                                mike1977 >> Mám fakt jen ty nej zkušenosti, ale přesto to beru pořád že to je někde druhej konec světa, takže žádný drahý nákupy nedělám

                                  mike1977 - Profil | Pá 22.8.2014 15:26:10

                                  karloson >> Ale myslím, že to bude OK, a dál se to řešit nebude. jejich chyba, ne Tvá. Ale v Ali myslím, že na to mají dobrý přístup k zákazníkovi. Nestalo se mi, že by kdokoliv z "dodavatelů" nekomunikoval, spíše byli ve všem vstřícní, a vyřešilo se vždy vše :-)

                                    karloson - Profil | Pá 22.8.2014 15:21:27

                                    mike1977 >> Jako 15 doláčů není důvod k radosti, jen jsem chtěl vyjádřit solidní přístup aliku. A jak píšeš, takhle to sledovat jde, ale tato zásilka prostě sledovat nešla, vždy když mě dal prodejce odkaz, tak byl neaktivní, takže to byl důvod proč jsem žádal vrácení peněz, nevěřil jsem že to dorazí. No uvidíme

                                      mike1977 - Profil | Pá 22.8.2014 15:03:38

                                      Gloton >> Třeba když přes Sweden post, tak ne, ale asi jsou vyjímky.

                                        Gloton - Profil | Pá 22.8.2014 14:57:13

                                        mike1977 >> Ne všechny zásilky od nich jdou takto sledovat. Záleží kdo a jak to posílá.

                                          Červené karty: Kajman60