Čína - objednali ste uz nieco?

na ebay som v poslednych dnoch natrafil na sadu zaujimavych vyrobkov

hlasice zaberu s odposluchom, tak som sa ich rozhodol objednat jedna sa o sadu 4 hlasicov + odposluch + baterky + kufrik, vyrobca z ciny, cize tak k tomu aj pristupujem, tu na fore uz par ludi tieto halsice vlastni

http://www.ebay.co.uk/itm/301036204860?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649

okrem toho sa pohravam s myslienkou objednat sonar, tiez cina, laka ma ta cena
http://www.ebay.co.uk/itm/WIRELESS-WATERPROOF-FISH-FINDER-0-6-40m-Wireless-Range-125KHz-Operate-Frequency-/181326103067?pt=UK_CarsParts_Vehicles_BoatEquipment_Accessories_SM&hash=item2a37e0c21b

cinska zavazacia lodka, ktora ma velmi nepresvedcila ale moznu ju niekto vlastni a vie napisat viac...
http://www.ebay.co.uk/itm/skyruleshk-F2-Work-Distance-200yd-RTR-RC-Fishing-Bait-Boat-Green-car-charger-/321143542982?pt=UK_SportingGoods_FishingAcces_RL&hash=item4ac5a594c6

ma niekto dalsie "vychytavky"?
Autor diskuse: neviscarp - Profil , 11.3.2014 všeobecné - náčiní, doplňky

NPYTLAKS - Profil | Po 9.6.2014 19:37:57

karloson >> tak to má dobré,kámošovi nedošly ani boty ani love a už to řeší s něma dlouho,ale je gumy atd mu došly v pohodě:-)

    Nkarloson - Profil | Po 9.6.2014 19:22:52

    Sikulam smidy- 6.6.2014 7:35:06 >> Tak jsem právě dostal email od kámoše... cituji....... Zdar karlosne, nebo jak si tam říkáš, na tom webu jak se tam radíte navzájem jak chytnout nějakou rybu, napiš tam tvým imaginárním kamarádům, že měli pravdu, prachy dneska dorazily zpět. Takže dík za snahu. Jo a o té číně jsem tu diskuzi pročetl, protože tam nebylo o těch vašich rybách a prosímtě, přimluv se tam aby tomu tisenovi nedávali tu červenou kartu, bez něho by ta diskuze neměla šťávu. Tak zdar a až se potkáme máš u mě panáka.....
    takže jestli dobře počítám tak se mu platba vrátila po 20ti dnech od emailu z ali, že mu vrací platbu.

      N€mo - Profil | Po 9.6.2014 15:54:26

      Zdravím. Tak mne pred nedávnom prišlo takéto...
      http://www.ebay.com/itm/271418544103?ssPageName=STR​K:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

      Je to vramci číny už trošku drahšie, ale podľa spracovania a chodu navijakku by sa vedel rovnať s omnoho drahšími navijakmi na našom trhu. Uvidíme čo životnosť. To bohužial ukáže len čas.

        NTi Sento - Profil | Pá 6.6.2014 20:43:52

        karloson >> ano me vratily penize uz 8 den zpet nemel jsem problemy s tim nikdo neveri ale je to tak at si kazdej rika co chce stalo se nam to ale uz to neresim

          NMarPit - Profil | Pá 6.6.2014 12:08:33

          karloson >> Ten vůbec Čínu neopustil :-D

            Nkarloson - Profil | Pá 6.6.2014 11:52:19

            Ti Sento >> Podívej se, jemu ten kauf úplně blokovali, není žádná možnost jít do sporu, sami mu napsali, že obchod zrušily protože je to podvod. sami mu dali vědět že do dvou týdnů pošlou platbu zpět. Jak řekli tak udělali, v té kartě není žádnej aktivní odkaz aby mohl dál něco řešit. Jen právě ty prachy zatím nedošli, takže počká jak říká smidy a sikulam. Ten kámoš umí obstojně anglicky, takže myslím že tam asi nic nepřehlídl. Jen prostě čekal že jak rychle online platba odešla, tak stejně rychle zase dojde. Teď sem s ním volal a říkal mě.... ser na to vole :-). Ale mě teda zajímá jak to dopadne.
            No a co ty, člun už dorazil do číny a máš prachy zpět?

              NTi Sento - Profil | Pá 6.6.2014 8:39:26

              smidy >> ahoj tohle se může stát každýmu a dík za červenou ::::)))))

                NSikulam - Profil | Pá 6.6.2014 7:35:06

                karloson >> Ahoj, mě takhle zrušily 2 objednávky nafukovacích člunů. Penize přišli vždy bezproblému zpět a trvalo to necelý měsíc.

                  Nkarloson - Profil | Pá 6.6.2014 6:04:14

                  smidy >> Dobrá, dík :-))))

                    Nsmidy - Profil | Pá 6.6.2014 2:03:18

                    karloson >> Prosím tě ,vyčkej ještě času, Hlavně neposlouchej Ti Senta. Pokud ti do měsíce nevrátí peníze na účet napiš mi sz a já ti napíšu co a jak. Prosil bych po posledních zkušenostech pro Senta červenou,jak to bylo s člunem asi každý pamatuje, Nereaguj.

                      NTi Sento - Profil | Čt 5.6.2014 21:19:10

                      karloson >> mi objednavame i za vic ale to bylo tak trikrat a bez problemu ale taky se nam stalo ze nedosla zasilka a ptom z niceho nic dve stejy a navic ti to posilaji doporucene takze musis podepsat listonosce doklad o prevzeti v pohode akorat jsme jednou meli problem s tim clunem ale jinak je aliexpres na pohodu deckam hracky moje mati si tam objednava pres nas seminka kamos taky a nemame problemy takze at otevre spor

                        Nkarloson - Profil | Čt 5.6.2014 21:16:17

                        Ti Sento >> no posílám mu odkaz na tuhle diskuzi

                          Nkarloson - Profil | Čt 5.6.2014 21:15:13

                          nofish >> už je to dva týdny, já to řešit nebudu, jen mě tak napadlo, že se zeptám jestli se to někomu stalo, já mám z toho tak nějak pořád blbej pocit, zatím teda vše vždy super, dokonce baterie 18650 došli dvakrát jedna objednávka :-) No ale přesto se tak nějak držím té cenovky do výše cla

                            NTi Sento - Profil | Čt 5.6.2014 21:14:53

                            karloson >> no tak to potom musis ten spor otevrit pokud je to tak sice to bude treba 3 mesice nez to mezi sebou oni prosetri ale stalo se nam ze moja si objednala saty a po 15 dnech neposlal cislo ke sledovani zasilky moja mu napsala a tam bylo 3hodiny rano a vzapeti omluvny dopis ze se omlouva a spletl si cislo zasilky atd a poslal bez reci a vzapeti to bylo doma takze otevrit spor jde i kdyz kupujici neni oni maji moznost si ho vyhledat oni si je eviduji toho se neboj

                              Nkarloson - Profil | Čt 5.6.2014 21:09:21

                              Ti Sento >> To jsem mu říkal, ale prej tam ten prodejce už neexistuje a nákup je ve složce ukončen, nevím víc, o víkendu se na to u něj podívám

                                NTi Sento - Profil | Čt 5.6.2014 21:05:47

                                karloson >> ahoj napis mu ze otevre spor s prodejcem tak jsme to taky udelali a za par dnu jsme meli penize zpet musis otevrit spor s tim co sedi na tech shopech tn hlavni a ver ze bude mit penize zpet at mu napise co se mu s tim stalo a on odpovi rychle

                                  Nnofish - Profil | Čt 5.6.2014 21:05:12

                                  karloson >> Neřešil jsem to, ale možná bych počkal. Známe naše banky že ano... nebo zkus dohledat, kolik dní na to mají, protože i v rámci EU je na to 5 (myslím že pracovních) dnů.

                                    Nkarloson - Profil | Čt 5.6.2014 21:02:23

                                    Nemáte někdo zkušenost s vracením peněz od ali express? Kamoš si tam objednal nějakej tranďák nebo co za 7 stovek, vše proběhlo normálně ale po třech dnech mu napsali z ali že prodejce byl zablokován jako že jedná podvodně a že mu vrátí do 15 dnů peníze. Taky mu psali že prašule poslali asi po 10ti dnech a už je to dva týdny od té doby a jemu na účtu nepřistály, psal jim a oni mu prý poslali nějakej výpis, kde je vidět že to poslali.

                                      Nosud - Profil | Ne 1.6.2014 19:04:58

                                      MíraP >> s tím jsem víceméně počítal.

                                        Červené karty: Kajman60