Čína - objednali ste uz nieco?

na ebay som v poslednych dnoch natrafil na sadu zaujimavych vyrobkov

hlasice zaberu s odposluchom, tak som sa ich rozhodol objednat jedna sa o sadu 4 hlasicov + odposluch + baterky + kufrik, vyrobca z ciny, cize tak k tomu aj pristupujem, tu na fore uz par ludi tieto halsice vlastni

http://www.ebay.co.uk/itm/301036204860?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649

okrem toho sa pohravam s myslienkou objednat sonar, tiez cina, laka ma ta cena
http://www.ebay.co.uk/itm/WIRELESS-WATERPROOF-FISH-FINDER-0-6-40m-Wireless-Range-125KHz-Operate-Frequency-/181326103067?pt=UK_CarsParts_Vehicles_BoatEquipment_Accessories_SM&hash=item2a37e0c21b

cinska zavazacia lodka, ktora ma velmi nepresvedcila ale moznu ju niekto vlastni a vie napisat viac...
http://www.ebay.co.uk/itm/skyruleshk-F2-Work-Distance-200yd-RTR-RC-Fishing-Bait-Boat-Green-car-charger-/321143542982?pt=UK_SportingGoods_FishingAcces_RL&hash=item4ac5a594c6

ma niekto dalsie "vychytavky"?
Autor diskuse: neviscarp - Profil , 11.3.2014 všeobecné - náčiní, doplňky

NPallermo - Profil | St 2.7.2014 13:39:29

kluci kdo jste objednaval ty snury uz.? jaky prumer mam vybrat nevyznam se v tom vubec

jeste vyplati se tam koupit tento navi ? nevite co je to za model ? http://www.aliexpress.com/item/boat-fishing-reel-ca​rp-SP3000-fishing-tackle-fishing-reel-brand-cortez-​ice-fish-the-coil-Pesca/1696740224.html

    Nandrei11 - Profil | Po 30.6.2014 10:43:39

    andrei11 >> tak 0,25mm snura prave dorazilo a na prvy pohlad je to nebe a dudy oproti tej 0,32mm. snura fakt vyzera dobre, co tyka pevnosti uvidime az pri vode.

      Nandrei11 - Profil | Pá 27.6.2014 13:46:30

      85 32 56 >> tak potom som zvedavy, co pride a ci budes spokojny. este je alternativa kupit ryobi za podobnu cenu z PL, ako som pisal v inej teme.

        N85 32 56 - Profil | Pá 27.6.2014 11:17:12

        andrei11 >> Asi to bude tak,že noeby si kúpila licenciu na navijáky,lebo Ryobi navijáky nevyrába.Skúsim kúpiť,uvidím :D

          Nandrei11 - Profil | Pá 27.6.2014 10:30:48

          85 32 56 >> velmi dobra otazka, ze ci su to fejky alebo origos. zauber tam je za 60e u nas za 130€... v hodnoteniach ludia tie navi chvalia. ja si myslim ze je to origos a noeby bude firma, ktora to robi pre ryobi. ale je to len domnienka ;)

            Nmik UTD - Profil | Pá 27.6.2014 9:55:27

            85 32 56 >> Vždyt tam nemá nic zajímavého.

              N85 32 56 - Profil | Čt 26.6.2014 22:29:32

              andrei11 >> zdravím,ten noeby.cn vlastne čo predáva na alliexprese je vlastne čo?Predáva originály,či niečo ako fejky?Vidím tam aj produkty Ryobi za dost nízku cenu...dosť tomu nerozumiem ešte som neobjednával z chiny :D

                Nmikos12 - Profil | Čt 26.6.2014 15:26:03

                mik UTD >> víš jak se to říká,do třetice vše nejlepší.

                  Nmik UTD - Profil | Čt 26.6.2014 11:09:58

                  Přidám také jednu zkušenost s Alliepresem. Před 50 dny jsem objednal kapotáž na motorku za cca 20tis. Za 20 dní jsem měl vše doma ALE poslední díl byl na jiný tip motorky, tak jsem to reklamoval. Dnes mi přišel nový kus a opět ten samý joko předtím. Takže snad na potřetí to vyjde :D

                    NCarton - Profil | Út 24.6.2014 11:25:03

                    Zdravím, pres ebay nakupujem docela často nejenom veci na ryby a musím říct ze se mi nestalo ze by mi něco neprislo.(mám cca 90 objednávek) Teď naposledy sem objednal celkem 900m pletenky za 600kc a sadu 16 wobleru za 240 Kč i s postovnym. Nepočítám s tím ze to bude nějaká hitparáda ale za ty peníze to aspoň zkusím :)

                      Nandrei11 - Profil | Út 24.6.2014 11:11:34

                      osud >> uprimne, chytal som s nou 1 rybacku. a neupriamoval som pozornost ci sa potopa alebo nie. sprava sa ako normalna snura. nemyslim, ze by sa samovolne potapala, mozno po tom ako nasiakne. ak sa dnes dostanem na ryby tak to skusim.

                        Nosud - Profil | Út 24.6.2014 11:07:33

                        andrei11 >> Po šňůrách pokoukávám, ale málo kdy se dočtu že je potápivá. Je i tato potápivá?Myslím tu z alliexpresu

                          Nosud - Profil | Út 24.6.2014 10:58:52

                          andrei11 >> ahoj můžeš být tak hodný a hodit odkaz na tu šňůru?Dík

                            Nandrei11 - Profil | Út 24.6.2014 10:56:54

                            objednaval som plavaky 100ks za 20€ s kamosom na polovicu. nie je to ziadna hitparada, ale za tu cenu dobre a ak nebudem potrebovat jemne plavaciky, tak tieto si najdu uplatnenie. vsetky su v takmer rovnakej gramazi. supol som k tomu na objednakvu aj krytky na haciky voblerov, a zarazky, ktore mam uz dozivotne ;). este som kupil aj snuru s hrubkou 0,32mm v 300m. nevyzera zle, ale asi to je uz moc na sumcovu privlac. tak som priobjednal tensiu 0,25mm aspon uvidim rozdiel. kazdopadne nakupy z ciny su zaujimave, pokial clovek vela neocakava a pocka si na dodanie.

                            kuknite este tuto stranku. zaujali ma hlavne pruty. http://www.noeby.cn/en/home.php

                              NBnick - Profil | Út 24.6.2014 6:42:02

                              Pallermo >> Vypadá to dobře :)

                                NMilan 66 - Profil | Po 9.6.2014 19:47:34

                                €mo >> nevypada vubec zle, dej vedet jak se osvedcil.

                                  NPYTLAKS - Profil | Po 9.6.2014 19:44:51

                                  karloson >> asi jo,nevím to přesně:-)

                                    Nkarloson - Profil | Po 9.6.2014 19:40:11

                                    PYTLAKS >> a to bral přímo z toho aliexpress? Nebo jinde?

                                      Červené karty: Kajman60