Čína - objednali ste uz nieco?

na ebay som v poslednych dnoch natrafil na sadu zaujimavych vyrobkov

hlasice zaberu s odposluchom, tak som sa ich rozhodol objednat jedna sa o sadu 4 hlasicov + odposluch + baterky + kufrik, vyrobca z ciny, cize tak k tomu aj pristupujem, tu na fore uz par ludi tieto halsice vlastni

http://www.ebay.co.uk/itm/301036204860?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649

okrem toho sa pohravam s myslienkou objednat sonar, tiez cina, laka ma ta cena
http://www.ebay.co.uk/itm/WIRELESS-WATERPROOF-FISH-FINDER-0-6-40m-Wireless-Range-125KHz-Operate-Frequency-/181326103067?pt=UK_CarsParts_Vehicles_BoatEquipment_Accessories_SM&hash=item2a37e0c21b

cinska zavazacia lodka, ktora ma velmi nepresvedcila ale moznu ju niekto vlastni a vie napisat viac...
http://www.ebay.co.uk/itm/skyruleshk-F2-Work-Distance-200yd-RTR-RC-Fishing-Bait-Boat-Green-car-charger-/321143542982?pt=UK_SportingGoods_FishingAcces_RL&hash=item4ac5a594c6

ma niekto dalsie "vychytavky"?
Autor diskuse: neviscarp - Profil , 11.3.2014 všeobecné - náčiní, doplňky

mike1977 - Profil | Pá 22.8.2014 14:54:52

karloson >> No, ono to jde na 100 pct sledovat, podle čísla balíku, kde je (ne zepměpisně), ale kdo kam to předal...v momentě jak dojde do ČR, tak to bere česká pošta, a podle původního číslo to jde sledovat i u nás. Jak to jde na celnici a tak. Tady to dostane pak zvlášt své poštovní přepravní číslo, a lze to podrobněji sledovat jako zásilka Track and Trace. Takže bych se moc neradoval, oni to vidí taky, protože CPOST, je uveden i v mezinárodním sledování. Ale je zase fakt, že to časově ONI nesplnili co slibovali. Byla to chyba pošty, a podle mě pak budou po nich vymáhat tu poštu, pokud to prokazatelně odešlo....ale bohužel (pro ně), i k tobe pak došlo....:-)

    Hamon - Profil | Pá 22.8.2014 14:54:48

    mike1977 >> Mna prekvapilo. Ze Prut z Japonska mi prisiel skor, ako od nas dorazil do CR. A to je teda sakra rozdiel :)))

      mike1977 - Profil | Pá 22.8.2014 14:50:42

      Hamon >> Aha, přiznám se, v tomhle se nevyznám, ale asi máš zkušenosti. No mě to jako zarazilo...je jasné že doprava přes půl světa není zadarmo....Ale OK, když je to Air Mail, tak v kontejnerech to jde lodi ne? Jako oni v tom mají taky bordel, jeden balíček taky nedocházel, pak došel, a bylo tam razítko Kazachstánu (omylem to tam došlo). Jinak rekord mám tedy leteckou poštu z Austrálie za 3! dny, a opačně - z Chorvatska 38 dnů....pohled....:-)

        karloson - Profil | Pá 22.8.2014 14:49:15

        Objednal jsem nějaké drobnosti, kde bylo uvedeno dodání do 45dnů. Nic nedošlo, tak jsem to tam ve formuláři vyplnil a vrátily mě peníze, asi 15usd. Dnes po cca 60ti dnech zásilka dorazila...dobře to mají na aliex zmáknutý :-)

          Gloton - Profil | Pá 22.8.2014 14:48:40

          mike1977 >> Jenže to poštovné je v "Čínských dolarech" co si tam tisknou na zaručeně 100% originálních profi tiskárnách :D

            Hamon - Profil | Pá 22.8.2014 14:43:22

            mike1977 >> Maju to tam trosku inak zorganizovane ako my. Oni neplatia za ten maly balik, ale za kontajner, kde je cena po rozratani na drobne znacne nizsie, ako cena za samotny balik. A dopravca samotneho kontajnera uz ma v cene rozdistribuovanie malych balickov. A to moze byt kludne uz z uzemia EU alebo od hocikadial.

              mike1977 - Profil | Pá 22.8.2014 14:37:15

              Ahoj, no jen z Aliexpressu mám již cca 60 vydařených objednávek, ke 100 pct spokojenosti.

              Jen tohle mne dostalo. To byly lanka na štiky, za cca 6 USD. Objednáno 12.6., odesláno 25.6., a doručeno dnes....22.8. ! Konzultoval jsem to s nimi, prý se to někde zatoulalo, přes systém jejich sledování zásilek nelhali. Tak jsem čekal......

              No, ale pánové, teď mi vysvětlete, jak se jim to může vyplatit, když zásilka je v ceně 6 USD, a přes Hong Kong Airmail stojí poštovné 21,6 USD !!!!! !!!! To snad ten stát to musí dotovat !!!! Nechápu
              Sorry, foceno mobilem....

                mik UTD - Profil | Ne 6.7.2014 19:23:15

                jimmyfloyd >> mohu potvrdit že 150lb je zcela dostačující

                  jimmyfloyd - Profil | Čt 3.7.2014 19:43:45

                  mik UTD >> jj, v tom mám jasno ... 150 a více . jistota je jistota :-) jde mi o to, jestli jí má někdo doma a jestli opravdu to těch 60 kg bude

                    mik UTD - Profil | Čt 3.7.2014 19:14:42

                    jimmyfloyd >> Musíš minimálně tu 150lb jsou to Dyneema vlákna takže nic špatného

                      andrei11 - Profil | St 2.7.2014 15:06:48

                      Pallermo >> kup tu http://www.ebay.com/itm/271513883274?var=5703470875​72&ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l26​49 vo futbale moss green a 0,14mm. na zaciatok bude dobra, mas tam 300m.

                        Pallermo - Profil | St 2.7.2014 14:45:26

                        andrei11 >> tak jak pise asi stika okoun tloust cantat ale to nikdy nechytnu :D asi budu takhat wobler to je takove jednodusi a nejaky gumy prut jeste taky nemam :D

                          Pallermo - Profil | St 2.7.2014 14:44:27

                          venca1 >> ja si myslim ze to spis bude tak okoun nez stika candat :D

                            venca1 - Profil | St 2.7.2014 14:33:05

                            Pallermo >> Na běžnou vláčku na štiky , candáty Ti stačí 0,12 nebo 0,14mm na sumce nejmíň 0,25mm .

                              andrei11 - Profil | St 2.7.2014 14:24:17

                              Pallermo >> vazne, skus byt konkretnejsi, aspon gramaz prutu a nastrahy... resp. uz sme off topic.

                                Pallermo - Profil | St 2.7.2014 14:16:50

                                venca1 >> jo tak to nevim co se chyti :D bude to zajmave :D

                                  venca1 - Profil | St 2.7.2014 14:13:43

                                  Pallermo >> A co tou přívlačí budeš lovit? Pstruhy, sumce nebo merliny? :-))

                                    Pallermo - Profil | St 2.7.2014 13:58:56

                                    andrei11 >> no na privlacovy navijak vybiram ted navi i snuru a vse k tomu :D

                                      andrei11 - Profil | St 2.7.2014 13:52:00

                                      Pallermo >> ten navi nepoznam, ale pozor na toho predajcu. pozri feedback. a k tym snuram, na co ma snura sluzit? podla toho vyber priemer. ci?

                                        Červené karty: Kajman60